Chytej.cz

reklamace Shimano necteno

10.3.2012 | Beer.Beda | 22.208 zobrazení | 22 odpovědí

Zdravím všechny rybáře, dnes při lovu na plavanou s prutem Shinamo Speed master AX 4,5m se mi podařilo, nějakým záhadným způsobem ulomit koncové očko.Bylo to obyčejné nahození 0,5g splávku.Prut se zlomil přesně v místě, kde očko končí a přechází v prut.Máte někdo zkušenosti s reklamací?Vím, že Shimano má v podmínkách, do 30cm od špičky nelze uplatnit záruka. Na druhou stranu, jsem si koupil prut celý a né jen 420cm z 4,5 metrové­ho prutu.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 15. března 2012 v 8:19 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Beer.Beda> Oukej příští víkend mam wolno tak se ozvu.. Snad uh budu mít proutek na plavajdu. Tak pěknej den já du trénovat k vodě.. 9-)

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 v 6:11 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

džigit> Taky sem nad tím přemýšlel.Asi to tady ukončíme a rozloučíme se s tématem.

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 22:18 ® džigit

ještě furt reklamujete ten prut? :-D

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 21:45 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

MIG-35> Můžeme se domluvit.V plavajdě ti natrhnu zadek kdy budu chtít.Písni mi třeba osobku nebo tak něco až pojedeš.Noba asi přijede příští víkend, tak by to šlo.Co ten prut??

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 21:36 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Beer.Beda> No na tebe pomoc potřebowat nebudu a necham chytat kluka a i ten tě přechytá. :-P Pojeeš ještě do Všemyslic?? Já sem tenhle víkend zabitej, ale další bych jel… :->

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 21:23 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

MIG-35> Jakej pak kamaráde. Vem si na pomoc koho chceš, když se sám bojíš.

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 20:40 ® MIG-35
MIG-35

Beer.Beda> Cs f poho! Si vemu kluky vodňanský na pomoc… 9-) Sem dneska konečně pořídil feeder a zajtra na to du! Neboj prut na plavajdu uh mam vyhlídlej!!! ;-) noba: jo dneska viz víše Béďovi…Já vim, že ste veselý kopy to íá takže bude kopice!!

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 12:03 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

MIG-35> Nejdřáv ukáž pak mahruj Mahere.Už se těšim. Závody s nobou stojí za to.

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 23:45 ® noba reakce na …
noba

MIG-35> to víš, jsme veselé kopy a na těch závodech, to bys teprv viděl:-) mimochodem nepořizoval sis teď feeder?

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 22:27 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

noba> Beer.Beda> To ste mi zase pobavili!! :-> Hale Beere pořizuju plavajdu a kuli tobě dam nějaký ty závody, abys věděl,že mi to nejde jen na dírách! :-D

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 19:51 ® noba reakce na …
noba

Beer.Beda> tak :-((

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 19:35 ® Beer.Beda
Beer.Beda

noba> Seš nějakej chytrej Pane Chytráčku.Sumčák už nemám o kterém mluvíš :-P .Pokud chodíš na ryby tak často jako já, občas se něco stane.Pokud si válíš pruty doma v kumbálu, nemusíš mít strach.Když se kácí les, létají třísky. Jsem na tebe móóóóóc zvědavej co letos předvedeš.:-D P.S. se sumcema a štikama můžeš v březnu machrovat, ale chtělo by to nějaké foto.pivo zase další dvě ryby co jsi okoval.:-> Počítám 12kou háčkem.

A máš to. TAK.

reagovat
Pondělí 12. března 2012 ve 23:56 ® noba reakce na …
noba

Beer.Beda> no ale taky dyť se na sebe podívej, takový jemný náčiní to bys vůbec neměl brát do ruky. Řek bych že jak máš ten kladlovej sumčak, tak ten je akorat pro tebe:-) . Jo a ještě jsem ti chtěl říct žes neměl zakládat další nové zbytecne fórum a měl ses zeptat v plavačce:-) Tak.

reagovat
Pondělí 12. března 2012 ve 20:47 ® Beer.Beda
Beer.Beda

osprey> pruty jsou spotřební zboží.

reagovat
Pondělí 12. března 2012 v 19:28 ® osprey reakce na …
osprey

Beer.Beda> Kolikrát nevíš, kde se to ťuklo. Proto taky vozím dvoudíly zabalené ve futrálu.

A moje systematické krácení boloňky, to je na dlouhé vyprávění (auto, dveře, reklamní cedule v sámošce u regálu s rohlíkama, znova auto,…). Ale vždycky jsem zatraceně dobře věděl jak, proč a o co jsem ji zlomil.

reagovat
Pondělí 12. března 2012 v 19:10 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

osprey> :-)) jak jsem psal, nevím, že bych sním někde praštil nebo podobně.Je to spravené a vše v naprostém pořádku. Já jsem taky zrušil bolo jednu 6m od Trabucca vlastní hloupost.Moc razantní nához a praskla cca 20cm od sedla a další 7m Phenomena řachla v 1/3 od špičky.Ta je ale opravená a super chytáníčko.

reagovat
foto/forum/2012/th-img20015.jpg
Pondělí 12. března 2012 ve 14:04 ® osprey reakce na …
osprey

Beer.Beda> Boloňku jsem takhle lepil už pětkrát:-))

Je za tím jedna výměna špičky, protože donekonečna to lámat nejde.

U dělených prutů to je větší problém, proto mám na „špinavou práci“ ten boloklacek.

reagovat
Neděle 11. března 2012 v 10:44 ® hraji reakce na …
hraji

Beer.Beda> no vidíš, na prutu to ani není vidět a máš tam originál očko. Jsi šikovný kutil.

reagovat
Neděle 11. března 2012 v 10:24 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

hraji> Už je hotovo a špička nalepená.Nakonec kousíček tam byl a podařilo se mi to vytáhnout.Takže hurá na ryby.

reagovat
Neděle 11. března 2012 v 10:10 ® hraji reakce na …
hraji

Beer.Beda> proto bych použil to originální očko. Zkus je vzít do peanu a opatrně nahřát nad plamenem zapalovače nabo svíčky, připrav si tenkou jehlu na šití, opravdu tenkou, a až se objeví na konci očka bublinky lepidla, měla by ta ulomená špička kousíček povylézt, zkus tou ostrou jehlou ten zbytek špičky vytáhnout.

reagovat
Neděle 11. března 2012 v 9:32 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

hraji> Přesně jak píšeš.Nejsem si vědom, že jsem ho někde křápnul.Toho si nemusím všimnout.Byla to druhá vycházka.Také bych to tak udělal, ale nemám za co chytit ten ulomený kousek.Je to zalomené na kraji té objímky co má první očko.Leda sehnat očko a prdnout ho tam. Ještě se zeptám,když tam budu mít jiné očko a náhodou budu muset uplatnit reklamaci jiného dílu.Nebudou dělat vofuky, že prut byl neodborně opraven.

reagovat
Neděle 11. března 2012 v 9:20 ® hraji
hraji

Jestli se mohu vyjádřit po své dlouholeté zkušenosti s pruty Shimano. Je jasné, že prut musel být mechanicky poškozen. Protože nához 0,5 gramovým splávkem nemůže takový prut poškodit. Je ovšem otázka, zda prut poškodila tvoje neopatrná manipulace či byl poškozen ještě před prodejem. Já osobně bych nic nereklamoval, očko bych prostě nahřál, vytáhl z něj ulomený kousek špičky (cca 2,5 cm) a očko bych znovu nalepil. Vliv na funkci prutu to nebude mít vůbec žádnou. Ale konečné rozhodnutí musíš stejně udělat sám.

reagovat