Chytej.cz

S mirabelkama na Amury necteno

20.8.2011 | henny | 3.241 zobrazení | 10 odpovědí

Chci vědět co si o této nástraze na amury myslíte. Máte sní zkušenosti a podobně …

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 28. srpna 2011 v 16:17 ® kubiczez reakce na …
kubiczez

henny> Já používám POP-UP special od Nutrabaits v příchuťích Ananas s kyselinou máselnou(Pineaple a Butyric Acid) a ještě jse mi osvědčilo Kouzelné ovoce(Wonderfruit a Cream Cajousere). http://shop.jetfish.cz/index.php?… Mě se libí na tom ananasu to, že ma takovou vyraznější vůni a hlavně byrva, protože jsem viděl jiny specialy s přichuťi ananas a ty měli tu barvu takovou hodně fosforovou, kdež to od Nutrabaits je hodně podobná sterilované kukuřici.Letos už v březnu jsem chytal kapry a amury na tyto plovky v průměru 12mm s třemi zrnky bonduelky. Přeju hodně uspěchu s těmi amury.

reagovat
Sobota 27. srpna 2011 ve 22:36 ® henny reakce na …

kubiczez> Dobře díky za radu ale mám jen plovoucí boilie mušle a k tomu i pastu to na amura moc nevim a unás v rybářství májí mysllim plovoucí bílý scopex

reagovat
Pátek 26. srpna 2011 v 15:27 ® kubiczez
kubiczez

Zakrm den předem řádně vařenou kukuřicí(asi tak 10l kbelik) a na druhej den nahoď na plovoucí boilie s pár zrnky te vařene kuku.

reagovat
Středa 24. srpna 2011 v 10:22 ® henny

Tak co máte ještě někdo zkušenosti

reagovat
Neděle 21. srpna 2011 v 11:09 ® henny

Dnes nasbírám a řádně zakrmím a zítra nebo pozítří to naně vletím :-D Jinak používáš červené nebo ty žluté. A jakou používáš montáž ???

reagovat
Neděle 21. srpna 2011 v 10:57 ® henny reakce na …

ULko> Tak díky moc. Ještě ale kdy tak přicházejí záběry ??

reagovat
Sobota 20. srpna 2011 ve 13:40 @ All Armor reakce na …

ULko> Souhlas, ale nejdřív vykvasit a vypálit!

reagovat
Sobota 20. srpna 2011 ve 12:35 ® Fryw
Fryw

A platí o ní totéž co se týče zakrmování? Zrovna tu zrajou, že bych je zkusil dneska.

reagovat
Sobota 20. srpna 2011 v 11:34 ® Prochy96
Prochy96

nebo dobrá nástraha na amura je švestka …

reagovat
Sobota 20. srpna 2011 v 11:34 ® Prochy96
Prochy96

jj nějaké zkušenosti s nima mam ale aby si byl úspěšný musíš s nimi dost zakrmit …

reagovat
foto/forum/2011/th-img18106.jpg