Chytej.cz

Nepromokavá bunda na podzimní vláčku. necteno

16.10.2012 | fila | 16.716 zobrazení | 46 odpovědí

Chci si konečne pořídit trošku kvalitnejší výstroj na vláčení,abych se nevracel zmrzlej a promočenej na kost. Mužete mi poradit?Moc se v tom nevyznám.Cena za komplet tak do 5000kč.Díky.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Středa 24. října 2012 ve 23:22 ® osprey reakce na …
osprey

fila> Pamatuj, ať se ti pod ni vejde nějaká ta fleeska. Už při zkoušení v krámě. Membrána nehřeje.

reagovat
Středa 24. října 2012 v 19:03 ® fila reakce na …
fila

Mrknu na ní v tom krámě a uvidím,jak mi sedne.Dám na první dojem a vláčím i v teplejších dnech,tak ji využiju po celej rok.:)Když skoro mrzne,tak většinou neprší a teplou bundu už mám,jen není nepromokavá.:))

reagovat
Středa 24. října 2012 ve 13:57 ® kingkubik reakce na …

fila> ty jako ja nevim chytam ne jedny velky prehrade a tedka uz je celkem kosa…dneska jsem mel termicko,micrfle­ece,a fakt poradnou bundu…a bylo mi tak akorat…zase byl jsem si vystat cecko nebo okouna tudis jsem stal na jednom fleku a 4 h hazel:D

reagovat
Středa 24. října 2012 v 11:08 ® fila reakce na …
fila

kingkubik> to bys byl hodnej.Presel jsem z rybicky na vlaceni a potrebuju,aby nepromokla,dychala a dalo se v ni hybat,coz podle me tahle bunda splnuje.Zakoupil jsem kvalitni spodni pradlo,tak zima nebude.;-)

reagovat
Úterý 23. října 2012 ve 23:32 ® kingkubik reakce na …

fila> jestli budes chtit dam ti na ni tip za 2200kc ale upozornuji ze neni nijak zateplena je to jen goretexova sustka mam ji na ryby,behani,ko­lo,atd …vedu docela aktivni zivot:D

reagovat
Úterý 23. října 2012 ve 22:36 ® fila reakce na …
fila

kingkubik> stoji 4000 a vyoada pekne.Po vyplate se na ni jedu mrknout.Dik za tip.;-) :P

reagovat
Úterý 23. října 2012 v 1:22 ® kingkubik reakce na …

JHolc>http://www­.sportisimo.cz/scot­t/jacket-aztec-gtx/30334/ ja ji tedka kupoval sice po znamosti novou za 2200kc kdyz se clovek poohledne po necem da se to sehnat levneji…je to jen sustka ale vydrzim s ni stat v desti klidne 5 hodin a ani kapka me neublizi:D

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 23:46 ® JHolc

Jo a ještě jeden postřeh. Zapomeň na oblečení pro rybáře. V nějakém outdoor shopu nakoupíš kvalitnější věci za méně peněz. Pokud ovšem netrváš na „camo“ úpravě.

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 23:40 ® JHolc

Přesně jak píšou kolegové. Není to jen o svrchní vrstvě, ale i o tom, co máš pod tím. Pokud spodní vrstvy neodvádí vlhkost od kůže, je ti membránová bunda na prd. A vejít se do pěti tisíc je docela problém…

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 23:09 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

Mrakoš> ano, funguje to jako lidská kůže. Pouze ochraná vrstva. To co si pod to vezmu je na mě dle aktuálního počasí. Pokud pod to zvolíš správné oblečení, tak nemužeš promoknout jak z vnějšku tak ani z vnitřku :-)

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 22:54 ® Mrakoš reakce na …

MP-E65mm> Jasně, důležitý je to co si pod to člověk oblíkne. V zimě klidně dvě tílka z coolmaxu a slabou fleec mikinu. Vtom se dá přežít i když je to mokrý.

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 22:41 ® MP-E65mm
MP-E65mm

Zaleží co od toho člověk očekává. Já zvolil takové oblečení abych ho mohl používat po celý rok. Je lehké, tenké, nepromokavé ale vlhkost odvadějící (goretex). V létě na tričko v zimě na fleece mikinu. Kupovat hadry na leto a pak na zimu mi přijde zbytečné, nemám nafukovací barák. Takových značek je hafo. Já zvolil kvalitní českou. www.tilak.cz mám od nich oblečení pátým rokem a opravdu ho nešetřím a nemám s ním sebemenší problém. To co jsem od toho očekával mi splnuje maximálně.

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 21:06 ® Mrakoš reakce na …

Fryw> Jo, je to použitý zboží tak nemůžeš vědět na jakej kousek natrefíš. Já si to pořídil a proprší mi jen rukávy od loktu dolů a chvilku to trvá. Stavěl jsem v tom ohradníky a dalo se to vydržet celej den na dešti. Bylo by mi líto trhat si o drát něco dražšího.

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 20:55 ® Fryw reakce na …
Fryw

Mrakoš> Něco takovyho (nevim jestli je to přesně ono) má bratránek a normalně to proprší(mělo to byt nepromokavy).. Tady ty hadry ze skladů byvaji často seprany, nebo nejsou naimpregnovany. Chce to vybrat a kdyžtak ošetřit.

Něco se dá dobře a levně vybrat v pracovních oděvech…

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 20:40 ® Mrakoš

velmi ekonomická varianta http://www.e-armyshop.cz/…ore-tex.html Jen kapucu to má zbytečně velkou, teda pokud nenosíš přilbu :-)

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 20:25 ® fila
fila

Tahle bunda mě zaujala zatím nejvíc.http://www­.podberak.cz/ry­bareni/oblece­ni-a-obuv/rybarska-bunda-carp-system-camu-vel-xl.html

reagovat
foto/forum/2012/th-img21223.jpg
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1