Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 13. března 2013 v 10:51 ® OBr reakce na …
OBr

vagi> jj, po instalaci to bezproblémů přesuneš na SD

reagovat
Středa 13. března 2013 v 10:34 ® vagi reakce na …
vagi

OBr> tu klasickou. Pak je tam ještě LITE a ta má 8 MG. Jeste něco smaznu a zkusim. Po nainstalovani lze presunout na SD kartu,ze?

reagovat
Středa 13. března 2013 v 9:56 ® OBr
OBr

Jinak se dnes nebesa snesla a povolili nám PRO verzi na iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh ..konečně.. Ještě doplnit správný řád pro MRS a pro letošní sezonu máme splněno a můžeme chystat novinky do další verze ;-)

reagovat
Středa 13. března 2013 v 9:53 ® OBr reakce na …
OBr

vagi> jakou verzi si instaloval? Ono je to zabalené, takže to po rozbalení bude o něco větší, ale 45MB by snad mělo stačit.

reagovat
Středa 13. března 2013 v 8:49 ® džigit reakce na …

vagi> asi to máš pokažený :-P ;-)

reagovat
Úterý 12. března 2013 ve 22:54 ® vagi reakce na …
vagi

OBr> Čauky, tak jsem to zkusil nainstalovat a přestože jsem měl 42 MG volných v telefonu, nelze nainstalovat pro nedostatek místa v úložišti. Tenhle telefon je fakt divnej… Nemáš tip, čím to může být? Zkusím ještě něco odinstalovat, přesunout již není co.

reagovat
Sobota 9. března 2013 v 16:11 ® OBr reakce na …
OBr

casper> kdyžtak piš, když nebude něco jasné.. na čem ti to běží?

reagovat
Pátek 8. března 2013 v 11:28 ® casper
casper

tak jsem si konečně stáhnul tuhle super aplikaci :-) tak doufám, že se s tím naučím dobře pracovat :-D

reagovat
Čtvrtek 28. února 2013 ve 13:09 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> foto lze vložit, stejně tak i souřadnice a polohu úlovku – GPS se vkládá automaticky, podle poslední známé polohy, nebo se může nově zaměřit nebo doplnit „ručně“ posunutím v mapě. Akorát to neumí zjistit GPS souřadnice z fotky(pokud je obsahuje), sice je to teoreticky nepotřebné, protože jak jsem psal, při zakládání úlovku se použije automaticky aktuální souřadnice, jenže když to člověk bude dodělávat dodatečně, asi by se to hodilo. V pátek budu na výstavě(a pak v hospodě), takže můžu komukoliv ukázat v praxi, jak to funguje.

reagovat
Čtvrtek 28. února 2013 ve 12:13 ® Mrknato

Mám dotaz, lze vložit ve verzi „PRO“ do záznamu o úlovku fotografii a tím pádem i souřadnice a polohu místa úlovku?

reagovat
Sobota 23. února 2013 ve 12:51 ® OBr reakce na …
OBr

lunimus> myslím že jako LINE, on i ten rybník se dá takhle po obvodu zakreslit

Martin Mošna> to byla informace, že jsem poslal aplikaci ke schválení na Apple, abychom tady neřešili jenom tvůj tablet. Zkus se podívat na google a pokud vládneš angličtinou, podívej se na https://www.google.cz/search?… něco jsem našel třeba hned tady: http://www.androidtablets.net/…-solved.html

reagovat
Sobota 23. února 2013 v 11:01 ® lunimus reakce na …

Martin Mošna> Znamena to tolko, ze tvoje prispevky ohladom tabletu a wifi pripojenia vobec nepatria na tento server … patria na server zaoberajuci sa IT oblastou. Chod napr na poradna.sk kde mas aj oblast PC

Aby to tiez nebolo mimo temu, OBr> pisal si, ze v dalsej tabulke mas GPS suradnice celeho reviru. Mas to riesene tak, ze GPS datami vyhradzujes AREA, alebo LINE data?

reagovat
Sobota 23. února 2013 v 10:50 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

OBr> No to mi dělá wifi všude i na veřejným místě :/ .. A nepochopil jsem tuto větu No a aby to nebylo mimo téma, poslal jsem ke schvalování znovu tu PRO verzi na iOS, jsem zvědavej, co s tím ušáci zase provedou.

reagovat
Pátek 22. února 2013 ve 22:21 ® OBr reakce na …
OBr

Martin Mošna> fakt to může bejt routerem, zkus to na nějaké otevřené wifi třeba u KFC..pokud to pojede v pohodě, nastav si doma nějaký jednodušší zabezpečení.

No a aby to nebylo mimo téma, poslal jsem ke schvalování znovu tu PRO verzi na iOS, jsem zvědavej, co s tím ušáci zase provedou.

reagovat
Pátek 22. února 2013 v 18:27 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Fryw> já nevím co to přesně je.. když se kouknu do nastavení/info o telefonu označení modelu wonder media wm8650 Verze sistému Android 2.2 Verze jádra 2,8242,9 a td… Je to tablet tak na internet a obyčejný hry. já nic zvlaštího nepotřebuju ale u minulího tabletu mě wifi jela i když sem měl 1 čárku.

reagovat
Pátek 22. února 2013 v 11:40 ® OBr
OBr

Aktualizovali jsme iOS aplikaci, bohužel placená PRO verze pro iOS nebyla zatím schválená, odůvodnění, že její funkčnost a vzhled nerespektuje zvyky a pravidla na iOS je poněkud komické…je to totiž úplně to samé, co nám už přes rok bezproblémů schvalují u klasické verze. Takže zase zdržení.

reagovat
Pátek 22. února 2013 v 10:41 ® OBr reakce na …
OBr

lunimus> já tam mám ještě GPS data, to jsou podrobné souřadnice celého revíru, ale to je v extra tabulce, na jednu by toho bylo moc.

reagovat
Pátek 22. února 2013 v 10:30 ® lunimus reakce na …

O.K … diskusia ohladom preinstalovania mobilu asi nepatri celkom na tento server … ani do tejto diskusie – teeda s vynimkou, ze by bolo treba preinstalovat mobil kvoli funkcnosti Smart chytej :-)

OBr> pred par dnami sme sa bavili o SK databaze revirov, co mam vytvorenu … zacal som to trochu kompletovat a napadlo mi rozsirenie o par stlpcov databazy. ID, cislo_reviru, nazov_reviru, gps_zaciatok, gps_koniec, popis_reviru, spravca_reviru, zvazova_voda (ano/nie), typ_vody (kaprova, lipnova, pstruhova), rozloha, hranicna_voda (ano/nie), poznamka Mas pripadne este nejaky napad, ako databazu vylepsit? nejake zaujimave polia databazy na doplnenie? – toto je inak otazka na vsetkych :-)

reagovat
Čtvrtek 21. února 2013 ve 23:18 ® OBr
OBr

Mě blbla wifi na iPadu, přitom na Androiďáckým telefonu to jelo v pohodě, pomohlo mi až to, že jsem tablet vrátil, takže se tím teď nemusím stresovat ;-) Akorát mi zase vadí, že ten tablet nemám…člověk je neustále nespokojenej.

reagovat
Čtvrtek 21. února 2013 ve 22:51 ® Fryw reakce na …
Fryw

Martin Mošna> To je asi normálka, jsem v místnosti kde chytám na mobil wifi jen tak tak.. A o jakym zařízení se teda bavíme vůbec?

reagovat
Čtvrtek 21. února 2013 ve 22:31 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

lunimus> Mě wyfi funguje ale jak nemám plnej signál tak se mi pořád odpojuje..

reagovat
Čtvrtek 21. února 2013 ve 21:24 ® lunimus

Android bezi v podstate na linuxovom jadre, takze by to nemusel byt az taky uplne kriticky problem preinstalovat kvoli androidu, ale problemy robi hlavne hardware … Co sa tyka symbianu, je to horsi system, nez windows a ani nezistis, ze si ho nainstaloval zle, lebo stale sa nainstaluje zle … no ale nemozes zrovnavat symbian s androidom … to je , ako keby si povedal, ze si nainstaloval MS DOS a Ubuntu Co sa tyka nefunkcnosti tvojej wifiny, mam malo informacii, aby som mohol povedat, kde moze byt problem … Problem dokonca moze byt v samotnom routri …

reagovat
Středa 20. února 2013 v 15:32 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

lunimus> Jednou sem to dělal ale nebyl to android ale simbian a dělal jsem to přez pc..A nevíš co s tou wifi můžu udělat?

reagovat
Středa 20. února 2013 v 10:37 ® lunimus reakce na …

Martin Mošna> Take video ti nahram kludne aj ja … v skutocnosti to az tak jednoduche nie je … navyse ti to nesmie pocas instalacie padnut a musi prebehnut na prvy pokus … inak mas zariadenie nenavratne v prd3li … teda pokial sa budes chciet vyhnut drahemu servisu, ktory je v takychto pripadoch casto drahsi, ako nove zariadenie …
Navyse pri tomto ti padne okamzite zaruka na zariadenie …

Nieco mam uz za sebou, co sa tyka roznych instalacii, ale mozem ti povedat, ze z mobilnych zariadeni mam vzdy hruzu … rozhodne neodporucam sa do toho pustat niekomu, kto to este nikdy nerobil, ak nema za chrbtom odbornika, ktory robi dohlad.
Dalsi problem je, ze ten „jakysi program“ zdaleka nebol len jakysi program … ale konkretny program … ak bude mala odlisnost, moze ti zariadenie pocas reinstalacie zamrznut a pokracovanie je vlastne na zaciatku mojho prispevku …

Takze NEROB TO …

reagovat
Středa 20. února 2013 v 7:30 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Fryw> jo.. já vyděl jendo vydeo kde to tam hodil a otevřel to v jakymsi programu a pak tablet vypl a při zapínáni držel tlačítko + volume a už instaloval..

reagovat
Středa 20. února 2013 ve 2:14 ® Fryw reakce na …
Fryw

Martin Mošna> Mé telepatické schopnosti zatím nedostačují k tomu abych… zkus prohledat ty linky co jsem ti hodil v předchozím postu. Ta „instalačka“ androidu není to stejné co dvd s windows… je pro každé zařízení unikátní (podle hw konfigurace)..

reagovat
Úterý 19. února 2013 ve 23:02 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

regulus> hmm… to je nápad.. :-D

reagovat
Úterý 19. února 2013 ve 22:43 ® HaD reakce na …
HaD

regulus> Ty si vuuuuuul :-)) )))

reagovat
Úterý 19. února 2013 ve 22:25 ® regulus reakce na …
regulus

Martin Mošna> zkus NASA

reagovat
foto/forum/2013/th-img96185.jpg
Úterý 19. února 2013 ve 22:16 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Fryw> A kde můžu ten android sehnat?Nevíš náhodou?

reagovat