Chytej.cz

Vaše montáže necteno

30.7.2011 | SlivaK | 45.244 zobrazení | 16 odpovědí

Ukažte někdo jakou používáte montáž na položenou se dvěma návazci. popřípadě mi řekněte co je na té mé špatně. děkuji

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 18. února 2012 v 17:57 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

sidla_napajedla>:-) Pravda a jen pravda

reagovat
Sobota 18. února 2012 v 17:49 ® ladamaj
ladamaj

Montáží mám spousty pro různý rybolov někteří z chytej je odemne maj ale kolik jich bylo rozesláno nepočítám některé jsem zde už zahlédl.Jinak je rozesílám mejlem na požádání hlavně začátečníkům ale i ostatním nic tajného okopčil jsem to do pc jinak i skoušel některé mě sedí jiný né.

reagovat
Úterý 14. února 2012 v 16:22 ® Bahňák

Když už dva návazce, tak nejjednodušší je asi chirurgickej uzel. Je v tom odkaze „uzly a montáže“

reagovat
Úterý 14. února 2012 v 15:05 ® siral

ked ryba bere tak stačí jeden hacik a ak nebere mozes dat aj dva aj …

reagovat
Pondělí 13. února 2012 v 16:16 ® sidla
sidla

vyškolil jsem se, a nepoužívám, vem si že ti ryba zabere na vrchní a spodní táhne po dně, v mládí jsem o několik ryb přišel a jak píše osprey, vylepšení nůžkami. bohatě stačí jeden háček,

reagovat
Neděle 12. února 2012 ve 21:41 ® R-a-d-e-k
R-a-d-e-k

Není to o tom- 2 nástrahy, tím větší pravděpodobnost na záběr, ale když berou,tak berou na víc nástrah a pomalu nevíš co tam dat jako první…

montáž to je dobrá, ale já to navazuju na karabinku a které jsou obrtlíky- z každé strany jeden, na kterých jsou návazce

reagovat
Neděle 31. července 2011 v 18:27 @ All Armor reakce na …

osprey> Přeji ti se Slívákem dobré nervy. To ještě bude otázek. Skončíte u vázání háčků. Minule jsem se u vody srazil s podobným. Vytáhl chuchvalec vlasců a hořekoval, co s tím. Říkám, je to prosté a čvaňhákem, co jsem žvýkal jsem ten chuchvalec upálil. Laser by nebyl rychlejší. Nářek toho pána z Kysúc zesílil. Začal kvílit, že kdo mu uváže háčky.A s ním jeho kámoš. Nejdřív jsem myslel, že si dělá srandu. Ale nééééé. Tak jsem volovi předvedl frajeřinu, kterou mě naučilo noční chytání mníků. Zavrátil jsem hlavu, zavřel oči a po slepu jsem mu ty háky bleskově navázal. Čučel jak prase po prvni raně.Toš tak…

reagovat
Neděle 31. července 2011 v 18:10 ® osprey reakce na …
osprey

SlivaK> Dvě nástrahy a každá jiná nejsou žádné terno. Speciálně když se liší velikostí a tvrdostí. Záběr na každou bývá o něco jiný a ty nevíš, na kterou ti to bere. Jediné smysluplné by bylo chytat třeba na stejně velké extrudy akorát každou s jinou příchutí. U té tvé sestavy máš ještě každý návazec jinak dlouhý, když ryba na jeden bere, tak druhý tahá, zátěž je malá a nefunkční…

Chytám nejradši na to, čím krmím a dvě nástrahy na dvou prutech jsou až až.

Způsobů, jak oddělit dva postranní návazce, je plno – rozstřižené smyčky, navázat do kmene dva mikrokroužky, navázat na kmeni dvě mrńavé smyčky,…

reagovat
Neděle 31. července 2011 v 16:00 ® SlivaK reakce na …
SlivaK

osprey> No tak je to na položenou to jo a dva sou protože dvě nástrahy = větší šance na záběr :-D … něco jako bys měl nahozeno dva pruty hned vedle sebe :-) … jo krmítko by se tam ještě mělo dodat. A jak ty říkáš krmítko a nadtim dva háčky, tak se jen chci zeptat: ty háčky jak udělaj odbočku z toho hlavního vlasce tak máš tam stejně silnej vlasec jako všude a nebo snižuješ?… a ty odbočky uděláš jen pomocí uzle nebo tam dáváš i obratlíky? Děkuji

reagovat
Sobota 30. července 2011 ve 23:27 ® osprey reakce na …
osprey

SlivaK> A k čemu to má být dobrý? A na co chceš mít ty návazce dva?

Obecně nejpoužívanější dvounávazcová montáž na položenou má na konci kmene poměrně těžké krmítko a dva krátké návazce nad ním. Já jsem ji vyzkoušel a vylepšil – jeden jsem vyhodil:-))

reagovat
Sobota 30. července 2011 v 18:29 ® SlivaK reakce na …
SlivaK

takže myslíš že takhle je to dobrý ? :-)

reagovat
Sobota 30. července 2011 v 18:12 ® Robur
Robur

někde byl dorbý článek i s obrázky, nemohu ho najít

reagovat
Sobota 30. července 2011 v 18:06 ® SlivaK
SlivaK

Dobrý den… Chci se zeptat jak rozumět výrazu montáž se dvěma návazci?… chtěl sem si to udělat ale vůbec sem nevěděl jak, tak sem udělal asi nejsnažsí způsob. Prosil bych o rady jak to předělat pač vim že mi tam určitě něco chybí… jako např. nějaká ta ochrana proti zamotávání do sebe a zřejmě i nějaké ty návleky na ramínka háčku. Prosim o rady co byste natom změnily popřípadě jak se to dělá úplně jinak. Děkuji :-D

reagovat
Sobota 30. července 2011 v 18:04 ® Robur
Robur

http://www.chytej.cz/…y-a-montaze/

reagovat
Sobota 30. července 2011 v 18:04 ® Robur
Robur

nemáš tam nástrahu a musí to ležet ve vodě:-D

reagovat
Sobota 30. července 2011 v 18:00 ® SlivaK
SlivaK

Dobrý den… Chci se zeptat jak rozumět výrazu montáž se dvěma návazci?… chtěl sem si to udělat ale vůbec sem nevěděl jak, tak sem udělal asi nejsnažsí způsob. Prosil bych o rady jak to předělat pač vim že mi tam určitě něco chybí… jako např. nějaká ta ochrana proti zamotávání do sebe a zřejmě i nějaké ty návleky na ramínka háčku. Prosim o rady co byste natom změnily popřípadě jak se to dělá úplně jinak. Děkuji :-D

reagovat
foto/forum/2011/th-img17996.jpgfoto/forum/2011/th-img17997.jpg