Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 3. září 2015 v 10:13 @ pan Jan

Dotaz: Mám telefon s androidem, musel jsem si na něm organizovat místo pro programy, tak jsem program SmartChytej odinstaloval. Až jsem si udělal pořádek, znovu jsem si jej stáhnul ze shopu a nezobrazují se mi mapy offline, zobrazí se jen když jsem připojen na internet. Co bych měl prověřit, aby šly offline?

reagovat
Sobota 15. srpna 2015 ve 22:07 ® OBr reakce na …
OBr

Lubova> pokud bych byl spravny marketak z PR oddeleni, tak reknu ze jasne, ze to ukaze cislo reviru…ale.. nic neni 100%, v mapove casti lze zamerit aktualni pozici a vyhledat reviry v okoli. Tam se pak objevi i jejich cisla. Je to ale potreba zkontrolovat, je jasne ze pokud mapa ukaze Prahu a jsem pritom u Budejic, je nekde chybka, pocitacum nelze plne verit… ale ty nasi aplikaci celkem jo, co to zkousim po republice, tak to jede dobre…

reagovat
Sobota 15. srpna 2015 v 10:13 ® Lubova
Lubova

Zdravim , aplikace mi ukaze cislo reviru na kterem se nachazim ?

reagovat
Sobota 8. srpna 2015 ve 22:56 ® OBr reakce na …
OBr

rybarJindrich> ahoj, už to řeším, respektive se snažím nasimulovat ten špatnej RŘ, u mě to na všech zařízeních jde dobře, což je klasika :-) … velikost písma a další drobnosti chystám, pár much jsme pochytali ;-)

reagovat
Sobota 8. srpna 2015 v 16:00 ® rybarJindrich reakce na …

OBr>

reagovat
foto/forum/2015/th-img115202.jpgfoto/forum/2015/th-img115203.jpgfoto/forum/2015/th-img115204.jpgfoto/forum/2015/th-img115205.jpg
Sobota 8. srpna 2015 v 10:56 ® rybarJindrich reakce na …

OBr> ahoj, vyzkoušel jsem po aktualizaci .. chtělo by to větší písmenka :-) při načítání RŘ jak píše kolega Draky trošku se to zamyslí a nakonec se mi to zasekne.

reagovat
Čtvrtek 6. srpna 2015 ve 14:45 ® Mysak1 reakce na …

OBr> Vidíš ,vidíš chlapče. Kdybys místo vyrypování do krásné Olomóce makal měl bys hotovo. Ty … LIMČO!!!!pivo

reagovat
Čtvrtek 6. srpna 2015 ve 14:34 ® Jose.Pepe reakce na …
Jose.Pepe

OBr> Ok. Děkuji. Asi jsem to tam přehlédl :-)

reagovat
Čtvrtek 6. srpna 2015 ve 14:00 ® OBr reakce na …
OBr

Jose.Pepe> nejde, protože jí ještě nemám zapnutou, psal jsem to do popisu v aktualizaci, je to trošku náročnější na úpravy a nechtěl jsem tím zdržovat už tak dlouhý termín vydání aktualizace..ale zase to doplním

reagovat
Čtvrtek 6. srpna 2015 ve 13:39 ® Jose.Pepe
Jose.Pepe

Ahoj, nevíte někdo proč mi po aktualizaci nejde diskuze, do které jsem se dříve dostal? Díky

reagovat
Pátek 24. července 2015 v 10:22 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

OBr> Tak víš co, správnej chlap, když slíbí, že něco udělá, tak to taky udělá. A vůbec není třeba mu to rok co rok připomínat :-D Jinak je mi jasný, že to je nejméně používaná platforma a tak to nemá vysokou prioritu. A navíc to děláš ve volném čase, takže díky už za tu Lite verzi.

reagovat
Úterý 14. července 2015 ve 23:05 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> díky za report, prověřím to, ty řády jsou drobet pekelný, musím je vylepšit. Přepínač v nastavení pošteluji, neměl jsem k testu všechny rozlišení a on se mění právě podle velikosti plochy

reagovat
Úterý 14. července 2015 ve 22:43 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Tak se mně dneska aktualizovala FREE appka a objevilo se pár chybiček. Když kliknu na „rybářský řád“ a je jedno jestli ČRS nebo MRS, tak se telefon trošku zamyslí a pak tam vyskočí text přes hlavní menu. Druhá chybička se našla v „nastavení“ u ukládání mapovejch podkladů, kde je text v tom switchy takovej nečitelnej.

Na druhou stranu, tak rychle jsem prolít mapu a zdá se parádní. :-)

Mobil mám Xiaomi Mi4W, android 4.4.4, MIUI 5.7.10

reagovat
foto/forum/2015/th-img114857.jpgfoto/forum/2015/th-img114858.jpgfoto/forum/2015/th-img114859.jpg
Úterý 14. července 2015 v 18:38 ® OBr reakce na …
OBr

Bigpista> tyjo, plánuju, bylo by to super, ale s ohledem na můj aktuální volný čas to nebude tak rychle. Každopádně to mám jako jeden hlavní úkol, který bych rád splnil a který slibuju už pěkně dlouho..žejo

reagovat
Pondělí 13. července 2015 v 16:37 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

OBr> Plánuješ i pro WP?

reagovat
Pondělí 13. července 2015 v 8:13 ® sears.13
sears.13

Vypadá to po úpravách dost dobře

reagovat
Pondělí 13. července 2015 ve 3:27 ® OBr
OBr

..tak je to konečně tady! Byla to fuška, letos šílené spoždění, ale myslím, že to bude stát za to. Jádro aplikace je kompletně přepsané především kvůli mapám, které by nyní měly být mnohem lepší, už žádné omezení na vyhledávání revírů a přiblížení mapy..sami uvidíte, kolik toho kolem vás je… Přibyla nám jedna „bonusová“ sekce – test rybářských znalostí, která vznikla i díky Shrekovi, který dodal správná data. Dočasně jsem vypnul sekci pro zobrazení diskuze z chytej.cz, tam je úprava časově náročnější a asi bych to letos už vůbec nevydal..ale zase to tam vrátíme.

..testujte a posílejte mi případné chyby, ať to odladíme..pře­cijenom, nějakých 10tis. lidiček na Androidu to řádně a lépe prověří. iOS přijde vzápětí, jen co nám to tam schválí.

..a co nás bude čekat dál? Nebudu slibovat, něco si necháme jako překvapení, možná, že se konečně povede zmapování revírů u bratrů na Slovensku… uvidíme.. nějaké nápady?

reagovat
Pondělí 13. července 2015 ve 2:56 ® OBr reakce na …
OBr

rybarJindrich> ježiš, to je ošklivý… prosímtě, otestuj update a dej vědět, jak to dopadlo, tohle odladíme!

reagovat
Čtvrtek 11. června 2015 v 10:21 @ Milhauzz reakce na …

Vyzkoušeno, funguje, super :-)

reagovat
Středa 10. června 2015 ve 23:56 ® rybarJindrich reakce na …

OBr> Ahoj, nešlo by prosímudělat něco s textem v „Záznam úlovku“ i když dám písmo velké tak jetu pidi písmo a nedá se to číst mám HTC M8 děkuji Jindra

reagovat
foto/forum/2015/th-img114254.jpg
Úterý 9. června 2015 v 18:56 ® OBr reakce na …
OBr

Milhauzz> tlačítko „revíry v okolí“ je aktivní až po větším přiblížení mapy, jinak je úplně jedno, jestli je člověk fyzicky u revíru nebo ne… stačí najet mapou kam je potřeba a tlačítko „revíry v okolí“ najde vše co je kolem středu mapy… Jinak aktualizace se chystá, nejím, nespím, jen abych stihnul aspoň ty dravce, neb mám letos kruté spoždění. Bude to ale stát za to..doufám..už žádná omezení v přibližování map, letecké záběry i ze světa…

reagovat
Úterý 26. května 2015 ve 14:45 @ Milhauzz

Čaute chtěl jsem zkusit v aplikaci zabrouzdat na mapě a trochu postrádám funkci že si najedu na určitý revír a chci zjistit jeho název a informace o něm ale jelikož se u něj nenacházím fyzicky tak nemůžu použít tlačítko „revíry v okolí“. Chci se zeptat jestli je třeba tato funkce v plánu aktualizací či jsem jí jen nenašel??

reagovat
Čtvrtek 2. dubna 2015 ve 20:44 ® Mrknato reakce na …

Olda2> Rybníky nebrat, služba protislužbou....... nejedná se o revír, ale svazoúplatek členi.

reagovat
Pondělí 30. března 2015 v 18:53 ® OBr reakce na …
OBr

Olda2> možné to je, po aktualizaci, která se už konečně připravuje, by se to mělo spravit. Další věc – pokud ten rybník nemá kompletní GPS souřadnice, taky jej to nemusí najít.

reagovat
Pátek 13. března 2015 v 18:15 @ Olda2

Chtěl bych se poptat na aktuálnost rybářských revírů. Stáhl jsem aplikaci smartchytej. Narazil jsem na rybník a nechám ho v aplikaci vyhledat, ale aplikace ho nenajde, přitom je oficiálně registrován jako součást revíru RUSAVA 2A. Otázka zní, je možné, že seznam revírů není úplný a může se mi to stát i u jiného rybníku či potoka na který narazím ? Děkuji za odpověď.

reagovat
Pondělí 15. prosince 2014 v 15:58 ® OBr
OBr

Vox> tak konečně vydali update na verzi 5.0.1 a tam by to už mělo zase fungovat.

reagovat
Pátek 21. listopadu 2014 v 9:20 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> Díky za podněty.. co se toho tlačítka „články“ týká, ono tam není automaticky, ale objevuje se až po chvilce, když aplikace zjistí, že máš online připojení. Jo je jedna z automatik, o terých jsem už dřív mluvil, že nemusí být uživatelům jasné a že budu zvažovat, jestli jí nevyhodím… protože pokud není na první pohled jasné, proč se to tak chová, nemá to tam co dělat.

reagovat
Pátek 21. listopadu 2014 v 1:00 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Ještě jednoho bugu jsem si všimnul. :-D

Pokud zapnu appku, tak tam chybí tlačítko „Články na chytej.cz“, pokud ale klinu na nějaké jiné (je jedno jaké) a dám zpět, tak už se tam objeví, ale pokud appku vypnu (nesmí zůstat v procesech) a znova zapnu, tak tam opět není. samozřejmě pokud v procesech zůstane, tak tam zůstane i to tlačítko.

Dělá mě to neplacená verze (ne ta lita) na jiných jsem to nezkoušel.

Používám telefon Samsung galaxy s2 (GT-I9100) s androidem 4.4.2

reagovat
Pátek 21. listopadu 2014 v 0:22 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Což o to nápadů je mraky, ale těžko se z nich vybíraj ty, které jsou prakticky hodně využívané a nebo pro tebe dobře naprogramovatelné.

Co bych rozhoďně ocenil a myslím si, že by to i zvýšilo využívání aplikace by byla možnost stahovat články.

Teď když kliknu na tlačítko „Články na chytej.cz“, tak se mě zobrazí články, ale když kliknu na článek, tak jsem v tu chvíli odkázán na prohlížeč a článek se mě musí načíst. Jenže já když si chci článek přečíst na mobilu, tak né moc často jsem na místě kde je wifi nebo dobrej signál a k tomu jsou lidi, kteří maj v mobilu vypnuty data.

Takže moje představa je taková, že si rozkliknu články na chytej a u jednotlivých článků by bylo tlačítko „uložit“ (mě osobně by vyhovovalo delší podržení, ale to je takové málo intuitivní bohužel) no tím by jsem si ten článek předem stáhnul do mobilu. Samozřejmě by se někde muselo objevit tlačítko „stažené články“ a po rozkliknutí by si viděl jaké články máš stažené a u toho nějaká jednoduchá možnost editace, třeba jen smazat nic víc by asi nebylo potřeba. Pochopitelně klasicky po kliknutí na článek se ti celý zobrazí.

Něco takového umí aplikace „Pocket“ jestli jí znáš. :-)

Jak jsem říkal – nápadů na zlepšení či nových featur mám v hlavě mnoho, ale sám studuju programování, tak dobře vím, že čím míň toho zákazník (u mě spíše učitel) chce, tím míň doma nadávám. :-D

Jinak k tomu rybářskému řádu jsem se asi vyjádřil špatně, protože pravdu máš, že bližší podmínky tam opravdu jsou, ale takové ty jednotlivé dodatky pro kraje už ne. :-)

Jo a ještě jedna věc. :-D To „scrollovaci“ meníčko v těch řádech, kdyby nebylo nekonečný, na straně mělo scroll bar a ty odstavce byly u sebe víc nahuštěný, tak by se v tom taky hledalo líp si myslim. :-)

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 16:45 ® OBr
OBr

Draky> bližsí podmínky tam jsou ..jen teď z hlavy nevím, jestli i v JČ .. jinak nápady z dlouhých chvil ke mě, teď je čas, kdy je budu realizovat 9-)

reagovat