Chytej.cz

Filmy a hudba necteno

3.11.2012 | MIG-35 | 58.427 zobrazení | 868 odpovědí

Vzhledem k tomu, že se nám nějak prodloužila noc se pekelně nudim. Nemá to s rybama nic společnýho, ale co… Pište na co koukáte, co posloucháte! Prostě pokec o tom co si dáváte ve volnym čase.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Neděle 4. listopadu 2012 ve 21:21 ® noba
noba

MIG-35> no nemůže se samo líbit každému. Ale stejně tě to donutilo to zkouknout:-) Jen ty serie byly 2:-) V knižní podobě je to ale úlet. Začal jsem po mnoha a mnoha letech zase číst. 5 knih každá okolo 1000 stran:-) veškeré moje okolí bylo v šoku když mě viděli s knižkou:-)

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 18:09 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

skwor> Tak Eluveitie tak krása a ten Night luxus!! Tohle mam rád moc!! :->

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 18:05 ® skwor reakce na …
skwor
MIG-35> A letos nám cestou do Laponska hrálo tohle To se při cestování skandinávskou krajinou poslouchá hodně pěkně. reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 17:59 ® skwor reakce na …
skwor

MIG-35> Folk metal se mi líbí všeobecně. Právě Sabatonům tu budou v březnu předskakovat Eluveitie. Měl bych sehnat lupen radši s předstihem.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 17:53 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

skwor> Nejni špatný, ale já mam rači svižnější. Ze severskejch Korpiklani. ;-)

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 17:43 ® skwor
skwor
Co tohle? reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 17:27 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

noba> Twl to sem znuseně kouk na všechny 3 serie a pro mě odpad. S fantazi to nemá nic společnýho. Samý kozy a krev.. no amící. Teď se mi hodně líbil http://www.csfd.cz/…dvema-svety/ A muziku, teď se ukájim Sepultůrou, ale vyhraněnej stihll nemam. :->

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 12:29 ® nnnap
nnnap

no, já jsem se včera u avatara přistihl, že trpím jak zvíře u napínavých, dramatických honiček hlavního představitele, kdy fakt netuším, jak to celý dopadne, pak sem se taky přistihnul, že trpím jako zvíře při souložících scénách a čekám až došoustaj aby děj mohl pokračovat. Tedy nejde li o komedie typu stará bondovka. Tam se tímto bavím.

Jinak musím říct, že úplně nejvíce ocením, když si někdo dovede udělat ve filmu srandu sám ze sebe, z národa, mentality, prostě když je někdo schopen ty klišé hodit na plátno a natočit nejstupidnější formu zábavy nad kterou všichni standardi řígaj. Na to je třeba pořádné koule. Bohužel všichni jsou mrtví.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 1:19 ® noba
noba
a co se hudby týče tak třeba toto mě vždycky totálně rozebere:-) Jinak metal. reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 0:53 ® noba
noba

vratim se k tématu. Já poslední cca rok totalně ujiždím na seriálu Hra o trůny. http://www.csfd.cz/…hra-o-truny/ a po tom co jsem skoukl 2 série jsem nevydržel čekání na další a začal další díly číst.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 23:05 ® osprey reakce na …
osprey

jajco> Já sice jo, ale jsem hluboko za očekáváním. Ale celkově to není zas tak tragická sezóna.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 22:53 ® jajco reakce na …
jajco

osprey> Neumí psát,ale foto candáta vložil,s tím já se letos pochlubit nemůžu!

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 22:47 ® osprey reakce na …
osprey

Martin Mošna> Atd. se píše dohromady.

Ty jsi unikátní v tom, že navzdory svým problémům s psaním, o kterých nechceš mluvit, hodně píšeš. No a tím pádem si zvykni, že do tebe občas bude někdo rýpat a vůbec to neřeš. Prostě vůbec. Nereaguj. Bav se o rybách.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 22:26 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

nnnap> před tím je a… a když napíšu a td. tak to znamená a tak dál… přoč to děláš??? co máš proti???

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 21:11 ® nnnap reakce na …
nnnap

Martin Mošna> td. To je turbo dýzl? Není lepší si po večerech číst?

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 20:51 ® skwor reakce na …
skwor

nnnap> Mě to čeká za měsíc, na Beatfestu k 50 letům Marshallu.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 20:50 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

nnnap> Někdo si vyrabí třeba splávky,třpitky a td. Nebo odlevá olovjená krmítka a tak dál…

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 19:35 ® nnnap reakce na …
nnnap

skwor> jo, dal sem si pána letos naživo.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 19:27 ® skwor reakce na …
skwor

nnnap> To je něco jako Wanastowi vjecy :-)

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 19:24 ® nnnap reakce na …
nnnap

Martin Mošna> k čemu se to dá použít, to ryb. vjeci? To je k jídlu nebo erotika?

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 19:11 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Tak já se taky dívam na Britský Top gear a taky na autosalon.Jinak spíše čtu a teď se pokouším o vyrobu rohlikoveho boilies.Jinak asi budu po večerech vyrábjet ryb. vjeci.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 11:17 ® Mrakoš
reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 10:46 ® skwor
skwor

Filmům moc nedám, jedna z mála věcí, kvůli které zapínám televizi je britský Top Gear. S muzikou jsem na tom opačně, to je po rybách asi moje největší hobby. Mám rád jakoukoliv rockovou muziku. Dřív jsem jezdil i hodně na koncerty a festivaly, to teď docela flákám – letos jenom 4 akce.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 8:11 ® jajco
jajco

Moje nej album už od dob nahraní což je 22let je Slayer-Seasons in tha abyss.Ale je spousta dobré muziky.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 7:56 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Fryw> To je docela hustej film! Viděl sem i přez to, že 99% koukam komedie. Občas mi jebna a dam nějakej masakr. Dědovi přeju brzkej návrat domu!!!!!!!! :->

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 3:32 ® Fryw
Fryw

pokud jde o muziku tak Oi!, a samozřejmě, radikální, levicové.A link na film, tem mám rád. A asi hlavně kvuli ustředni melodii, tu si vždycky pobrukuje můj děda, člověk co mě přivedl k vodě. Teď leží na ARO…

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 3:31 ® Fryw
Fryw

http://www.csfd.cz/…uv-labyrint/

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 2:57 ® MIG-35
MIG-35

A že sem si to začal.. Koukam z 90% anime. To nikomu nic neřekne. Pak mam rád komedie, vtipný. Teď sem dokoukal Halo, Halo. A muziku rád drsnou, tvrdou, hlasitou! Vyrůstal sem na punku a metálu, ale nebránim sem ničemu. Tak pište co vy rádi!! S úctou Mig

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1