Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 3. června 2013 v 17:53 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> tohle ta placená verze zatím neumí, ale je to dobrý nápad na vylepšení, ono by se to dalo využít i pro navigaci ke klasickým revírům..popře­mýšlím, jak to nejlépe udělat, jestli by to nešlo propojit s nějakou klasickou navigací… Takže teď to neumíme, ale díky za nápad, doplním to tam.

reagovat
Neděle 2. června 2013 ve 22:22 ® Mrknato reakce na …

OBr> Mám jeden dotaz. Zatím zkouším neplacenou verzi, ale pokud bych používal verzi, která eviduje i úlovky a místa jejich ulovení, je možnost s tím nějak elegantně spřáhnout navigaci, aby mě k tomu místu dovedla?

Dík.

reagovat
Středa 29. května 2013 ve 21:36 ® OBr reakce na …
OBr

jedenact> no, mělo by to jít z karty

reagovat
Středa 29. května 2013 v 17:57 ® jedenact

Ahoj.chci se zeptat jak se platí ta placená verze, já myslel že se mi to odečte s kreditu.

reagovat
Úterý 28. května 2013 ve 23:59 ® OBr reakce na …
OBr

paia> hlásím, že jsem chybku vyzkoušel a opravdu tam je, takže jsem si poznamenal a bude opraveno. Díky za oznámení. Jinak se to dá vyřešit tak, že se do mapy vrátím přes to menu vpravo nahoře, což ale není praktické, pokud je člověk zvyklej na pravý horní roh.

reagovat
Úterý 28. května 2013 ve 14:27 ® paia
paia

hlásím chybku (projevuje se mi na iPad mini 16GB Wifi+3G):

kliknu v menu na Mapa ČR, přiblížím si mapu, abych mohl použít funkci Hledej revíry v okolí, poté kliknu na nějaký revír, dám Detaily, vrátím se zpět na mapu šipkou, ale nyní je již funkce Hledej revíry v okolí zašedlá a nejde použít. občas pomůže Smazat revíry, odzoomovat mapu o dva stupně a funkce se zase zaktivuje, ale to se mi podaří tak jednou z deseti pokusů.

reagovat
Úterý 28. května 2013 ve 12:19 ® drda reakce na …

OBr> ne, já děkuji. Máš pravdu a já se jen špatně díval.

reagovat
Úterý 28. května 2013 v 11:58 ® OBr reakce na …
OBr

drda> díky moc za připomínku, možná jsem to v tý aplikaci blbě označil, ale hned pod vodním stavem je sekce, kde jsou bližší podmínky napsané, akorát jsem tam nedal nadpis, že se jedná o BP. Ještě to namátkově překontroluju, jestli to někde nevypadlo. Na Svitavu kouknu, ten MRS mi dělá neustále potíže, ale to se zlepší s celkovou změnou v revírech a jejich značení, které chystám.

reagovat
Úterý 28. května 2013 v 11:52 ® drda reakce na …

OBr> v pohodě, nehoří. Vysvětlím svou připomínku: ČRS má svůj „Rybářský řád a soupis mimopstruhových a pstruhových revírů pro majitele celosvazových povolenek“. Podobně MRS má své „Bližší podmínky výkonu rybářského práva a soupis revírů pstruhových a mimopstruhových“. V ČRS mají ovšem navíc jednotlivé svazy své bližší podmínky výkonu rybářského práva, kde jsou uvedené odchylky od již zmíněného Rybářského řádu. Tyto odchylky ovšem nejsou uvedeny v detailu revíru. Tedy dle mého mínění v aplikaci uvedeny nejsou. A ještě jedna drobná nesrovnalost: v MRS je Svitava1 revírem mimopstruhovým a nikoliv pstruhovým.

reagovat
Úterý 28. května 2013 v 11:22 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Tak supr…ja jsem si vsim, ze to jako jaks taks reaguje, ale spis jsem se s tim stratil :-D

reagovat
Úterý 28. května 2013 v 8:33 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> ono to tam je, akorát se to přiblížení objeví až po dokončení gesta. Když jsem to udělal rovnou na zvětšování mapy, tak mi ta aplikace občas padala a nebyl jsem schopen zjistit, čím to bylo, respektive vím, že to spadlo díky nedostatku paměti, ale která část kódu to měla na svědomí, to jsem nenašel. Ale mám to v plánu do dalších verzí udělat hezčí.

reagovat
Pondělí 27. května 2013 ve 23:48 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Dokazal by si udelat zoomovani pomoci prstu (gest)? Jsem na to pomerne zvyklej a mackat + a – me uplne nevyhovuje, nevim jak ostatnim :-)

reagovat
Pondělí 27. května 2013 ve 22:58 ® OBr reakce na …
OBr

drda> bližší podmínky jsou v detailu revíru. Jinak se omlouvám za pozdní reakci, jsem teď víc na střeše, než nohama na zemi u PC …

reagovat
Neděle 26. května 2013 ve 21:52 ® Draky reakce na …
Draky

Martin Mošna> nema OS, tudiz je malo smart na smartChytej :-D …tvuj telefon ta aplikace nepodporuje :-)

reagovat
Neděle 26. května 2013 ve 20:12 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Mám nokia asha306 a nevím zda by to na můj telefon šlo..V obchodu nokia smart chytej neni..Poradí mi někdo?

reagovat
Středa 22. května 2013 v 8:23 ® drda reakce na …

OBr> Ahoj. Mám verzi SmartCHYTEJ PRO a nenašel jsem nikde bližší podmínky jednotlivých územních svazů ČRS. Ale třeba jen špatně hledám…

reagovat
Pondělí 22. dubna 2013 v 9:35 ® OBr reakce na …
OBr

jarda01> pokud se jedná o lepší uspořádní obsahu, tak to budu určitě ještě ladit, na týhle aplikaci není kromě názvu nic definitivního. Jinak na iPhone5 tuším, že bude obsah po krajích trochu oříznutý, tohle bude opraveno co nejdřív.

reagovat
Neděle 21. dubna 2013 v 19:12 ® jarda01

Pouzivam iPhone 5. Neuvazujes o podpore vetsi obrazovky prave pro 5? Mam verzi programu Pro.

reagovat
Sobota 20. dubna 2013 ve 13:16 ® OBr
OBr

Tak aby řeč jen tak nestála, udělal se další update na Androidech, na iOS to je ve schvalování – aktualizovali jsme popisy revírů MRS na rok 2013, díky za upozornění!

reagovat
Čtvrtek 18. dubna 2013 v 18:05 ® Luccini reakce na …

OBr> Aha tak to jsem jouda já to nevidel na te popisce tak me ani nenapadlo na ni tuknout:) Supr dik.

reagovat
Čtvrtek 18. dubna 2013 v 16:37 ® OBr reakce na …
OBr

Luccini> o co se konkrétně jednalo? Podrevír by měl být uveden i v detailu popisu – ťuknutí na název nalezeného revíru, nebo na zvýrazněnou část revíru (což je tedy horší na trefu)

reagovat
Čtvrtek 18. dubna 2013 v 15:29 ® Luccini reakce na …

OBr> Ahoj prosím bylo by možné v mapě revírů uvést i číslo podrevíru, nedávno jsem na to narazil, že tam je název, ale chybí číslo, takže stejně musím zpátky do soupisu, abych mohl provést zápis do povolenky.

reagovat
Čtvrtek 18. dubna 2013 v 15:17 ® OBr reakce na …
OBr

madtongan> jak jsem psal v mailu, na winphone máme Lite verzi (na stránkách aplikace je to ještě neopravené), plná verze by se měla chystat někdy na podzim, teď jsou prioritou mapy revírů.

reagovat
Čtvrtek 18. dubna 2013 ve 14:48 @ madtongan

Chtel jsem se zeptat – na strankach aplikace se pise, ze verze pro windows phone se pripravuje. Dalo by se nejak odhadnout, kdy by mohla byt pripravena? myslim ta plna placena.. budu porizovat telefon a kvuli praci by to mel byt windows, nebo ios, ale nechci iphone. teoreticky bych mohl poridit galaxy s3, ale ztizilo by mi to dost pristup na prac. email, a prace je precijen prace, takze nejspis poridim lumii920, ale docela rad bych vyuzil tu plnou appku. diky

reagovat
Úterý 16. dubna 2013 ve 23:51 ® OBr
OBr

iOS má aktualizované obě verze

reagovat
Čtvrtek 11. dubna 2013 v 11:10 ® OBr
OBr

Aktualizace na Androidech (klasická a PRO verze), na iOS to je ve schvalování – aktualizoval jsem řád MRS na rok 2013. Lite verze pro další systémy budou aktualizované brzy, jen musím vyšetřit trochu času.

Jinak tady máte tabulku funkcí jednotlivých verzí na různých systémech:

reagovat
foto/forum/2013/th-img97468.jpg
Středa 13. března 2013 v 15:04 ® OBr
OBr

Tak to jsem rád, že jede. Jinak pokud nemáte(nechcete) používat datové připojení v terénu, je dobré si v nastavení zapnout ukládání mapy(uloží se automaticky na SD kartu na Androidu, na iOS samozřejmě rovnou do telefonu/tabletu). Doma si pak na wifině projdu mapou oblast, kam se asi tak chystám, vše se mi uloží a v terénu mám mapu i bez datového připojení.

reagovat
Středa 13. března 2013 ve 14:54 ® Fryw
Fryw

S místem jsem bojoval na starym telefonu. Hodně zabíraj aktualizace facebooku a google aplikací. Když jsem měl telefon novej, stačilo doinstalovat doporučeny aktualizace a už to hlásilo „málo místa“. Takovej facebook ten nakynul aspoň 3×, a co do systémovejch prostředků z asi 24 mb ram zabíral 90 mb. Pryč s aktualizacema. Taky je dost rozdíl v androidu. Ve verzi 2.2.2 (froyo) nejde celkem dost věcí hodit na sd kartu, u novějších už je to v pohodě.

reagovat
Středa 13. března 2013 ve 14:21 ® vagi
vagi

Tak jsem udělal více místa a nainstalovano. Pak presunul na kartu,takže.žádné místo nezabírá.

reagovat
Středa 13. března 2013 v 11:01 ® Fryw
Fryw

vagi> me ta nainstalovana apka zabira 43,09 mb. Při instalaci to vezme myslim kapanek vic.

reagovat