Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 27. července 2013 ve 13:38 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> však my už se brzy zase pohneme

Fryw> já vím, formality, ale když chci, aby ostatní hráli fér, nebudu dělat to, co kritizuju

Obecně je u těch podkladovejch map problém s licencí a to takovej, že to bez velkejch poplatků nesmíte ukládat pro offline použití. Nicméně problémy jsou od toho, aby se řešily a posunuly nás dál a né, aby se nad nimi lámal hůl, brzy se dočkáme rozhřešení ;-)

reagovat
Sobota 27. července 2013 ve 13:29 ® Mrknato reakce na …

OBr> Myslím, že dnes už cena chytrého telefonu začínající na 3.500,– Kč není limitem pro tvorbu nadstaveb, pro širokou rybářskou veřejnost. A i třeba ve spolupráci se seznamem.cz. Jeji off line mapy fungují bezvadně. Je na tvém zvážení kudy jít. Tvůj nápad byl skvělý, ale zaseknout se na verzích pro mnoho operačních systémů tě musí nutně zdržovat a kdo chvíli stál, už stojí opodál.....

reagovat
Sobota 27. července 2013 ve 12:28 ® Fryw reakce na …
Fryw

OBr> zas ty formality :-D

reagovat
Sobota 27. července 2013 ve 12:15 ® OBr reakce na …
OBr

Fryw> ty já bohužel na svůj předpotopní smártfoun s verzí Android 2.2 nedostanu :-(( Nicméně u podobných podkladů je obrovský problém zákon a licence. Pokud bych chtěl, aby to bylo vše dle platných regulí a podmínek (třeba Seznamu, Googlu, Yahoo apod…), tak bych tu aplikaci prakticky ani nemohl vytvořit. To, že to skoro nikdo nedodržuje, to je věc jiná, my ale chceme mít v téhle věci čistý štít a pravidla dodržovat.

reagovat
Sobota 27. července 2013 ve 12:11 ® Fryw
Fryw

Free offline mapy jsou třeba od seznamu. Jestli se to teda dá nějak využít…

reagovat
Sobota 27. července 2013 v 11:59 ® OBr reakce na …
OBr

Martin Mošna> nevím, jak jsou na tom s offline prohlížením, ale myslím, že i ty google mapy potřebují, abys byl online. U nich mi jde pro offline stáhnout jen kousek území…

reagovat
Sobota 27. července 2013 v 11:10 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

OBr> Myslím že tam mam nahrané mapy od googlu…Nemohlo by to používat ty?

reagovat
Pátek 26. července 2013 ve 22:15 ® OBr reakce na …
OBr

Martin Mošna> pokud chceš mít jistotu (což doporučuji), tak si v nastavení zruš data přes mobilní sítě a pak ti pojede jenom wifi. Aplikace stahuje data pouze pro mapu, takže s mapou musíš být připojen(wifi nebo přes síť), jinak nic nezobrazí(možná nějaké poslední kousky mapy), ale jak je tam hledání v okolí, tak to bere údaje z aktuální polohy dle GPS, to nic z webu nestahuje.

reagovat
Pátek 26. července 2013 ve 21:36 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Tak sem si nainstaloval tu lite verzi a Je tam něco jako nejbližší revíry.Mám v telefonu GPS modul a normálně mi to ukazalo 2 nejbližší.Ale bojim se aby mi to nezebralo kredit když nebudu na wifi a kliknu na ten daný revír…Je to cele zdarma nebo k čemu je potřeba internet?

reagovat
Středa 24. července 2013 v 9:42 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> lepší by to bylo, měl bych tak třetinovou práci, ale to bych nebyl já, abych se nesnažil vyhovět co nejvíce uživatelům.. už jsem takovej a nic s tím nenadělám.

reagovat
Úterý 23. července 2013 ve 23:23 ® Mrknato reakce na …

Fryw> Nejsem odborník na verze OS Android, ale rozdíly ve verzích 4.0, 4.1, či 4.2 nebudou asi až takový problém, jako OS pro Win, Symbian, či Aple....... a udržovat tyto systémy a očekávání jejich uživatelů.

reagovat
Úterý 23. července 2013 ve 22:22 ® Fryw reakce na …
Fryw

Mrknato> GB má zhruba takový podíl co JB. ICS má asi o 10 % méně…a je otázka jaké procento rybářu si potrpí na ty nejžhavější novinky.

reagovat
Úterý 23. července 2013 ve 21:40 ® Mrknato reakce na …

OBr> No a nebylo by lepší se věnovat jen dominantnímu systému Android od verze 4 a výše? A to na základě technických možností pro využití v praxi a ne jako placebo?

reagovat
Úterý 23. července 2013 v 17:01 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

OBr> No to právě nechápu .. je tam mapa fotky a články a cosi… Podle mě by to ten telefon měl zvládat.

reagovat
Úterý 23. července 2013 v 8:59 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> ani ne, spíš tolik žere to prostředí, ve kterým jsem to napsal, šlo by to napsat i pro slabší telefony, to jsem dělal u té Lite verze, jenže tu Lite jsem dělal několik měsíců, zatímco klasická verze byla mnohem rychleji. Je to trochu daň za to, že moc nemusím řešit různé systémy a telefony, na kterých to běží..

reagovat
Úterý 23. července 2013 v 1:27 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> To tolik zere ta mapa?

reagovat
Pondělí 22. července 2013 ve 23:05 ® OBr reakce na …
OBr

Martin Mošna> není to pravděpodobné, já mám sice taky 800mhz a tam to jede, ale cpu je o „chlup“ výkonnější v grafice, ten samsung má čip arm6 a ta aplikace potřebuje alespoň arm7

reagovat
Pondělí 22. července 2013 ve 23:01 ® Draky reakce na …
Draky

Martin Mošna> Problem neni v hardware jako takovej, respektive jeho vykon. :-)

reagovat
Pondělí 22. července 2013 ve 20:51 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

OBr> A je možný že se na jendojádru 800mhz rozjede i plná verze?

reagovat
Pondělí 22. července 2013 v 18:54 ® OBr reakce na …
OBr

Martin Mošna> měla by, ale nemám u sebe nikoho, kdo ten telefon má, takže to nemohu 100% zaručit.

pes.hasky> díky za test, revír prověřím a opravím

reagovat
Středa 17. července 2013 ve 21:39 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Jela by alespoň lite verze na Samsung galaxy ace?

reagovat
Pondělí 15. července 2013 v 8:55 ® pes.hasky

tak opravdu je to asi lokalitou. přes víkend odzkoušeno několikrát a aplikace nespadla. takže je to nejspíš lokalitou, což si ovšem nedokážu vysvětlit. ale se 461 002 je to pořád stejný.

reagovat
Pátek 12. července 2013 v 11:26 ® pes.hasky reakce na …

vyzkouším. zkoušel jsem jenom v KM. a dám vědět.

reagovat
Čtvrtek 11. července 2013 ve 14:20 ® OBr reakce na …
OBr

pes.hasky> kouknu na to, s tou padající aplikací bude asi stejný problém i v placené verzi, ale zatím mi to nikdo nenahlásil, možná to bude souviset s konkrétním místem aktuální pozice – na které místo je mapa v té chvíli zaměřena? Spadne to pokaždé, nebo to funguje třeba na jiném místě republiky a zrovna kolem Bečvy je problém?

reagovat
Úterý 9. července 2013 v 8:01 ® pes.hasky

a ještě jedna věc: po vyhledání v revírech MRS revír Malá Bečva 1 tedy 461 002 se nezobrazuje na mapě a namísto toho se zobrazí takle oblast. Malá bečva 1A se zobrazí v pořádku.

reagovat
foto/forum/2013/th-img100040.jpg
Pondělí 8. července 2013 v 15:52 ® pes.hasky

zdravím Vás pánové. Dotaz na funkčnost. Chtěl bych placenou verzi, ale protože si nejsem jist, jestli by se chyba vyskytující se v neplacené verzi neopakovala i v placené, tak zatím váhám. K chybě: pokud na mapě dám vyhledat moji pozici a následně zadám hledat revíry v okolí aplikace asi 5 vteřin přemýšlí a potom spadne. Model : HTS Desire X., Andr: 4.1.1, verze soft 2.23.113.2 . Díky za info

reagovat
Pondělí 17. června 2013 v 7:13 ® Martin Mošna
Martin Mošna
reagovat
Středa 12. června 2013 ve 12:41 ® drda reakce na …

OBr> děkuji předem za kladné vyřízení mé žádosti :-)

reagovat
Úterý 11. června 2013 ve 21:25 ® OBr reakce na …
OBr

drda> připomínky na velikost písma registruji a určitě to tam bude v další aktualizaci. Jen jsem teď měl fofr na jiných frontách, takže jsem se tomu nemohl tolik věnovat..ale bude napraveno :-)

reagovat
Úterý 11. června 2013 ve 12:43 ® drda

OBr> nepročítal jsem všechny příspěvky k tématu, tak se omlouvám, pokud to tady již zaznělo. Používal jsem SmartCHYTEJ PRO v mobilu XPERIA Sola a teď v HTC ONE, který má o něco větší displej. Přesto je pro mě problém přečíst označení revíru v rámečku na mapě. Označení se navíc nezvětší ani při přiblížení mapy. Přimlouvám se tedy, abys na to pamatoval v další aktualizaci a pokud to jen trošku bude možné, tak o něco zvětšil písmo a to nejen v označení revírů na mapě. K fungování aplikace na obou telefonech nemám připomínek.

reagovat