Chytej.cz

pachy při lovu necteno

11.3.2012 | Wiktor.c | 39.862 zobrazení | 15 odpovědí

chci se poradit,když před lovem nebo při přípravě krmení si umyji ruce mýdlem,tak jestli to ryby neodradí. Předem ďekuji za rady a opovědi.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 20. června 2012 ve 21:43 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Bahňák> Máš pravdu to je lepsí jak 10 doktorů;-) :-)

reagovat
Středa 20. června 2012 v 18:22 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Ber to tak ze když si je oplachneš v rybníce tak tím nic nezkazíš:->

reagovat
Středa 20. června 2012 v 18:21 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Já myslím ze to vadi.Ale mysím ze bude lepsí Když z nich ucítí pouze vodu z rybníka a vnadidlo.

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 v 16:00 ® Bahňák

Pachy nevaděj a smrady už vůbec ne, já u vody kolikrát prdím až se hory zelenaj a nezdá se mi že by to rybám nějak vadilo.

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 22:03 ® Dawee
Dawee

Hlavně bacha na repelenty :-D jinak máš po rybách. To se mi občas stává že přijde dítě na kroužek když dem chytat a maminka ho v dobré víře poleje repelentem od hlavy k patě a děcko se pak diví že nic nechytí když ostatní chytaj.

reagovat
Středa 14. března 2012 v 9:14 ® tucnak11
tucnak11

Ja mydlo k vodě nenosim bo většinou chytim HOVNO:-D

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 20:30 ® nnnap reakce na …
nnnap

alexdelpiero> jak které. Když jsem použil jednu nerybářskou na chleba, byl to masakr. 11 kaprů to odskákalo. Za 3 hoďky. Takže svatý grál existuje. Ale je možné, že někdo chytil i plotici na rohlík. To se nevylučuje. Ti nejlepší to daj.

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 14:01 ® alexdelpiero reakce na …
alexdelpiero

souhlas..

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 2:19 ® Fryw reakce na …
Fryw

Wiktor.c> Ahoj. Esence žádné nepoužívám, ale zvykl jsem si přidávat k rohlíku na háček foukanou pšenici. Mám s tím dobré zkušenosti. Zkoušel jsem vanilku a ananas. Samotná bez rohlíku nic moc.

reagovat
Pondělí 12. března 2012 ve 22:04 ® hraji
hraji

Wiktor.c> kde jsou ryby se dá jen těžko říct obecně. Na jaře půjdou tam, kde bude teplejší voda. Pokud bude slunečný den bez větru, je velmi pravděpodobné, že se ryby vydají do mělčích partijí, které se rychleji prohřejí, ale pokud je sice slunečno, ale fouká studený vítr, který vodu promíchává, budou ryby spíš někde v hlubší části a nebo za ostrůvkem v závětří. Je potřeba hledat a zkoušet

reagovat
Pondělí 12. března 2012 ve 21:31 ® Wiktor.c
Wiktor.c

osprey> moc děkuju,a jeste mam otazku ohledně jarního chytání na rybníce,nevím kde se na jaře zdržují ryby jestly v hloubce nebo v mělčinách a nebo je to jedno? děkuji

reagovat
Pondělí 12. března 2012 ve 14:22 ® osprey reakce na …
osprey

Wiktor.c> Esenci přidat můžeš, ale nestojí to na ní ani nepadá. Někdy by mohl být vidět rozdíl, ale já už jsem roky líný ho hledat.

Hraji má pravdu.

V krmení mají ty vůně větší význam, zejména když závodíš a potřebuješ nachytat víc než všichni kolem.

reagovat
Neděle 11. března 2012 v 16:12 ® hraji reakce na …
hraji

Wiktor.c> esence jsou vyhazováním peněz. Na obyčejný rohlík nachytáš ryb mraky, když budeš umět chytat ryby.

reagovat
Neděle 11. března 2012 v 15:41 ® Wiktor.c
Wiktor.c

hraji> moc děkuju, a ohledně toho krmení sem myslel neco spicialniho jako třeba k rohliku přidat nakou esenci… nebo tak

reagovat
Neděle 11. března 2012 v 15:22 ® hraji
hraji

Ahoj, pokud si ty ruce umyješ a normálně dobře opláchneš, a to mýdlo nebude nějak extrémně parfémované, bude to úplně jedno. Typ na krmení je těžko dát, když nevím na jakou vodu se chystáš, jaké ryby chceš chytat. Nástrahy na plavanou jsou klasika, pečivo, převážně rohlík, bílí červi, žížaly.

reagovat