Chytej.cz

Nanofil necteno

27.1.2012 | Soho | 65.928 zobrazení | 226 odpovědí

NanofilAhoj Máte někdo nějakou zkušenost s nanofilem Berkley? Docela mě to láká,ale recenze a názory se hodně různí. Zdravím. S.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   8 7 6 ...
Pátek 17. října 2014 ve 20:16 ® jepice-zruseno reakce na …

džigit> Sice reaguji pozdě, nanofil nemám, ale někteří kolegové ho úspěšně používají (na přívlač) Co se vlastností týče, tak dálka odhozu je s 0,06kou nanofilem zhruba stejná, jako s 0,12kou vlascem. Ty nanofily (různé průměry) jsou po delší době zplacatělý, což ničemu nevadí, ale výsledek je ten, že při tom zplacatění odpovídá ta menší šířka zhruba tomu udávanému „průměru“, ta delší šířka je tím pádem větší. Mám takový skromný odhad, že u těch slabších průměrů (se kterými jsem se setkal) je vhodné použít zhruba poloviční udávaný průměr, než bys použil vlasec. Kolega přívlačový závodník-junior nanofily používá a někdy na konec přivazuje delší návazec z vlasce pomocí klasického soudkového uzle a zatím jsem si nevšiml, že by to v tom nějak extra praskalo. Na vlasec pak už navazuje klasicky, když trhá, utrhne většinou ten uzel u nástrahy. Taky mě napadlo koupit nanofil právě na feeder na jednu cívku, ale uvažuji, že bych na konec dával takto kus vlasce s montáží.

reagovat
Neděle 12. října 2014 ve 22:52 ® vasko85 reakce na …

jak myslíš přiblížit,na gumařinu mám radši rippery.Nevim,nejak jim víc věřim.No a na odhoz kolem 50 až 80 metrů neni nic lepšího a chytaní na propad,asi každej zná.

reagovat
Pondělí 29. září 2014 ve 12:33 ® troutkiller reakce na …

vasko85>No nevim,Nano je vlastně to jediné co chytám a je uplně fuk co je zrovna zacvaklé v karabince na konci.

reagovat
Pondělí 29. září 2014 v 9:28 ® HaD reakce na …
HaD

vasko85> Můžeš to přiblížit?

reagovat
Neděle 28. září 2014 ve 21:43 ® vasko85

Na chytání s kopytem na propad,kde je potřeba házet dálky,neni nic lepšího,ale na voba bych to nechtěl.jinak mužu doporučit 10 i 12 .....

reagovat
Čtvrtek 25. září 2014 ve 13:39 ® HaD reakce na …
HaD

džigit> Hodně lidí to prý používá třeba jako návazce na feeder. Tloušťka se mi zdá OK. Mám čerstvě průměr 0,10 a super.

reagovat
Čtvrtek 25. září 2014 v 9:39 ® džigit

DOMA> AHOJ.POUŽIVATE NANOFIL NA POLOŽENOU? MA OPRAVDU PRUMĚR UDAVANY VYROBCEM? KOUPILJSEM KOUSEK PRUMĚR15 A V PRSTECH SE MI ZDA SILNĚJŠI NEŽ 22 MONOFIL KTERY POUŽIVAM.DIKY ZA VAŠE SKUŠENOSTI
Dovolil jsem si máznout duplicitní(názvem) fórum a dotaz uživatele „DOMA“ zkopírovat do již existujícího ;-)

reagovat
Úterý 25. prosince 2012 ve 22:40 ® sethy reakce na …
sethy

troutkiller> :-D

reagovat
Úterý 25. prosince 2012 ve 20:24 ® troutkiller reakce na …

sethy>Ty si nevodbytnej jak činže:-)) )

reagovat
Úterý 25. prosince 2012 ve 20:02 ® sethy reakce na …
sethy

troutkiller> Takže ten multík nepotřebuješ :-))

reagovat
Úterý 25. prosince 2012 v 9:13 ® troutkiller reakce na …

sidla_napajedla>Já sem letos na Sumcích nebyl cíleně ani jednou a žádnej náhodák se nepovedl:-((

reagovat
Pondělí 24. prosince 2012 v 18:07 ® sidla reakce na …
sidla

troutkiller> tak to já jsem stihl,za to ty céčka velikostně žalostnééééé, sumci taky, do metru

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 22:43 ® troutkiller reakce na …

sidla_napajedla>Já nemám letos ani malou Kudličku:-(( Do letoška to byla pravidelně první fiš při zahájení!Zato mám hafo pěknejch Okyšu a Céčka.

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 22:39 ® sidla reakce na …
sidla

troutkiller> za listopad mám na jednom úseku (slepé rameno Moravy) 12 docházek a průměr je 4,5hod na vycházku. a za celou dobu jsem nechytil jedinou štiku,jedna se utřepala u břehu do 60 a jednu chytla a pozvala na Štědrý den ke stolu přítelkyně,ta měla 64.prostě to tam štikám nesvědčí, zato candátům a místy sumcům jo. pokud jdu ale na štěrkopískoviště tak na 90% chytáš kudly+okouny edit: listopad jsem si značil na papír,abys nemyslel že mlžím

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 22:38 ® sethy reakce na …
sethy

David Havlíček> Pokud to používám, tak taky :-)

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 22:32 ® troutkiller reakce na …

sidla_napajedla>Na Orlas jdu na Okouny a mezi ně se připlete Céčko nebo Kudla.Nedá se říc jdu na Céčka a nemužu chytit štiku:-((

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 22:30 ® sidla reakce na …
sidla

troutkiller> to určitě, jen na štiky chodím jinam než na candáty, já mám aj proti wolframu na 5kg a to je tenké lanko nějaký odpor,na woblery lanko dávám,ale na menší gumy ne

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 22:25 ® troutkiller reakce na …

sidla_napajedla>Ne­vim kde chytáš ty ale já kolem Písku neznám vodu kde bych mohl na 100%prohlásit že v ní nemužeš na štiku narazit.Jednou sem tak stál na pařezu nad náhonem ke mlejnu kterej byl 3m širokej s vidinou Tlouště a najednou pod pařezem na kterým sem stál vyrazila štika cca 85 čísel a ham!Vyřízený to bylo během sekundy:-( (I malá voda muže schovávat velkou Fiš a je škora jí zabít:-( (

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 22:17 ® sidla reakce na …
sidla

David Havlíček> ono na kudly cíleně nejdu nikdy co se týče vláčky, a občas se nějaká vyvláčí

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 22:00 ® HaD reakce na …
HaD

sidla_napajedla> s lankem to nepodceňuj. Jít na kudly bez něj je „trestné“!

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 21:58 ® troutkiller reakce na …

sidla_napajedla>Já dávám lanko vždy!S tím raděním je to jednoduchý.Jsou tu borci co se pětkrát zeptaji a po šestý už radí:-((

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 21:48 ® sidla reakce na …
sidla

troutkiller> já se odnaučil lanka používat uplně, nějaký blok v hlavě, co se týče vláčky. a tuk tuk tuk na dřevo, letos žádná ukouslá a min rok taky ne. na kaču dávám automaticky. na to vázání se ptám,páč jsem to vázal jinak,špatně ale vše fungovalo,tak příští rok se na to vrhnu,zanevřu na kapry a snad se dostanu na úroven abych mohl poradit aj já :-D

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 21:40 ® troutkiller reakce na …

sidla_napajedla>Když čekám Kudlu tak dám do očka bezuzlovky lanko a je klid:-)

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 ve 21:25 ® HaD reakce na …
HaD

sethy> já na konec té bezuzlovky většinou dávám karabinku

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 v 19:13 ® sidla reakce na …
sidla

troutkiller> to určitě, ještě jsem nestihl odepsat na jeho příspěvěk, ale já to navazoval jinými uzly a vše fungovalo jak má,a jak jsi psal,začnu se řídit krabičkou

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 v 19:10 ® troutkiller reakce na …

sidla_napajedla>Set­hy to popsal víc než názorně.

reagovat
Neděle 23. prosince 2012 v 19:07 ® sidla reakce na …
sidla

troutkiller> nepátrám,zima dlouhá tak naháním,co zlepšit atd. protože do teď jsem se vláčce nějak nevěnoval a když tak jen s vlascem.max pletenkou.rád uvítám nějakou radu

reagovat
Pátek 21. prosince 2012 v 10:18 ® sethy
sethy
:-)
reagovat
foto/forum/2012/th-img90744.jpg
Pátek 21. prosince 2012 v 7:41 ® troutkiller

sidla_napajedla>Po čem pátráš???Dá se to navázat jen jedním zpusobem:-)) )Pro mín chápavé je na zadní straně sáčku podrobnej návod:-)) )

reagovat
Čtvrtek 20. prosince 2012 ve 23:00 ® HaD
HaD

sidla_napajedla> mohu nafotit, ale je to notoricky známé, ne?

reagovat
novější starší
Stránky:   8 7 6 ...