Chytej.cz

s kým do Španělska? necteno

24.1.2012 | sidla | 26.094 zobrazení | 85 odpovědí

zdravím, hledal jsem stovky stránek tady v diskuzi, ale pořád se nemůžu ničemu dopátrat.

hodně lidí jezdí na Ebro nebo Pád na vlastní pěst, se známýma, nebo s někým kdo už tam byl, nebo tam jezdí často,ale co ti, kteří známé nemají? taky na internetu je mnoho čet poskytovatelů těchto služeb,ale né každý je v této zálibě fér,jako už jsem se dočetl i na jiných stránkách.jako každý rybář mě láká si zajed/zaletět do Španěl, za pěknou přírodou a hlavně rybami, ideálně strávená dovolená.

hodně lidí mi dohodí tady známého romea, s tím už jsem si psal a zdá se být fér, ale máte někdo zkušenosti i s jinýma? jaké byly služby, ubytování, cesta, zážitky, a tak podobně ? když tu přímo někoho vychválíte, nebude to myslím brané jako reklama, strašně rád bych někoho tady z okolí, jižní Morava nejlépe, nebo mi napište do osobky.

předem děkuji moc!!!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:38 ® sidla
sidla

jooo letecky a co pruty? romeo mi psal že s pritama mě nepustí, k těm mojim mám citový vztah, nechcu si pučovat. jak to řešíte vy?

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:38 ® Stroft reakce na …
Stroft

hrdobec> Já s Ebrem nemám zvlášť velké zkušenosti ale i to mi stačí k porovnaní s člověkem co jezdí Pád co 14dnů. Říká, průměrně na den 5kousku a tom si můžu na Ebru, jen zdát. Pravdou ovšem je, že jsem na Ebro nejezdil v letních měsících.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:28 ® hrdobec reakce na …
hrdobec

Stroft> Ahoj.Pád je fajn ale i při největší aktivitě sumců neni ani zdaleka tolik záběrů jako když to bere na Ebru.Mě to třeba nevadí bo jezdim jen tam a jsem zvyklej ale zažil jsem tam party co jinak jezděj spanělsko a vždycky byli nasraný že na Ebru už by měli spoustu kaprů,candošů a sumců a tady že hovno. Dokonce jedna parta považovala za neůspěch výpravu kde lapli sumce 205,180 a 160 a pár mrnousů a to mi hlava nebere protože to je velkej uspěch dle mě. Takže je nutno počítat s tim že je to sice blíž a levnější ale uplně o něčem jinym

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:25 ® Stroft reakce na …
Stroft

chosebaits> Všechny plavidla na Ebru musí mít projít chemickým čištěním kde dostaneš osvědčení.Tak že ani tvé foto.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:21 ® chosebaits
chosebaits

Nic,pujdu na kutě.Zdar.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:20 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

Stroft> malej na zavážení myslím bez motoru.To prý není problém.

reagovat
foto/forum/2012/th-img19493.jpg
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:17 ® Stroft reakce na …
Stroft

chosebaits> Svůj gumák na vodu spustit nemůžeš, to snad víš.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:12 ® chosebaits
chosebaits

mannice> moje auto jezdí levně a tak říkám cena cca 15000 kč komplet. Letecky to je prej také fajn a hlevně pohodlně.Letenka se prej dá pořídit cca za 160 eur tam i spět a pronájem auta ve španěleh na letišti 100 eur na týden.Kolik ti to žere a co?

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:08 ®  reakce na …

chosebaits> Už na to koukám,tak to je hrozná cena teda.To je lepší asi letecky možná.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:07 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

Stroft> Tak na kapry a sumce ti postačí gumák a pokud pujdeš na candáty jednou či dvakrát tak si jí hold zaplatíš.Cena je cca 60–70 eur na den +PHM.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:02 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

mannice> cca 3900 km x spotřeba.Cena PHM je v D a F trochu horší než tady(dá se najít na netu) ,ŠP levnější než tady a to odost. Poplatky na dálnici v D nejsou a F+ŠP tam cca 85 EUR a spět také 85 eur.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 22:02 ® Stroft reakce na …
Stroft

chosebaits> Mno, my loni ze břehu jen nahodile a z lodi, každý 30ks. Bez lodě bych na Ebro nejel.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:57 ®  reakce na …

chosebaits> Já jsem našel ubytování i s lodí za 6 tisíc pro dva..Kdyby někdo měl zájem.No a cesta by neměla být tak drahá ne ? Ve dvouch napakovat auto a frčí se :-) .Ale nevyznám se v tom.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:53 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

Stroft>No mi měli loni velké štěstí a desítky candátu jsme tahaly na vláčku ze břehu.Né jen candátu

reagovat
foto/forum/2012/th-img19492.jpg
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:46 ® Stroft reakce na …
Stroft

sidla_napajedla> Pokud chceš na Ebru candáty, potřebuješ loď a ta stojí balík.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:45 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

sidla_napajedla> Dá se bez pruvodce nebo ti tam rádi poradí a to myslím je všude.Pruvodce si myslím že potřebuje člověk co vubec nikdy třeba nechytal sumce a chce ho chytit.Já jsem žádného neměl.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:42 ® sidla reakce na …
sidla

chosebaits> jo a taky jste nepotřebovali průvodce, nebo ano? 1600 na den je pro mě hodně, jak jste to řešili po prvé?

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:41 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

Stroft> já byl také za levno mimo kemp,ale jaksi je to zakázané a teda hrozí pokuta-myslím ŠP.To je právě ono co od toho chceš a co za to chceš dát.Jiná cena je do chaty či na loď a také jestli chceš pruvodce.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:39 ® sidla reakce na …
sidla

Stroft> mě lákájí aj candáti a kapří, pád je o hubu pro neznalce

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:36 ® sidla reakce na …
sidla

chosebaits> to je právě to co potřebuju, já to počítal pro dvě osoby jen (ta cena se 4 se už nějak neliší) tak kolem 35000, s chatkou. děkuju za odkazy, podívám se

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:36 ® Stroft
Stroft

Už jsme se vykašlali na Ebro za drahý peníz. Letos jen souřadnice někde na Pád a máme to za hubičku(naftu). Ráno vyjedeme a večer chytáme.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:28 ® chosebaits
chosebaits

mannice> Co jak?? Ta cena? Zaleží co potřebuješ,co chceš a čím tam pojedeš a kolik vás je v autě.Ceny jsou kompletní a klíďo to potvrdí Lojzarybka-nick zde na chytej.Podívej na ten první odkaz.50 eur za osobu ve stanu či bivaku+40 eur povolenka-cca 2500 kč.Cesta cca 15000 kč děleno počet cestujcích.Pokud chytáš sumce na rybyčky a máš svuj nafukovací člun nemáš potřebu nic jinýho kupovat.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:21 ®  reakce na …

chosebaits> Fákt a jak? To mě zajímá :-)

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:15 ® chosebaits
chosebaits

Jo a to nejduležitější.Loni jsem udělal Ebro za 6000kč a předloni za 8000 kč včetně pujčení motorového člunu na týden.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:08 ® chosebaits
chosebaits

Byl jsem potřetí na Ebru vlastním autem a tak cestu bych nějak neřešil.Byl jsem http://www.fishing-ebro.eu/cs/index/ a http://www.sumci.eu/.V obou případech jsem byl max .spokojen.První odkaz je na dolní přehradu a druhý je na horní přehradu.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1