Chytej.cz

Filmy a hudba necteno

3.11.2012 | MIG-35 | 58.427 zobrazení | 868 odpovědí

Vzhledem k tomu, že se nám nějak prodloužila noc se pekelně nudim. Nemá to s rybama nic společnýho, ale co… Pište na co koukáte, co posloucháte! Prostě pokec o tom co si dáváte ve volnym čase.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 22. dubna 2015 v 8:26 ® skwor reakce na …
skwor

nnnap> Tak tuhle kapelu fakt ne. Kamarád si chtěl na jejich koncertu udělat fotku, načež ho TH kopnul přímo do obličeje, respektive do foťáku, který měl před ním. Tyhle hovada podporovat nehodlám.

reagovat
Úterý 21. dubna 2015 ve 22:26 ® nnnap
nnnap

lopem, co? Dáme si něco? Valím si propivo una nebo vínko do sklepa.

tuná něco k pivsonu.

reagovat
Sobota 18. dubna 2015 v 10:40 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> jo, Aleš …

Hele tady kousek od jednoho pionýrského oddílu, který ovlivnil dost jiné pionýrské oddíly

reagovat
Středa 17. prosince 2014 v 11:08 ® OBr
OBr

Však já ho nehaním, jen jsem byl v blbej čas na špatným místě. Když teď za mnou někdo přijde, tak ho taky pošlu někam, neb mám každoročně super vánoční náladu ;-)

reagovat
Středa 17. prosince 2014 v 9:31 ® skwor reakce na …
skwor

OBr> Ale zase na jeho obranu. Měl teď dost životních problémů, milionové dluhy… Na jednu stranu chápu, že vypadá jak vypadá.

reagovat
Úterý 16. prosince 2014 ve 20:10 ® OBr reakce na …
OBr

Mysak1> image i nutnost kvůli oku.

reagovat
Úterý 16. prosince 2014 v 19:39 ® Mysak1 reakce na …

Tak to mám mezery,jsem netušil ,že má nějaký problém. Já myslel,že je to image. Ale jak jsem psal ,docela byl v poho.

reagovat
Úterý 16. prosince 2014 v 16:45 ® OBr reakce na …
OBr

Mysak1> jj, na druhou stranu to dovedu pochopit, bylo málo lidí, vypadal strhaně..asi měl blbej den a já si vybral černýho petra s tím nápadem :-)

reagovat
Úterý 16. prosince 2014 v 16:39 ® skwor reakce na …
skwor

Mysak1> Tak brýle nesundavá kvůli zdraví, ne image. Jednou jsem ho bez nich ale viděl.

reagovat
Úterý 16. prosince 2014 v 16:13 ® Mysak1 reakce na …

OBr> Jestli máš na mysli tvého jmenovce ,mám naprosto stejnou zkušenost. Je to už cca 8 let jsem s ním najednou seděl u stolu (ani nevím jak se to stalo) na srazu lhot ve Lhotce pod Ondřejníkem a opravdu jsem se zděsil jak je strhanej a to ty černý brýle ani nesundal. Naštěstí mi nepřišel nepříjemnej chováním, docela ochotně se tam s lidma fotil.

reagovat
Pondělí 15. prosince 2014 v 11:05 ® skwor reakce na …
skwor

OBr> Loni jsem odcházel z jeho akce s podobnými pocity.

reagovat
Pondělí 15. prosince 2014 v 10:06 ® OBr reakce na …
OBr

skwor> A.B. je to jako když tu pěknou modelku z plakátu, cos měl od 15let nad postelí, potkáš nenalíčenou a zestárlou. Parafrázoval bych to slovy mého oblíbence: „Neměl jsem se otáčet a měl bych jí pořád hezkou“ 9-)

reagovat
Pondělí 15. prosince 2014 v 9:27 ® skwor reakce na …
skwor

OBr> O koho šlo?

reagovat
Neděle 14. prosince 2014 ve 23:28 ® OBr
OBr

…někdy je lepší stát pod pódiem a nesnažit dostat blíž svému „idolu“. Teď, čerstvá zkušenost, byla šance na osobní setkání po koncertě, tak jsme to zkusili, ale tak nějak mi to pokazilo náladu … on ten odstup a vnímání jen přes muziku je někdy lepší.

reagovat
Pátek 5. prosince 2014 v 15:13 ® Atik
Atik
Toto bych mohl poslouchat celý den :3 reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2014 ve 21:10 ® OBr
OBr
Tak se mi teď do playlistu připletlo pár jednoduchejch slov, dohledal jsem si záznam, no a čistím si tím hlavu: reagovat
Pondělí 28. července 2014 v 16:56 ® karasek reakce na …
karasek

skwor:Nedovolil by jsem si napsat že nějaký Hrdlička kopíruje Zakka,prostě se po něm jenom vopičí,snaží se mu podobat výzorem,pózama a nástrojem,který je signovaný Zakkem.Hudebně je na tom o několik(hódně) levelů níž

reagovat
Pondělí 28. července 2014 v 16:33 ® skwor reakce na …
skwor

karasek> Škwory už jsem neslyšel ani nepamatuju, ale pokud tohle považuješ za kopírování, tak ti můžu vyjmenovat pár dalších, na které bys mohl vztáhnout to samé ;-) Ono totiž bradku a mařenu má dost lidí, včetně mě. A za kopírování bych to nepovažoval. :-D

reagovat
Pondělí 28. července 2014 v 15:49 ® karasek reakce na …
karasek

skwor:no zdaleka se nevopičí tolik co frontman kapely,co máš po ní nick,ten se taky snaží vypadat jak parodie na Zakka Wylde

reagovat
Pondělí 28. července 2014 ve 14:24 ® džigit
reagovat
Pondělí 28. července 2014 ve 13:46 ® skwor
skwor

Ten člověk fakt nemá soudnost. Největší kapela? Vždyť je to tuctový popík, co staví image na kopírování zahraničních kapel. O Kabátu, Lucii a podobně ještě neslyšel? :-D :-D :-D

reagovat
foto/forum/2014/th-img108586.jpg
Neděle 15. června 2014 v 19:39 ® skwor
skwor
Jelikož mám plný facebook fotek z Votvíráku, kde se celkem liší odhad návštěvnosti. Takhle paří 550 000 lidí v Polsku :-) reagovat
Pátek 13. června 2014 v 16:21 ® Bigpista
Bigpista
Tak tohle dnes nemůžu dostat z hlavy… reagovat
Pondělí 9. června 2014 v 19:40 ® Draky
Draky
Docela se na ten fotbal v Brazílii těšim. :-D reagovat
Pondělí 28. dubna 2014 ve 21:41 ® nnnap reakce na …
nnnap

džigit> sry. Billyho Sheehana si užívám na koncertech s Vaiem. Je vidět, že je to persona. Pak ještě novej vopičák u metaliky. Taky má něco do sebe.

Ale pustím zde něco, co tu moc není. Čistá esence hudby. Docela problém něco vybrat a nepourážet všechny kolem. Tvrdé elektro. Kdo nechce nemusí, ale myslím, že si své místo v české síni lidových tradic a jiných veselic, zaslouží. Vanessa. reagovat
Neděle 27. dubna 2014 ve 2:24 ® džigit reakce na …

nnnap> zkurwil si mi celu nočni…

reagovat
Neděle 27. dubna 2014 v 0:27 ® nnnap
nnnap
hey, co to má být! Nějaký imperialistický žebříček! Není tam ani putler ani lavrof ani Nejlepčí pasák šech dop! Jak jsi jej mohl opomenout… reagovat
Středa 23. dubna 2014 ve 21:52 ® džigit

http://frontman.cz/…echnikou-hry

Je to ještě basa?!?

reagovat
Pondělí 14. dubna 2014 v 19:31 ® skwor reakce na …
skwor
OBr> ;-) reagovat
Pondělí 14. dubna 2014 v 17:05 ® OBr
OBr

skwor> může být, já to od něj slyšel úplnou náhodou, jednou za dva roky jsem si pustil televizi a tam byl ON :-) …pak jsem se zase vrátil k metalu na PC 9-) Ale nikde se nepíše, že se musíme vždy shodnout, hlavně když po sobě neházíme boty :-D

reagovat