Chytej.cz

Celoroční hájení Kapra domácího necteno

5.12.2011 | nnnap | 19.569 zobrazení | 69 odpovědí

Je pěkné, chtít pro naše vody to nejlepší. Je pěkné o tom hovořit, je to trendy… Pojďme tedy pro to něco udělat! Hajme celoročně Cyprinusa carpija!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Úterý 27. prosince 2011 v 19:53 ® nnnap reakce na …
nnnap

džigit> viděl jsem foto jeho manželky, tak předpokládám, že pokud zrovna nelíčí na big sumce, tak toká dost intenzivně:-D

reagovat
Úterý 27. prosince 2011 v 19:48 ® džigit reakce na …

breca> a jak k toku přijde chudák hrouzek? :-)

reagovat
Úterý 27. prosince 2011 v 18:36 ® nnnap
nnnap

papaje už nevím kterou podkovu z kapra , přemýšlím nad vezmírem.

reagovat
Úterý 27. prosince 2011 ve 12:18 ® breca reakce na …

Já jsem pro… a zakládám první Cejn tým Ch + P ČR… a aby to znělo i světově: Abramis team C & R CZ.

A vypudíme všechny kapraře!

Zároveň očekávám vznik Podoustev týmů, Plotic týmů a podobných týmů, které budou u ČRS a MRS hájit zájmy těchto rybích druhů.

reagovat
Neděle 25. prosince 2011 ve 23:06 ® rgb23
rgb23

zalesak05> taky jsem si nedávno na tenhle článek vzpomněl… jinak by mně nějakej hadohlavec ani nenapadl:-)

reagovat
Neděle 25. prosince 2011 v 19:11 ® zalesak05 reakce na …
zalesak05

To asi jo, o hadohlavci už tu byl jednou článek: http://www.chytej.cz/…88/rybzilla/

reagovat
Neděle 25. prosince 2011 v 18:53 ® Alov
Alov

R.I.P. všem miláškům. Doufám, že už brzy tuto hromadnou bestiální vraždu zakážou! A milášky vysadí místo toho do každé tůnky, potůčku, říčky a loužičky…

reagovat
Středa 21. prosince 2011 ve 12:06 ® osprey reakce na …
osprey

rgb23> Já se bojím, že tyhle cizokrajný potvory by se s nadšením vrhly na ten zbytek ryb, co tam ještě plave.

reagovat
Středa 21. prosince 2011 v 9:53 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

rgb23> Tak to bys potřeboval kormoránožravé sumce, ne? :-D

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 ve 22:34 ® rgb23 reakce na …
rgb23

osprey> vysazovat se tak velké plotice nedají, ale Jakub by ti určitě nějaké takové nachytal… Nejvyšší čas začít experimentovat s hadohlavci a lidožravými sumci, hned by byl od kormoránů pokoj.

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 ve 21:23 ® osprey reakce na …
osprey

jirka st> Kolego, tohle fórum je v podstatě celé sranda.

Pokud jde o kormorána, je třeba vysazovat tak velké kapry, aby se jich bál.

Bohužel už se nedají vysazovat tak velké plotice:-))

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 ve 21:14 ® jirka st

jen chraňte kapra ať má kormorán co lovit.Velkýho nechytí a malé vytluče nebo poraní a stejně uhynou.

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 v 18:38 ® JirkaF

:-D áááá vánoce jsou tady,už nám hrabe :-D

reagovat
Úterý 20. prosince 2011 v 0:38 ® rgb23 reakce na …
rgb23

osprey> otázkou je, co je pro koho pohledný exemplář svého druhu. Je to jako u žen, jednoho přitahují prsaté blondýny, druhého prdelaté zrzky, třetí preferuje mladší vyzábliny… Pro mě je kapr nad 65 ryba nežádoucí, protože mi trhá jemné sestavy a zdolávání je vzájemné trápení:-)

reagovat
Pondělí 19. prosince 2011 v 1:26 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

nnnap>při tákovémto přirovnání bycho měli zmasit asi vše co má míru bezohledu na druh!Dle mého názoru a více jak 40 letém rybaření sy myslím že opravdoví rybář by měl mít trochu i tolerance.Mě potěší za celou mou rybážskou kariéru i foto a krásné vzpomínky.:->

reagovat
Neděle 18. prosince 2011 ve 21:23 ® nnnap reakce na …
nnnap

ladamaj> taky si myslím:-D

reagovat
Neděle 18. prosince 2011 ve 21:06 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

nnnap>dost hloupé přirovnání.:-D

reagovat
Neděle 18. prosince 2011 ve 12:39 ® osprey reakce na …
osprey

nnnap> Nejsem žádný kaprofil, ale prakticky všechny ryby potkávám na prutě rád až od velikosti, kdy jsou pohledným exemplářem svého druhu. Kapr kolem 40 – 55 cm je sympatický dorostenec, případně ryba konzumní velikosti, ale někde kolem těch 65 – 70 cm to začíná být rybářsky zajímavé (u nás na řece je ale takových jako šafránu). Stejně tak je to s okouny pod 25 cm, tloušti pod 40 cm, štikami pod 70 cm apod.

Kdyby to bylo možné, snažil bych se té rybí omladině za každou cenu vyhýbat. Na vodě, kde ale na jednu ulovenou štiku 70+ člověk dostaně záběry desítek menších, je to ale nereálné. U tlouště jsem se na vysoký podíl jedinců 40+ dopracovat dokázal.

reagovat
Sobota 17. prosince 2011 ve 20:59 ® nnnap
nnnap

od 60 patří do necek. Tečka. Si vykopte díru na vlastní zahradě a tam si udělejte LDN ku pro kapry. V té době má mít naplněn svůj osud brojlera a mít to za sebou. Vždyť jsou to důchodci. Doufám, že vás budou v 70 pěkně mladí prohánět. Co stařečku, bolí? 2× kolečko kolem lesa s rotvíkem za prdelí. Trochu úcty k živým tvorům a liskat všechno nad 55.

reagovat
Sobota 17. prosince 2011 v 0:24 ® ladamaj
ladamaj

Toje opravdu forum hajit kapra ano od 60cm nahoru tomu bych rozuměl ale hájit celoročně nechápu.:-O

reagovat
Pátek 16. prosince 2011 v 18:58 ® Piranha
Piranha

To je fórum :-)) :-)) :-)) :-)) hájit kapra.

reagovat
Pátek 16. prosince 2011 v 11:23 ® nnnap reakce na …
nnnap

Robur> nejsem si zcela jist hájením kapra:-D

reagovat
Pátek 16. prosince 2011 v 11:18 ® Robur reakce na …
Robur

nnnap> jsem zmaten, chceš kapra hájit a mít ho v rybníčku nebo ho mít jako kamaráda nastěhovanoho i s prasátkem u tebe v mrazáku?

reagovat
Pátek 16. prosince 2011 v 9:56 ® nnnap
nnnap

v podstatě jsme velmi sobečtí, jsme zájmová skupina, která má ráda sebe sama, chce jenom pro sebe. Jak mi jinak vysvětlíte, že kormorán je nepřítel, proto se střílí a prasátko je přítel a taktéž se střílí. Dokonce je žádoucí ho mít plný mrazák a uďák. Proč ne kapr, úhoř, veleryba…

reagovat
Úterý 13. prosince 2011 v 0:21 ® ladamaj
ladamaj

Hajení kapra určitě ale jen trofejního i když pouštím převážně každého no přeci si nebudu plnit mrazák to raději vepřoví to mě potěší více ale pokud mám chuť tak si kapra dám.

reagovat
Pondělí 12. prosince 2011 v 19:24 ® tucnak11
tucnak11

Ciffik> To mi kamoš mlouvil jak tam byl.Srdce ho bolelo jak musel je hazet do křovi a zabijet:-( jen pokuta 200 dol.je dost:-93; jak by ho vypustil a by se ho všimnul policajt.

reagovat
Pondělí 12. prosince 2011 v 19:22 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

KAPRA DOMACIHO AČ SI HAJI DO USR…SMRTI Proto že ho neznam:-D :-D :-D OBECNEHO TO ZNAM:-D Domaci to je jen moje baba uřvana:-D

reagovat
Neděle 11. prosince 2011 ve 23:53 ® Ciffik
Ciffik

líbí se mi postoj Austrálie ke kaprům 9-)

aneb ať se raděj zachrání podoustev, ostrá a parma

reagovat
Neděle 11. prosince 2011 ve 20:30 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

tony.bobo>To už by jezdily jen do hospod a nalejváren a ryby by šli stranou.No ale to by jim nikdo nedovolil to táhnout i po zavíračce a ženy by je nepustily na několik dní a proto je KAPR bohem našich vod.

reagovat
Neděle 11. prosince 2011 ve 20:17 ® tony.bobo
tony.bobo

Zajímalo by mě co by chytali kapraři.

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1