Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 16:44 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Z dlouhé chvíle jsem dostal nápad. :-D

Bylo by fajn k rybářskému řádu přidat i jednotlivé dodatky. Jakože třeba u nás v JČ má okoun míru 20 cm apod. :-)

Možná by bylo i fajn mít v tom řádu takové to klasické fulltextové vyhledávání, kde si vyvolám text box dám do něj část slova nebo celé slovo a dám vyhledat.

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 15:05 ® OBr reakce na …
OBr

Vox> Ahoj, díky za report, je to poměrně vážný problém a díky moc za upozornění, protože už delší dobu zjišťuji neobvyklý počet odinstalovaných aplikací a nevěděl jsem čím to je.

Problém je „kdesi“ mezi certifikáty aplikace a na straně Google Play, řeší se to intenzivně… bohužel my vývojáři s tím teď nic neuděláme a musíme čekat… jsou tím postiženy miliony uživatelů, takže jsme z toho všichni poměrně dost „nadšení“ :-((

Existují určitá řešení, ale pro běžného uživatele to je nepoužitelné..zatím nejjednodušší by měl být tovární reset po aktualizaci na novou verzi Androidu, což není zrovna dvakrát praktické…

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2014 ve 12:53 @ Vox

Ahoj, po upgrade Nexus 5 z Android 4.4.4 na Android 5 prestala fungovat verze Smartchytej. Upgrade OS ji odinstaloval. Opetovna instalace konci s chybou. Verze Lite nainstalovat sla. Potkal se nekdo se stejnym problemem? Diky za Re.

reagovat
Úterý 18. listopadu 2014 ve 21:37 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> jj, ty dva prsty taky budu vylepšovat. U vyhledávání revírů už trochu tuším, v čem je problém .. na něco podobného jsem už jednu připomínku měl ve smyslu, aby se nezobrazovaly jenom čáry, ale aby byl vidět i popisek. Sice se na čáru dá ťuknout, ale není to na první pohled patrné.

reagovat
Úterý 18. listopadu 2014 v 18:17 ® Mrknato reakce na …

OBr> Zobrazení mapy je v úvodu, tam není co měnit, ale pokud v II. kroku zvolím revíry v okolí, jednu ze 4 možností, pak asi chci vidět, kde je nějaký nejbližší revír a nemuset zmenšovat měřítko mapy. Dost velká nešikovnost je nemožnost měnit měřítko mapy 2 prsty. Ono to funguje, ale ne v reálném čase, jako třeba u seznamu.....

reagovat
Pondělí 17. listopadu 2014 v 17:22 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> možné je vše, na druhou stranu, jakákoliv „automatika“ může činit uživatelům problémy, především těm, kteří o to nestojí. Ale nápad je to dobrý, možná bych to tam doplnil a v nastavení to umožnil vypnout/zapnout a tím tak vyhovět všem. Každopádně na mapách se teď bude důkladně pracovat.

reagovat
Neděle 16. listopadu 2014 v 10:23 ® Mrknato reakce na …

OBr> Dík za zprávu a jako součást poděkování ti posílám jeden tip na zlepšení. Byl by problém, aby při stisknutí tlačítka „revíry v okolí“ se mapa (při nastavení velkého zvětšení výřezu z mapy), zvětšení snížilo, tak, aby obsáhlo minimálně jeden nejblížší revír?

reagovat
Sobota 15. listopadu 2014 ve 23:47 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> asi je to už trochu „ošoupaný“ ;-) …ne, bez legrace, pokud to není plynulé, bude možná problém s pamětí, neboť ta naše aplikace je trošku cvalík. Na přiblížení pracuji, bohužel ty letecké mapové podklady, které jsou nově použité, nemají větší rozlišení a s ohledem na přepínání do klasické mapy a i s ohledem na občasné problémy s výkonem, jsem přibližování asi o jednu úroveň omezil.

Nerad slibuji, protože pak mám výčitky, že to nestíhám, ale budu to teď přepisovat na výkonnější vykreslovací jádro. Jediný cíl nové aktualizace tak bude vylepšení práce s mapou.

Jinak, pokud by někoho napadla otázka, proč nepoužít mapy od Seznamu apod… tak se ptejte po licenčních podmínkách, tam najdeme odpověď.

reagovat
Sobota 15. listopadu 2014 ve 14:53 ® Mrknato reakce na …

OBr> Tak jsem si po čase pustil smartChytej (neplacenou) a zarazilo mě, že překreslování mapy má dost velké prodlevy oproti mapám Seznam a Google, pokud zmačknu „moje pozice“ tak to musím i několikrát opakovat, a když už se přesune výřez mapy do pozice aktuální polohy, chybí tam v 95% značka té polohy. Ta se objeví až po změně měřítka mapy, někdy. Dost na škodu je i malé přiblížení.....

Co se událo?

reagovat
Čtvrtek 19. června 2014 ve 14:43 ® 1maslo1 reakce na …
1maslo1

OBr> Tak dobrý. Poradil jsem si sám, nainstaloval a funguje. Ale díky za snahu.

reagovat
Středa 11. června 2014 ve 22:34 ® 1maslo1 reakce na …
1maslo1

Gigabyte Gsmart RomaR2

reagovat
Úterý 10. června 2014 ve 20:30 ® OBr reakce na …
OBr

1maslo1> o jaký typ telefonu se jedná?

reagovat
Úterý 10. června 2014 v 17:08 ® 1maslo1
1maslo1

Ahoj. Je možné poskytnout ke stažení *.apk soubor verze PRO ? Přes market se nechytnu, protože mě nahlásí telefon jako nepodporovaný, nicméně si myslím, že bych to měl rozběhnout bez větších problémů. Děkuju.

reagovat
Pondělí 24. března 2014 ve 23:21 ® OBr reakce na …
OBr

Apip> už řeším a nová verze je otestovaná a snad opět funkční, jak jsem psal v mailu, teď to schvaluje Apple, takže snad nám to brzy pustí. Jen pořád nechápu, jak je možný, že to takhle padá, když to jelo dobře a i na Applu to prošlo schvalováním. Asi nějaký erupce na slunci…

reagovat
Pondělí 24. března 2014 ve 22:22 @ Apip reakce na …

OBr> ahoj mam 5s. Klidne otestuji. Pkunes@ Me.com

reagovat
Sobota 22. března 2014 ve 21:35 ® OBr reakce na …
OBr

sears.13> brzy znamená, že to teď ještě musí schválit apple, takže cca týden. Já ty aplikace testuji a posílám najednou, tohle se stalo prvně, navíc je divný, že u mne to jelo v pohodě a jinde nikoliv, jinak bych to ani neposílal dál, to mi veř. Taky je divný, že to prošlo přes schvalování apple, placený aplikace testují důkladněji, včetně updatů… prostě nějaký spiknutí, jinak to nevidím.

reagovat
Sobota 22. března 2014 ve 20:39 ® sears.13 reakce na …
sears.13

OBr> Co to znamená brzy – já myslel, že když si něco koupím, tak to mohu používat ihned. U neplacené verze to beru, ale u placené.

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 16:43 ® OBr reakce na …
OBr

sears.13> brzy opravíme

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 15:17 ® sears.13
sears.13

Tak jsem si to nainstaloval na ipad. Mám dva, tak na jeden placenou verzi a druhý neplacenou. Je to perfektní – NEFUNGUJE TO ANI NA JEDNOM!!! Jen se to seká a je to k ničemu. Funguje mi to jen na Androidu.

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 0:58 ® OBr reakce na …
OBr

hudy1969> Poslal jsem osobku, po registraci pošlu testovací verzi, pokud bude v pořádku, pošleme to dále na app store. Díky za součinnost.

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 ve 22:10 ® hudy1969
hudy1969

ahoj,není problém otestovat,ale teď je appka polomrtvá,jinak vyzkouším když bude potřeba na iPhonu 5

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 v 10:17 ® OBr
OBr

Byl by nějaký dobrovolník k otestování na iOS s iPhone 5? Já to testuji na iPadu (1 a 3) a tam to sviští dobře, takže trošku záhada…

reagovat
Středa 19. března 2014 ve 22:34 ® OBr reakce na …
OBr

Zakinag> prověřím a oprava bude co nejdřív!

reagovat
Středa 19. března 2014 v 18:34 @ Zakinag reakce na …

Ten samej probém !!

reagovat
Středa 19. března 2014 v 18:32 @ Zakinag

Dobrý den aplikace super nicméně po včerejší aktualizaci nepouzitelná seká se a nefunguje.prosím o opravu!Zakoupil jsem verzi pro a rád bych dále používal.iphone 5 nejnovejsi aktualizace iosu Díky

reagovat
Středa 19. března 2014 v 9:24 ® OBr reakce na …
OBr

hudy1969> takhle by se chovat rozhodne neměla, prověřím to, stejně ještě pošlu jednu aktualizaci, takže případná oprava se do ni dostane.

reagovat
Středa 19. března 2014 v 0:23 @ X-sat

Ahoj. Aplikace skvělá. Jen nevím, proč nenajdu konkrétní revíry, např. Borovinka, která je pod Jihlava 13A. Ani na mapě se nezobrazuje… Díky za reakci.

reagovat
Úterý 18. března 2014 ve 22:01 ® hudy1969
hudy1969

super aplikace ale už nepoužívám,po aktualizaci to skoro ani nejde (iPhone 5 ios 7.1) 1.po zapnutí zůstane pruh s operátorem,ho­diny,baterie… vidět 2.otevřu revíry a po otevření okénka filtrů svazů se to kousne,u filtru typ revíru ne, 3.to stejný u atlasu ryb při otevření obrázku ryby,stejný u mapy když se otevře okno s nápovědou, 4.řád ČRS nebo MRS kliknu nahoře u CHYTEJ na výběr menu a opět se kousne berte to jen jako informaci,bohužel je teď appka na 50% nepoužitelná,jestli je zde někdo kdo to může vyzkoušet na iPhonu po aktualizaci dejte vědět jestli je to stejné i u vás

reagovat
Neděle 16. března 2014 ve 21:41 ® OBr
OBr

Majoš> je to prapodivné, nicméně mě napadá, jestli to nemůže být způsobené aktivací GPS, na iPadu by měla vyskočit hláška, kterou se té aplikaci povoluje použití GPS..ale proč to skáče ven i na Androidu.. to je divné…

reagovat
Neděle 16. března 2014 ve 21:40 ® OBr
OBr

allfa> hmm, tak ty mapy musím pořešit nějak jinak, aby byly čitelnější.. je to zajímavý podnět, který jsem vůbec neuvažoval, díky na něj!

reagovat