Chytej.cz

feeder koupim necteno

23.7.2012 | Martin Mošna | 2.996 zobrazení | 30 odpovědí

CHtel bych začit lovit na feeder.A tak vas žadam jestly nekdo neprodava nejaky starý feeder.Kdyby byly fotky tak by to bylo nej

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 24. července 2012 ve 20:54 ® regulus reakce na …
regulus

lunimus> seš na omylu, včilka 9 : 0 ;-)

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 18:57 ® lunimus reakce na …

regulus> 5:0 … uplne mi vypadla ta moznost hlasovania :-)

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 16:16 ® skwor reakce na …
skwor

Robur> Ježek z pi.e ven :-)

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 16:16 ® regulus reakce na …
regulus

Martin Mošna> tak za prvé, vykopávku z toho odkazu (koupím moped) jsi vytáhnul na světlo boží ty.
Za druhé, v té době tuším ještě na Chytej nebyl bazar, respektive propojení s aukčními servry.
No a za třetí, kdybys byl trochu chytrej, tak si dáš inzerát do zdejšího bazaru a šupneš dva příspěvky s odkazem do Všeobecné diskuse a do Federu, např, ve znění že sháníš feeder a pokud by někdo chtěl něco nabídnout, tak ať se mrkne na tvůj inzerát.

Pokud nevíš proč, tak je to proto, že když bys to udělal jak jsem ti napsal, tak si to přečte daleko víc lidí než tohle fórum, protože už jen pohled na zadání fóra ve spoustě lidí evokuje reakci, „kristova noho, zase nějaká pyčovina …“ a fórum jenom odkliknou aby jim nesvítilo eNko, ani to nečtou.

Jo a mimochodem, za 1 den je skóre 4 : 0 pro zrušení.

reagovat
Úterý 24. července 2012 ve 14:56 ® Robur
Robur

může někdo laskavě vyndat toho ježka?!

reagovat
Úterý 24. července 2012 ve 12:55 ® lunimus reakce na …

Martin Mošna> … nehovoriac o tom, zezakladat dve identicke temy „feder poradite“ a „feder koupim“ sa mi zda trochu prehnane … podla mna by tieto dve temy slo krasne zlucit do jednej :-) … ale je to len vec mojho osobneho nazoru .. ak v tom chces mat tymto sposobom väcsi prehlad, tak kludne zaloz aj tretie forum feeder krmenie, stvrte feeder haciky, piate feeder krmitka atd :-) … ale neber to v zlom … naozaj sa to snazime brat trochu s humorom :o)

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 11:42 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

Martin Mošna> Chyť se trochu za nos a nekopej kolem sebe. To fórum, které jsi mimochodem ty oživil ze stavu klinické smrti, je x let staré a kultura tohoto webu vznikala postupně. Teď je jiná, než před pár lety. Myslím, že ti tu ostatní jen VELMI slušně (a s humorem) požádali, abys pro příště tu kulturu respektoval. Nikdo tě tu za nic nepeskuje.

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 11:34 ® Martin Mošna
Martin Mošna

http://www.chytej.cz/…dion-koupim/ že toto nekritizujete

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 7:02 ® MIG-35
MIG-35

Martin Mošna> Zdar! Fíbruju vod jara a docela mi to vzalo. A ptotože sem chlapec scháňlivý tak se mi sešlo fídrů docela dost a mam jeden kousek, kterýho bych se zbavil. :-> Původně sem ho pořizoval pro synka, ale pro 8let špunta je to pořád big prut. Jedná se o Sensas-match feeder – classic feeder 330. Toť na něm psáno. Myslim, že na začátek a osahání si fídru dostatečná rákoska. Víc v osobce, páč by se to mělo řešát v inzerátech tak ať neděláme nějaký zlo… ;-) Pěknej den a nehněvej se na nás, jsme tu veselé kopice. :-D

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:40 ® osprey reakce na …
osprey

Martin Mošna> Není zakázané zakládat fóra, i když tu roky platila nepsaná dohoda, že se bude diskutovat v těch fórech, která už jsou a pokud možno se toho moc zakládat nebude.

To je jen na vysvětlenou, proč někomu vadí, že zakládáš takovéhle fórum. Ale jinak, tohle, co jsi zadal, je v podstatě inzerát. Něco sháníš, takže bych na tvém místě skutečně využil spíš bazar.

A máš už představu jaký feederový prut bys chtěl?

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:33 ® džigit reakce na …

Robur> do p… s ježkem

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:26 ® Robur
Robur

já bych chtěl ježka…

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:14 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

timbab> Fix takže nejsem první.. :-(( No co se dá dělat. :-D

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:12 ® džigit

timbab> no.1 :-)

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:10 ® timbab
timbab

http://www.chytej.cz/forum/2886/

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:09 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Mrakoš> Zřejmně jak vidíš to komentovat chce… jak sprosté. :->

Martin Mošna> Hale něco doma mam jesli si zejtra vspomenu tak blejsknu a když mi to pude tak to sem dam. Teď se mi nechce zvedat svojí línou prdel od pc. ;-)

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:07 ® džigit reakce na …

MIG-35> to už tu je taky,jen má odlišný název :-))

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:07 ® Mrakoš

jedna pro Džigita

Balada o hovně

Na mém stole od nedávna, leží zvláštní kus, je to věrně padělaný, lesklý, lidský trus. Často sedím za večera nad tím hovnem zadumán, usměju se, pozaslzím, když ho k oku pozvedám.

Snad byl otcem toho trusu přepychový hodokvas, či je dílem proletáře, nebo sličné ženy as, či mu kmet na lůžku trýzněn znenadání život dal, či byl otcem jeho mladík, když k milence pospíchal.

Škoda, že mi novin kousek vedle hovna neležel, aspoň znal bych politiku, k níž jeho pán náležel. Hovno mlčí, svědek němý, neprozradí, kde se vzal, nepoví, kde, jak a kdy ho tvůrce jeho zanechal.

A tak hovno z ruky dávám s rozmrzelou náladou, žel, že navždy zůstane mi nejtemnější záhadou. Dál však moje hlava bádá, dál se musím hovna ptát, byla jeho hrobem louka, sad, či les, či reterát.

Všechno toto nadarmo je, marné všechno pátrání, bohužel nebyl jsem kmotrem hned při jeho vysrání. Sta mi představ v mysli spěchá, myšlenek se tísní sbor, vím, že hovnem povrhují, vím, že psancem je ten tvor.

A přec každý kdo tu žije, měl by hovnu poctu vzdát, co jsou platný miliony, když nemůže člověk srát? Ale jedna věc mne těší, v hovnu čerpám nauku, v hovně jsme si všichni rovni, bez reptání, bez hluku. Ať ho vysral cigán v háji, nebo slavný generál, hovno podrží svou formu, no a smrdět bude dál! A tu člověk, ať je králem, ať je žebrák prosící, čím je víc, než pro to hovno živou voznicí.

Tento text byl zkopírován ze serveru: http://www.cesky-jazyk.cz/…o-hovne.html#…

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:05 ® Mrakoš reakce na …

džigit> Hele, jestli to nechceš komentovat tak to nekomentuj, jak prosté.

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:05 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

džigit> Čéčé to je nápad na new théma: balada o hovně… :-D Asi ho založim a ještě budou bodíky juhuhůůů ;-)

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:04 ® džigit reakce na …

MIG-35> u zadavatele chápu,proto jsem jej upozornil,ale…
Klidně z toho uděláme společně srver balad o hovně… Odborníci se jen pohrnou ;.)

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:01 ® kingkubik reakce na …

džigit> mno a tobe nejak vadi zbytecny forum navic?stejne to tady fejst upada tak aspon je tady nejaky vzruso?i kdyz z 90% ho tady delas ty:D…taky by jsem chtel mit tolika casu na oviny

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:01 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

džigit> No je to mladíík… ;-)

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 22:51 ® džigit

Mrakoš> no comment…
balada o hovně

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 22:48 ® Mrakoš

džigit> Záleží na tom? Mě teda ne. No tak tohle vlákénko brzo zapadne a nikdo o něj už nezavadí, a co?

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 22:46 ® džigit reakce na …

Mrakoš> bo o feedru je ho tu málo,viď?

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 22:45 ® Mrakoš reakce na …

MIG-35> Zas tak moc to tu nežije aby se občas nemohlo založit „zbytečný“ téma.

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 22:39 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Martin Mošna> No asi nejni, ale zbytečně to tu zasíráš… ;-)

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 22:33 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Je to zakázaný?

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 21:00 ® džigit

na to jsou inzeráty,tak nezakládej zbytečně další fórum!!!

reagovat