Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 27. února 2012 v 15:58 ® OBr
OBr

HTC Wildfire má problém v tom, že jede na arm6 procesoru a ten aplikace nepodporuje. Pokud chcete, ozvěte se mi přes osobku a já vám pošlu odkaz na instalační APK a můžete to vyzkoušet nainstalovat. Obávám se ale, že to neprojde.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:57 ® obor

Ak to naše telefóny nepodporujú je to fantastická vec: vymyslená – nedomyslená8-( :-(

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:57 ® Fryw
Fryw

Po uspěšné instalaci chyba – Aplikace SmartCHYTEJ neočekávaně ukončena. – arm6

obor> máš procesor stejné architektury jako já, můžeš očekávat stejný výsledek :-/

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:55 ® OBr reakce na …
OBr

Zatím to bohužel neodstraním, jsem limitován technologií (Adobe AIR) a pokud se nerozhoupu s podporou oni, tak s tím nic nesvedu. Je tady sice jistá šance, že bych tu aplikaci převedl i na další zařízení, včetně tady zmiňovaného Symbianu, ale teď to není na pořadu dne. Poměr vynaložená práce versus počet spokojených uživatelů je zatím mizivý a i když bych se chtěl zavděčit všem, není to teď v mých silách. Největší překážkou jsou v tomhle mapy, bez nich by to šlo, ale bez nich by ta aplikace byla jako auto mez motoru.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:52 ® lejnek
reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:51 ® obor

Prosím vás, mohol by mi niekto poslať aplikáciu smartChytej, mám ten istý problém ako MP-E65mm, telefón HTC Wildfire S. Nezdá sa mi, žeby to bol starý telefón.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:47 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

OBr> bude tento problém do budoucna odstraněn? nebo to bude pouze pro vyvolené :-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:43 ® OBr reakce na …
OBr

Taky už vidím, nepodporuje to procesory arm6, můžu zkusit poslat tu APK, ale nevím, jestli se povede nainstalovat

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:42 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

nnnap> vim, budu si muset koupit Nokii

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:38 ® nnnap reakce na …
nnnap

MP-E65mm> máš to moc chytrý,

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:35 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

OBr> aplikace tento mobil nepodporuje. Už vím kde je zakopaný pes.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:35 ® OBr reakce na …
OBr

Pazourek je standartní součást free verze. Profi bude obsahovat kvalitní rydlo na kožené šňůrce, aby se dalo zavěsit na krk a neztrácelo se po štěrkovnách. K měděnému rydlu navíc pro prvních 100 platících zákazníků přibalíme originální woodoo panenku, pro odhánění nenechavců, pro které bude kovový lesk rydla velkým lákadlem. Ohánět se po nenechavcích jednou vytrženou „stránkou“ našeho dokumentu nedoporučujeme.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:30 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

OBr> HTC Wildfire S A510e

dívní je, že ta aplikace nejde najít v Android marketu ale přes google učet ano.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:27 ® OBr
OBr

poslat vzkaz přes osobku a já pošlu link na APK, jinak co to je za telefon? Kouknu, jestli tam není nějaké omezení v požadavcích aplikace, které tomu vadí.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:26 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> bude přiložen pazourek nebo už přímo měděné rydlo?! Ne, paleolit přeskočit. Spadne mi na zem na štěrkovně a už ho nenajdu.:-D

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:24 ® MP-E65mm
MP-E65mm

mám ten samý problém jako kolega Fryw, Android 2.3.5 a nejde stáhnou přes android market (přes PC / google účet) a přímo v Android marketu tato aplikace není resp. ji vyhledavač nemůže najít

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:21 ® OBr reakce na …
OBr

3HW tlačítka je jenom iluze.. vedle toho je tam dotykovej displej, kde se může prstem matlat úplně všude, takže takových virtuálních tlačítek je teoreticky nekonečno :-(( Mimochodem, ta rytá analogová verze by byla luxuska, podobný věci miluju tak mi nedalo moc práce se o tom hezky zasnít… úplně to vidím před sebou, slunce mi zapadá za obzor, poslední hřejivé paprsky vykreslují stíny písmen v tabulce rozložené na kolenou a já si do toho vyťukávám poznámky o chycení pěkné parmy, k tomu ta vůně kůže a dřeva …

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:13 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

OBr> já vím, že to nekouše. Stejně jako ty :-) dík za info.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 v 15:05 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> začínám se obávat, že na moji pevnou to bude složité. To se to vyvíjí pro systém, který má 3 hardwérové tlačítka nebo nic. Ta moja pevná linka, to musi být úplně šíleně nadupaná mašina, bo zvladne obsloužit hafo, nebojím se říct mraky, těchto tlačítek! Pak nezbyde výkon na aplikaci. Škoda. Asi si pořídím nějakého toho primitiva. Snad zvládnu ifone, tam je přiměřený počet tlačítek.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:59 ® OBr reakce na …
OBr

Symbian bohužel není podporovaný, uvažoval jsem o tom, jenže vývoj pro něj by byl mnohem náročnější, takže zatím podporujeme dvě hlavní platformy iOS a Android.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:51 ® OBr reakce na …
OBr

mělo by to jít, nejjednodušší je to zkusit, ta aplikace nekouše :-) ..mě to jde sem(na sd) i tam (na telefon z sd)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:48 ® Fryw reakce na …
Fryw

sparta476> ahoj. Na symbian je potřeba jiná instalace, jiné soubory. Pokud tam nejsou, nepůjde to. Pokud by tam byly, bylo by určitě uvedeno že je to i na symbian OS.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:35 ® MP-E65mm
MP-E65mm

Lze obsah po istalaci přesunou na SD kartu. 22MB není zrovna málo :-)

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:18 ® sparta476
sparta476

čus hele nevíte jestli to jde i na simbian jestli to někdo zkoušel díky za odpověd.

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:17 ® HaD reakce na …
HaD

OBr> :-D DDDDDDDDDd

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:16 ® nnnap
nnnap

OBr> no to bude nádhera! Já na podobné materiály ujíždím a na rozdíl od ifone jsem ochoten za ně dát poslední peníze.:-D Mohla by tam být i třešňová tabulka s grinnerem?

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:15 ® Fryw reakce na …
Fryw

OBr> Už jsem ti poslal osobkou adresu. Díky

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:13 ® OBr
OBr

pošli mi maila na ob@obria.cz, pošlu instalační APK a uvidíme, jestli se zadaří

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:09 ® OBr
OBr

máme „eco“ verzi vyrytou na hliněných destičkách zasazenou v rámu ze staletých jihočeských dubů v deskách z kvalitní hověziny vše pečlivě zdobené rybářskými motivy z kočičího zlata.. pouze osobní odběr, váha cca 500kg.. jen ještě řešíme pravidlené aktualizace

reagovat
Pondělí 27. února 2012 ve 14:07 ® HaD
HaD

nnnap> tak to jsi zřejmě v riti :-D

reagovat