Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 28. února 2012 v 15:11 ® OBr reakce na …
OBr

Fryw> zatím je to „venku“ pár dní, sami jsme zvědaví, kolik lidí to přitáhne, teď je příliš brzy dělat nějaké závěry, byť je to lákavé. Pokud bude rozšíření podpory na další zařízení v našich silách, tak se o to pokusíme.

reagovat
Úterý 28. února 2012 ve 14:25 ® Fryw
Fryw

Tady je přehled arm procesorů. Může to být návod čemu se vyhnout. http://notebook.cz/…architektura

reagovat
Úterý 28. února 2012 ve 14:13 ® cercer
cercer

njn,nejsem tak bohatej abych si kupoval levné telefony:-D

reagovat
Úterý 28. února 2012 ve 14:00 ® Fryw
Fryw

To je škoda. Těch armv7 v low endu (do 4000) moc není.

reagovat
Úterý 28. února 2012 ve 12:51 ® OBr reakce na …
OBr

On je tam ještě jeden zádrhel a to procesor, prostředí, ve kterém to máme požaduje ARMv7 a vyšší, to bohužel levnější modely nemají. Původně jsem si taky myslel, že pokud splníme verzi 2.2. tak máme vyhráno, ale pak je tady ještě ten pitomej procesor.

reagovat
Úterý 28. února 2012 ve 12:29 ® BenesJa

Tam mám smolíka, LG Optimus One (LG-P500) není podporován. :-(( Přitom to byl v době kdy šel na trh nejprodávanější chytrý telefon a určo jej bude mít víc rybářů. Programátorovi fandím, myslím si že to není špatná aplikace, ale rok starý mobil opravdu kvůli jedné aplikaci měnit nehodlám. I když by mne zajímalo, co tomuto mobilu chybí, že není kompatibilní s touto aplikací, nainstalován mám Android 2.3

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 11:01 ® OBr
OBr

tak tady je seznam Androidích zařízení, na které by se to mělo povést nainstalovat: http://obria.cz/…zarizeni.txt

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 10:35 ® OBr reakce na …
OBr

paolomaldini> zatím ne, mám ho jenom v administraci na Marketu a tam je dost blbě udělanej, takže jednoduché ctrl+c a ctrl+v mi neprojde.. ale zkusím to nějak dostat na světlo boží, hodně by toho teď ulehčilo

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 10:29 ® paolomaldini
paolomaldini

Existuje verejne dostupny seznam podporovanych zarizeni?

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 10:21 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

regulus> Rozebrat to umí každej, ale složit to zas zpátky! :-D Jinak jsem v neděli zjistil, že Symbian už asi nepodporuje ani Nokia. Snažil jsem se zaktualizovat SW na mé N86 8MP a jaksi jsem na stránkách nokia našel už jen manuál v PDF. A pak se mě ještě zeptali na spokojenost s novým webem… :-O

reagovat
Úterý 28. února 2012 ve 2:39 ® regulus reakce na …
regulus

cercer> prdlačky mrzutej, jen rozebírám situaci … :-)

reagovat
Úterý 28. února 2012 ve 2:33 ® regulus reakce na …
regulus

OBr> já tam taky dal smajlíka, ale tu druhou půlku jsem myslel naprosto vážně, zamyslel jsem se jako potenciální konkurence. Z druhé strany jsou mi ty specifika naprosto jasný, často co kus to originál, hlavně z východu a udělat aplikaci která pojede na všem musí bejt záhul.
Přesto se ale donívám, že podceňuješ kolik lidí tu Nokii má a kolik si ji ještě koupí. Za roky 2009 a 2010 prodala Nokia téměř miliardu (902 199 800 ks) telefonů ve světě a přestože začíná ztrácet prvenství, respektive ho loni koncem roku už možná ztratila, to jsou ovšem celosvětový tabulky, tak je to nezanedbatelnej podíl. V ČR byl tržní podíl Nokie v pololetí 45% což je o 20% víc jak ve světě. Z toho mi zcela logicky vyplývá, protože až na menší procento má běžnej člověk mobil 2–3 roky i dýl (to je můj soukromej odhad), pakliže Nokia v minulosti suveréně vedla a stále ještě vede, tak je z toho jasný, že většina lidí má se SmartChytej smůlu, buď si koupí jinej telefon nebo ostrouhá mrkev. Mimochodem Android neměl začátkem roku 2010 ani desetiprocentní podíl na trhu, je sice pravda, že loni to zvýšil ke 40%, ale to jsou zase celosvětový tabulky, podle kyslíků (O2), jsou nejpoužívanější SmartPhony s OS symbian, podíl na trhu asi 60% a android se blíží k 20% (tato informace je z přelomu loňského a letošního roku, takže 2 měsíce stará).

Chtěl jsem ti tím jen nastínit, jak se věci mají, prostě jenom plkáme na netu, nic v tom nehledej. Jak jsem už psal je mi to fuk, mobil mám na telefonování a na GPS a podobný ptákoviny mám už hezkou řádku let Poket PC s Widlama CE, kde mám do auta TomTom, na courání když to náhodou potřebuju turistickou mapu SmartMaps a jízdní řády SmartRady. Tahám to sebou jenom občas a popravdě to moc nevyužívám, no a proto taky vím, k čemu by mě chytrej telefon byl, ale lidi jsou různí, někteří jsou na internetu už závislí tak, že surfují i v hospodě u piva a tak fakt dopadnout nechci. :-)

reagovat
Úterý 28. února 2012 ve 2:08 ® paolomaldini reakce na …
paolomaldini

OBr> poslal jsem ti soukromou zpravu, budiz pozehnan.

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 1:46 ® OBr reakce na …
OBr

Co to je za tablet? Android Market vůbec není, nebo jen tu aplikaci nenabídne? Kdyžtak se stačí ozvat na mojí osobní poštu a já pošlu odkaz na apk. Už jsme tady ale řešili, že na některých Androidech to nepojede, takže nevím, jestli se to povede…

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 1:46 ® džigit

a co chudák kompas,mapa a azimut…

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 1:37 ® paolomaldini
paolomaldini

No tak to jsem potesen! Kolikrat jsem zatouzil po podobne aplikaci do meho tabletu. Dekuji, nic mene AndroidMarket je u mne nepodporovan :-(( Prosim nenasla by se dobra duse , ktera by mi poslal link , ci primo onu aplikaci na mail. Dekuji mockrat pripadne hodne dusi. A verte ze to svaty Petr vidi a jiste Vas odmeni krasnym ulovkem v teto sezone! ;-)

Rybarine zdar!

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 1:34 ® cercer reakce na …
cercer

regulus> tady je někdo dneska mrzutej:-)

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 1:14 ® OBr
OBr

regulus> ne, to se opravdu nedomnívám, zas tak vysoko nos nenosím.. myslel jsem to v upřímné legraci, proto ten smajlík na konci..ale měl jsem to asi víc zdůraznit. Jinak pokud velitel od vedle vydá rozkaz vytvořit app pro Symbian, to je na jeho volbě. Když jsem se rozhodoval, jaké platformy zvolit, tak jsem bral kromě rozšíření i dobu vývoje pro tyhle platformy. Symbian je na třetím místě, takže pokud se objeví poptávka, bude chytej i tam. Ten vývoj ale není tak jednoduchej, jako zmenšit obrázek ve Photoshopu. Už jsem vzpomínal, že na Androidu máme něco přes 600 podporovaných zařízení, k tomu iOS s iPhony a iPady a každé zařízení má svá specifika.. nehci si stěžovat, od toho mám zatím daleko, jen to není vždy tak snadné, jak se na první pohled zdá.

..je potřeba to brát s nadhledem, vždyť o několik odstavců níže jsme slibovali „výtisk“ na hliněných deskách a taky si nikdo nestěžoval, že se mu to nevejde na zahradu

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 1:03 ® regulus
regulus

OBr> tak tos tomu opravdu dal korunu. Ty se fakt domníváš, že nějaká Chytejácká aplikace rozhodne o tom, jestli ten nebo onen OS přijde nebo nepřijde o fanoušky? :-O

No píšu to nerad, ale jenom čistě logicky být v tuhle chvíli na místě velitele od sousedů, tak první co udělám by byla obdobná aplikace na Symbian, protože tam je díra, no a kompatibilitou s iPhonem i Androidem bych si to pojistil.

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 0:59 ® JaMi
JaMi

Symbian:

Symbian má na jednu stranu skvělé prvenství, a na druhou stranu už trochu horší záležitost. Symbian je nejrozšířenější platforma v ČR, přes kterou se k mobilním sítím připojuje skoro 70 % všech uživatelů, a to svědčí o tom, že je to platforma rozšířená a řekněme, že v jednoduchosti je krása. Řekl bych, že alespoň polovina lidí, co má v telefonu Symbian, ani neví, že jejich telefon je „chytrý“ a obsahuje něco jako operační systém. Oni totiž sáhnou po telefonu, co pěkně fotí, má bezdrátové technologie a umí jim pustit nějakou tu MP3. V tomto je Symbian opravdu třída. Takže pokud nechcete telefon pro práci, ale jen tak na volání a multimediální funkce, sáhněte po něm. Ceny začínají na 4000,– a končí někde na 10 000,–. /citace/

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 0:34 ® cercer
cercer

OBr> Symbian je mrtvej,jen vo tom ještě neví:->

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 0:32 ® JaMi
JaMi

operační systém: Symbian 9.4 S60 5th Edition

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 0:31 ® cercer
cercer

tak mam nainstalováno-po prvním obhlédnutí vše běží jak má..testovat budu postupně časem..prostředí líbí..přehled­né..určitě užitečná aplikace pro mnoho rybářů i situací..Díky autorovi.Palec nahoru.

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 0:18 ® kingkubik

no tak s tim simbianem jste me tezce nasrali:-D :-D malda mi koupi nokii za hafo lovek s 12nactipixel fotakem at muzu fotit fisky a tedka ji mam rici ze je ten telefon na hovno?mam jiny napad…dovedu vam ji na BVV a tam ji to nekdo ze stanku chytej muze vysvetli:D:D:D:D ps:nenechavejte kolem sebe lezet ostre a tezke predmety:-D :-D :-))

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 0:18 ® OBr reakce na …
OBr

kerob> vůbec, nebo blbě?

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 0:17 ® OBr
OBr

Nokia se snaží zachránit přes Win platformu, ale bůh suď, co z toho bude ..ale troufám si tvrdit, že když Symbian nepodporuje ani chytejácká aplikace, tak přijdou o zbytek fanoušků a můžou to zabalit ;-)

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 0:16 ® kerob
kerob

na 3G nejede… :-/

reagovat
Úterý 28. února 2012 v 0:02 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> no nic, tak nokia skončí. To se nedá nic dělat!:-D
Za mě je nezachrání ani pojablkované vidle.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:55 ® Alov reakce na …
Alov

OBr> No já jsem to tušil :-(( No co už. Budu závidět no :-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:53 ® OBr
OBr

Symbian bohužel neumíme :-((

reagovat