Chytej.cz

Výstavy necteno

18.12.2011 | chosebaits | 18.847 zobrazení | 13 odpovědí

Budou tři výstavy v ČR.Na jakou pujdete a proč.Muj názor je takový.Tak nějak mi to připadá jako jedna velká blbost.Byl tu pořádný jeden veletrh v Brně a to bylo špatně! Když přibyl FOR FISHING tak jsem jásal. Prodejci a hlavně distributoři prý nejsou schopni utáhnout finančně tolik akcí na tak malém trhu jako je ČR a proto jsou tam či tam (v horčím případě nikde).Tři akce v ČR budou tak rozmělněny, že bude všude PRD!!!! Pokud se podívám na vystavovatele,tak hodně vidím prodejce než samotné dovozce či distributory. Na to tam nemusím jezdit,nebo přez net se dostanu všude,ale hold si nesáhnu na ono zboží. Výstava či Veletrh má určitě i své dobré stránky jako je třeba setkání přátel a kamarádu z netu nebo přímo od vody a také jsou tam občas zajímavé přednášky.Snad někam pojedu? PS Určitě tam nebudou v lednu nové věci a tak to bude doprodej starých zásob-))))

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 26. ledna 2012 v 19:38 ® HaD
HaD

kalnaska> Na FF je to se značkami úplně stejně. V čem ta jistota spočívá? Víc vystavovatelů ? O kolik víc těch rybářských?

reagovat
Čtvrtek 26. ledna 2012 v 15:35 ® kalnaska

já osobně jdu tedy na For Fishing. Je tam víc vystavovatelů a jistota. Na Moderním rybáři jsou některé značky registrovány pod jedním prodejcem 6 až 8×, tak to budí umělý dojem, že je tam hodně vystavovatelů :-((

reagovat
Středa 21. prosince 2011 ve 13:48 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

sus1> oni vědí, nebo aspoň tuší :-)

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 v 18:10 ® sethy reakce na …
sethy

MP-E65mm> ;-)

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 v 17:51 ® sus1

A co regul,prutos, hraji, …

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 v 17:47 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

sethy> chytrej klučina :-D

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 v 17:40 ® sethy reakce na …
sethy

MP-E65mm> Se mnou že jo :-)

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 ve 13:55 ® skwor reakce na …
skwor

Bigpista> Vidím to stejně.

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 v 10:11 ® Bigpista
Bigpista

Půjdu na Moderního rybáře. Jsem z Prahy, takže to mám u nosu. A protože chci kromě shlédnutí výstavy pozdravit i lidi z chytej, tak to vyhrál moderní rybář nad FF.

reagovat
Pondělí 19. prosince 2011 v 16:59 ® 

Urcite nepujdu – cas venuju rybam radeji u vody.

reagovat
Pondělí 19. prosince 2011 ve 13:31 ® MP-E65mm
MP-E65mm

Ja osobne bych rad zajel do Brna i presto, ze to mam skorao pres celou republiku. Chtel bych prohodit par slov s lidma o kterych vim, ze do Prahy nepojedou.

reagovat
Pondělí 19. prosince 2011 v 9:21 ® kety.vydra
kety.vydra

Já do Brna.No jo,mám to nejblíž:-) Praha mě neláká v žádném případě.

reagovat
Pondělí 19. prosince 2011 v 9:00 ® hraji
hraji

Já půjdu na výstavu v Brně, to je jistota. A kdekoliv jinde ať je výstav klidně třeba padesát. To mi nijak nevydí ani mě to neláká. Do Prahy na výstavu určitě nepojedu.

reagovat