Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 27. února 2012 ve 21:42 ® OBr reakce na …
OBr

misel123> bohužel musím konstatovat, že problémem je telefon, který teď aplikace nepodporuje.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 21:22 ® vagi reakce na …
vagi

regulus> cece, simbian docela kritizovany.Android je gut. No jo…google je google :-) jinak,co se tyce rozsirenosti,tak jsem přesvědčen,ze Android jednoznacne vede.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 21:20 ® nnnap reakce na …
nnnap

misel123> chyba není nikde. Je to jenom ionizovaná anomálie mezi židlí a klávesnicí. Já bych jim nevěřil, že chyba je na straně tvého zařízení. Přece by sis nevybrala nekompatibilní telefoun s chytej aps.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 21:13 ® nnnap
nnnap

já se obávám, že jakmile by se kapři dostali k internetu, byl by s chytáním konec. Všechny ty finty jak na ně…

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 21:12 ® misel123 reakce na …
misel123

OBr> Ahoj,mam samsung gt-I5700 a kdyz chci aplikaci stahnout,tak mi to pise,ze to neni kompatibilni se zarizenim,tak jsem z toho zmatena,jestli je chyba na me strane a nebo telefonu.Diky.Hanka

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 21:08 ® regulus
regulus

Chce se po nás hodnocení, připomínky a náměty, takže za sebe. Telefon mám na telefonování (i ten mobilní), když mě někdo pošle SMS tak si ji většinou nevšimnu a foun s dotykovým displeyem si nekoupím, dokud mě k tomu výrobci nedonutí = pokud budou vyrábět ty s normálním. praktických důvodů pro to, proč takový telefon nechci mám haldu. Takže na hodnocení z mý strany v nejbližší době nedojde a na náměty asi taky ne. Pokud se týká těch připomínek, tak na základě postřehů z této diskuse jsem pochopil, že to nejede na simbianu což je OS který používá Nokia (pokud se pletu tak mě opravte) a troufnul bych si tvrdit, že právě tato značka zaujímá velice význačnou pozici v počtu prodaných telefonů v ČR, takže mě docela udivuje, že to jede na nějakejch čínskejch sračkách jako Chuj a Vej nebo jak se to jmenuje, ale na Nokiích ne a navíc je jak jsem tu zahlídl počítáno s tím, že telefony s OS simbian bude mít minoritní část uživatelů, což bych si asi netroufnul tvrdit. Osobně, kdybych byl donucen si ten tzv. chytrej telefon koupit, tak bych bez zaváhání sáhnul po Nokii a pokud ne, asi bych se vyhýbal OS Android, alespoň v současné době.

Berte to prosím jen jako můj názor, aplikaci používat z výše uvedeného důvodu v mobilním telefonu určitě nebudu, ale docela věřím, že pro spoustu lidí je to bomba. Tvůrci přeju hodně úspěchů v jeho práci, musela to být dost pakárna a pokud podklady pro revíry byly čerpány z místního soupisu revírů, tak těch chyb v MRS je víc než tu zmiňoval Mildas, už jsem něco posílal před časem mailem.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 20:49 ® OBr reakce na …
OBr

:-) to by pak dopadlo stejně, jako když nám vypnou proud.. všechno ztichne, člověk hodí nohy na stůl a nastává krásný relax

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 20:43 ® nnnap
nnnap

prosím vás, jenom to nikdo neutopte, už si nezachytáme.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 20:36 ® OBr reakce na …
OBr

Severočeský je v tom filtru předposlední před západočeským, pokud tam není, tak je to podivné a bude chybka někde jinde… co se objeví po kliknutí na tlačítko „Filtr svazy..“ ? Tam by měl být seznam všech dostupných svazů

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 20:22 ® hudy1969
hudy1969

pěkná aplikace,ale mám dotaz,když budu chtít filtrovat revíry a nastavit si severočeský ústecký svaz,jde to?? nějak ho tam nevidím i když na stránkách smartchytej na obrázku je,aplikace běží na IPhone,díky

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 20:07 ® nnnap reakce na …
nnnap

Robur> můžeš chytat v pendolínu, tam prý také není signál.:-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 18:41 ® HaD reakce na …
HaD

Robur> předpokládám, že tam jezdíš na koni, baštíš brouky a kořínky a místo oblečení máš sukni z rákosu, prut z lísky a imitaci z pletené žíně ;-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 18:39 ® Robur
Robur

takže do sezanemu revírů napiště ty, kde není signál. Za chvíli se to stane jejich předností, to jen abyste vědli, že se saanžím inovovat a nebrblat.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 18:34 ® Robur
Robur

nevím, kdo to řekl, ale svět se v prdel obrací.. Na rybách chci klid a moment překvapení a ne pípák a zvonící telefon.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 17:17 ® OBr reakce na …
OBr

koukám do seznamu podporovaných mobilů a tenhle tam bohužel není, nejblíže je XCover gt-5690, ale to asi nepomůže

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:57 ® OBr reakce na …
OBr

Zatím jsme ve stadiu průzkumu trhu a uvidíme, kolik uživatelů bychom aplikací pro Symbian oslovili. To samé se týká méně výkonných Android telefonů a i starších verzí Androidu. Pokud to bude představovat 50% uživatelů(to číslo jsem si teď vymyslel, nebrat tedy jako dogma), tak se nám vyplatí investovat do vývoje i na tyto zařízení, pokud to bude mizivé procento, tak čas raději využijeme pro vylepšení stávající verze

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:48 ® knervi

mam dotaz jestli ta aplikace jde na mobilu GT-S5570

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:39 ® nnnap reakce na …
nnnap

Fryw> člověče, je tam i ZTE Blade! Číňani mají po ptákách!

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:37 ® JaMi
JaMi

Asi blbá otázka, ale zřejmě spousta rybářů má Nokie, které jak známo jedou na Symbianech /N82, N8, N9 atd…/, ale chtěl bych vědět, kdy bude na pořadu dne i verze pro Symbian3, kuji za odpověď. Jinak jako nápad je to skvělé, jen tak dál.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:28 ® obor reakce na …

David Havlíček> Ahoj Hadíku! Nič si z toho nerob, aj horšie veci sa stávajú. To chce klídek!9-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:26 ® OBr reakce na …
OBr

Pokud to bude 5 hvězdiček v hodnocení na Marketu, tak to beru ;-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:25 ® obor reakce na …

OBr> Nepotěšil ste nás, ani já vás nepotěším! Máte to za pět!:-P :-D

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:23 ® HaD reakce na …
HaD

obor> To nás samozřejmě mrzí a určitě se budeme snažit v rámci možností vyhovět.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:20 ® OBr reakce na …
OBr

..nene, u vody budeme stále stejní lidé, někdo chytrák, někdo trouba, ta aplikace to nezmění i když banner na první pohled hlásá něco jiného. Můžeš to ale brát i takhle: vedle tebe sedí rybář, neustále mudruje nějaký novinky od vody, popisy ryb, montáží a ty si řekneš „Ten je zase chytrej..“ a ejhle, v rukou má tuhle aplikaci ;-)

V současnosti je něco přes 600 podporovaných Android zařízení, je škoda, že se v tom seznamu některé zařízení nenajdou, ale víc pro to teď neumíme neudělat. Nicméně vydržte, vývoj jde neustále kupředu.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:15 ® Fryw reakce na …
Fryw

nnnap> https://wiki.mozilla.org/…orms/Android

Dole je seznam arm6 telefonů. Není asi úplný, ale jsou tam běžně prodávané telefony.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:15 ® obor reakce na …

Fryw> Budeme mať viac času na ryby a pivečko! 9-) pivo

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:13 ® nnnap
nnnap

a dá někdo z hlavy přibližně, jaké smartfouny jedou na arm6?

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:11 ® Fryw reakce na …
Fryw

obor> To je naše chyba. Koupili jsme si něco, co bylo zastaralé už když to vylezlo.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:07 ® obor

Had tak si chcel ospevovať niečo nové, a nakoniec sme zistili, že pri vode budeme chytrí a sprostí. Dali ste niečo na svetlo sveta, ale nedomyslené,no vyzerá to pekne! Keby sme sa lepšie učili nemuseli sme mať takéto problémy! 8-( :-(

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 16:05 ® MP-E65mm
MP-E65mm

OBr> dík za vyčerpavající odpovědi.

reagovat