Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 27. února 2012 ve 23:52 ® OBr reakce na …
OBr

Google má poměrně zajímavou službu s překvapivými výsledky: http://tinyurl.com/882x3qj doporučuji především spodek „vizuálně podobné obrázky“ .. tak možná na tomhle principu to nějak založím ;-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:48 ® Alov reakce na …
Alov

OBr> V klidu. Má to Symbian :-) Polkne to tu aplikaci?

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:46 ® nnnap
nnnap

hele soutěž o nejsnadněji určitelného chytejáka. S nejmenšími nároky na strojový čas. Vítěz si může popřát dobrou noc sám. A dostane slevu na aplikaci zdarma.:-D

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:45 ® OBr
OBr

Alov> to netuším, ale zaznamenali jsme několik instalací z Čínské lidové republiky a z Indie, to jsou země netušených možností, takže jim zkusíme napsat, co?

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:44 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> podle obličejů nebo gramatykých chyb?:-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:41 ® OBr reakce na …
OBr

Robur> pravda, omluva. Já z nějakého prapodivného důvodu mám představu, že do Brna musí každý dojíždět, protože je moooc daleko. A do chytré aplikace doplním rozpoznávání chytejáků, aby to měli neználkové jako já snazší ;-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:34 ® Robur
Robur

OBr> já do Brna nemusím, musíš se podívat do chytré aplikace, který Chyteják je z Brna :-D .

Prostě jsem chtěl konstatovat, že pro mne to není a považuji to za nestylové,a el určitě to udělá někomu radost.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:33 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> začínám uvažovat, že do brna zajedu! Jenom někdo musí té hostesce říct, že sem si to přišel vosahat!:-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:32 ® Alov reakce na …
Alov

nnnap> Dík

All> Kdy bude aplikace i pro OS Мoлотов?

Šmejde :-D

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:30 ® nnnap reakce na …
nnnap

Alov> Мoлотов

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:29 ® HaD
HaD

Robur, Sus: Pánové, nehodlám se s Vámi hádat a přesvědčovat vás. Jsou lidé, kteří naši práci oceňují, a začínají aplikaci používat a v terénu jim pomůže a umožní přístup k informacím, jsou lidé, kteří ji nepotřebují a o informace nestojí. Nikomu ji nenutíme, jsme v svobodné zemi a každý se může svobodně rozhodnout.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:29 ® OBr reakce na …
OBr

Robur> pak je nejlepší zaject do Brna a u sexy hostesky Davida si to vyzkoušet na živo, určitě to rád předvede ;-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:27 ® nnnap
nnnap

mě osobně se to netýká, já jsem příliš progresívní a používám Pocket PC 2003:-D , prostě mi ty novinky nestačí. Jak nemám na něčem plné vidle, tak jsem nervózní.:-)
Přesto se vyjádřím. Určitě to bude fajn. Každá aplikace do founa je fajn. Je jenom na každém z nás, do jaké míry ovládáme techniku a jak dalece jí chceme používat. Otročí jí jenom blbec a ten to neví. Je šťasten. Takže je to určitě dobře, krok správným směrem, své uživatele jistě najde.
Co mne potěší je, že jste předehnali jednu nejmenovanou, přelajkovanou, programátorskou nulu.:-D
Držím palce.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:17 ® Robur
Robur

já si to snad pořídím, jsem zvědav, jak to bude rozenávat rybníky a rybníčky v J. Čechách

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:17 ® OBr reakce na …
OBr

sus1> aplikace k dopravním předpisům i pro výuku v autoškole už existují.. stejně jako existují v tištěné podobě a záleží jen na lidech, jestli si v křižovatce otevřou knihu a začnou listovat, nechají se vést navigací v telefonu, nebo se spolehnou na svoje naučené znalosti.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:16 ® Alov
Alov

Aaaa hoši další kontrolní otázka. Jaký OS má ten krám jménem N97 ha? 9-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:16 ® Alov reakce na …
Alov

OBr> Dík za info :-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:13 ® OBr reakce na …
OBr

Alov> je to jinak uspořádané, takže se s tím lépe pracuje (odpadá neustálé zoomování apod..). Jsou tam přehledněji zobrazeny všechny revíry, včetně jejich popisů. Je tam mapa ČR, která umí dle aktuální pozice(lze zaměřit přes GPS) vyhledat nejbližší revíry v okolí. Tyhle všechny vyjmenované informace jsou přístupné neustále, i bez datového připojení. Pro online připojení je pak k dispozici přehled článků z chytej.cz a zobrazení revírů na google mapách.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:13 ® sus1 reakce na …

regulus> A ted si představ, že bude aplikace v mobilu Dopravní předpisy.Přijedeš na křižovatku a ,, jouda " za volantem bude honit mobil a hledat, kdo má kam a v jakém pořadí jet.:-))
Je to také( by byla ) pomůcka., že jo? :-D

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:06 ® regulus
regulus

vagi> já na tohle téma diskutovat nebudu, vím toho málo, protože mne to nezajímá, taky nejsu dostatečně velkej multimediální magor, ale třeba tohle http://mobil.idnes.cz/…ob_tech.aspx?… zdánlivě blbina, ale je to první vlaštovka. Google se začal projevovat tak, že se cpe všude, dáš nainstalovat jakoukoliv kravinu, pokud to necháš na automatický instalaci tak máš v prohlížeči s tím přišitej google toolbar, nebude dlouho trvat a v neoblíbenosti trumfnou mrkvosoft a to si piš, že budou čím dál tím větším terčem. Výsledek bude nakonec takovej, že ti v mobilu pojedou aplikace na ochranu OS, což znamená větší spotřebu energie a u mobilu to znamená kratší výdž, což se stane nevýhodou. Pohybuju se v oblasti výpočetní techniky přes 20 let, nadšení z prvních woken, pamatuju doby kdy grafice suveréně vládly MACy, podceňování Linuxu, dnes je to jinak, spoustě lidí, možná většině by Linux vyhovoval, jen o tom neví, microsoftí masáž je tak důsledná. Myslím si, že je ještě dost času na tvrzení kterej z mobilních OS bude ten, kterej bude na vrcholu pomyslnýho žebříčku, taky nevím, jestli Nokia symbian vzdá, nebo androidu vytře zrak, ale určitě nezůstane jen u těchto dvou, Apple je tak trochu kapitola sama pro sebe. Ještě k tomu symbianu, uvědom si, že spousta lidí prdí na většinu toho v čem android údajně vede, byli roky zvyklí na Nokiu a telefon vybírají jen podle tohoto kritéria, jsou na to zvyklí.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 23:02 ® Alov
Alov

Jaký je rozdíl mezi touto aplikací a klasickým prohlížením na netu v mobilu???

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 22:56 ® sus1

Robur> Prostě tomu nerozumíme ,no?? :-))

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 22:52 ® Robur
Robur

sus1> nerozumím tomu a je mně to u zadele. Při představě, že jedu na služební cestu, tak se podvám do mapy, zda tam mohu chytat a vezmu si udice. Raději ale ihned prodávám všechny boty a ponechám si jen pantofle, protože když si představím, že by se mně rozvázala tkanička a já si nemohl v encyklopedii najít vhodnou montáž na zavázání střevíce, tak z toho mám husí kůži už nyní. Za chvíle bez techniky jsem čím dál víc raději.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 22:40 ® sus1 reakce na …

Robur> Sem zvědavej, kdy tě taky řekneš, že tomu nerozumíš a jen kritizuješ.:-D

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 22:35 ® Robur
Robur

David Havlíček> hlavně tam chytám ryby a vychutnávám si klid. I to osahání revírů považuji v dnešní době za dobrodružství.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 22:19 ® misel123 reakce na …
misel123

OBr> nu coz se da delat,ale dekuji.:0)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 22:11 ® OBr reakce na …
OBr

Teď jsem to zkouknul na simulaci pro iPhone 3gs a koukám, že se tam ty revíry nechtějí vejít, je to tvůj případ? Pokud ano, tak v příští aktualizaci to bude napravené, ona je v tom 3gs ta aplikace vůbec nějak blbě nacpaná.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 22:03 ® OBr reakce na …
OBr

tak to je hodně divné, mám instalovanou stejnou verzi z appstoru a tobě tam očividně chybí střední čechy, praha, sever a západ..tyhle data jsou v jedné databázi, takže pokud by byla chybně, nepojedou žádné revíry. Pokud máš jailbreak, můžu poslat instalaci mimo appstore, ale to není ideální řešení…

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 21:59 ® OBr
OBr

Díky za názor, pokud je veden věcně, tak je vždy přínosem i když se autorovi nemusí líbit ;-) . Co se týče podkladů pro MRS, tam je zdrojů více a snadno tak mohlo dojít k chybě, protože jsem to svěřil strojové automatice a program nepozná, že je něco blbě. Takže pak přichází na řadu ostrý test na uživatelích a všechny chyby se budeme snažit napravit.

No a pokud bych se měl vyjádřit k telefonům, Nokia tady má tradici, ale obecně jde na poli smartphonů strmě dolů, takže pokud chce člověk něco, co má jakous takous budoucnost, tak je ti iOS, Android a možná Win

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 21:48 ® hudy1969
hudy1969

odinstaloval a znovu instaloval,stále stejné,zkusím jiný IPhone,ale mám tam výběr:vše,morava a slezko,východo­český,moravský,čes­ký,jihočeský,stře­dočeský a to je všechno

reagovat