Chytej.cz

Když je rybář masařem necteno

25.7.2011 | | 38.248 zobrazení | 247 odpovědí

Od kdy se rybář stává masařem? Je nějaký všeobecný pohled na takového rybáře? Co si o něm myslíte a jaký má pro to důvod? Jaká hmotnost ponechaných ryb u vás znamená,že je rybář masař?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 11. května 2014 ve 2:38 ® Henry68
Henry68

Plně souhlasím a ještě le lepší u vody trávit 16 hodim to chrochtám já blahem.

reagovat
Neděle 12. února 2012 v 1:09 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

nnnap>už mě to synáto ukázal ale na seznamu sem to měl pořád větší ale zas pomalejší ono si asi nevibereš nebo su blb.:-)) :-(

reagovat
Neděle 12. února 2012 v 0:10 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

nnnap> ok syn mi to už ukázal ale dříve to bývalo tak že jsi musel zmačknout ctrl a + a pak se to zvětšilo a nebo přes nástroje ale jinak dík

reagovat
Sobota 11. února 2012 ve 22:09 ® nnnap reakce na …
nnnap

ladamaj> ne mezerník, ale +! Jenom plus. A mimo okénko Vaše reakce, když píšeš reakci, samozřejmě.
Nebo máš vlevo dole posuvník. To malé kolečko. Posuň myší doprava a naroste celá stránka.

reagovat
Sobota 11. února 2012 ve 22:04 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

nnnap> to písmo je pro mě pořád malé tím mezerníkem to nešlo jen ctrl a + a to pomohlo ale vždy to musím dělat znovu

reagovat
Sobota 11. února 2012 ve 20:31 ® nnnap reakce na …
nnnap

ladamaj> s tím zvětšováním stránky sis poradil?

reagovat
Sobota 11. února 2012 ve 20:28 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

nnnap>no to říct nemohu tak na60%jdeto pomalu.

reagovat
Sobota 11. února 2012 v 18:38 ® nnnap reakce na …
nnnap

ladamaj> s operou si už tykáš?

reagovat
Sobota 11. února 2012 v 18:35 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

1Mara>to máš pravdu proto sebou vozím psa a žádná RS mě pak nebude buzerovat kor když ví co sem zač mám od nich klídek proto jen dokážou psát sem bludy žádné argumenty jako na Nechrankách proto sou rádi když se semnou nesetkaj vědí proč.

reagovat
Sobota 11. února 2012 v 1:00 ® 1Mara
1Mara

ladamaj> Né divit , ale už tam potom rybařit nepojede , jedině se svejma kamarádama RS a trochu tam udělat dusno , ale stím , aby se pánové šli zodpovídat výš a né jenom Hospodáři a někomu zaplatit směšnou pokutu 1000kč. :-) Jak znám Pepu , tak by mu tam praskla cévka , to se neděje ani na N co na Kijicích.

reagovat
Sobota 11. února 2012 v 0:50 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

chosebaits>Pepčo stím výborem naprosto souhlasím vím očem se bavíme ale když stojí za kulové h. selá základna nebo převážná většina RS si dělá pravidla sama no já je mám někde.Jinak sem se pokoušel spoustu problémů řešit smírem ale vše je skorupovaný není MO jako MO a že opravdu znám spoustu organizací včetně fukcionářů ale tohle je opravdu vrchol mužem jet kdy koliv na Kyjice a budeš se opravdu divit.

reagovat
Pátek 10. února 2012 v 18:50 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

1Mara> Kraj to mi předseda řekl stejni jak seděli před 40 rokama.měli přypominky vuli tomu jen sme našli v rybařskem řadu že MO na svojim reviru muže udělat si vyjimky a napsat na tabule a rybařy musi to dodržovat,navet jak nepiše to v rybařskem reviru te omezeni,rybařy musi před lovem take si přečist tabulu s revirem či nejsou jake změny na tymto reviru.mame to 2 rokem a funguje.Masaži stěžovali se na kraj a prd jim pomohlo.:-D 10 let jisem valčil o hačky bezprotihrotu,teras mame na pstruhovej v cele Severni-Moravě a Slesku

reagovat
Pátek 10. února 2012 v 18:37 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

1Mara> Neznám ho a hlavně tam nejezdím.Tam jsou malé ryby a já chci jen rekordní nebo mám spadeno na Jakuba Vágnera:-D

reagovat
Pátek 10. února 2012 v 18:27 ® 1Mara reakce na …
1Mara

tucnak11> To ti věřím :-) Ale oto se musejí tam postarat místní , ale když je to hodně lidem jedno a druhým tím podkopávají nohy , tak to bude tvrdý oříšek . Já bych řekl že kraj by mohl cokoliv a nacokoliv poukázat že se tam děje něco nekalého a trochu je probrat :-)

reagovat
Pátek 10. února 2012 v 18:24 ® 1Mara reakce na …
1Mara

chosebaits> To nevím , ale hajzlů tam prý je hafo :-(( . Jinak jak jsem psal , není to mám MO , takže to jde mimo mě , ale lituji jiný poctivý rybáře , co na Kijicích jen tomu přihlížej že jejich člen tam masakruje ryby jen jak to jde a porušuje RŘ kudy chodí :-(( . Ale ty ho asi budeš možná také znát a nebo jsi už ho viděl , takového arogantního blba nemůžeš přehlídnout :-)

reagovat
Pátek 10. února 2012 v 18:24 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

1Mara> Kamarade skorumpovani jisou tady všehni začneme ot vlady,soudci itd.Unas vyměnilisme cele vedeni MO inač to nešlo,Mame P revir za minule vedeni nešlo nic udělat ani přehlasovat,Teras mame omezeni na kapřyka s 50 na 20 kousku hačky bezprotihrotu jak na kapra tak na pstruha.Nalety R.S-řy mame domlouvene s inne organizace a naše rybařska strař jezdi na kontroly na mimo naše reviry tak ti parhanti naših porybnyh neznaji a zase mnaši parhanti neznaji s inne organizace porybnych.Na přehradě duhače mame do 50 cm potom musi pouštit potočak 45 cm siven take a mame krasne siveny.po prvnim roku vladnuti novym vedeni vratilo se 32 lidi no vzali P povolenky bo inač utekali před tym burdelem co byl.Nebral jisem ani MPpovolemku bo jisem si zac na našem reviru jak pstruhy tak kapřyky a linečkyhytal,no i candaty.

reagovat
Pátek 10. února 2012 v 17:51 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

1Mara>Kolik má základna členu??? Pulka MO je hajzlu ???

reagovat
Pátek 10. února 2012 v 17:32 ® 1Mara reakce na …
1Mara

chosebaits> Ale když máš mezi nima skorumpovaný členy co si pak můžou dělat u vody co chtěj , tak je to jako házení hrachu na zeď :-(( .

reagovat
Pátek 10. února 2012 ve 14:52 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

ladamaj>Láďo,ale ten výbor a dozorčí komise je volena členy MO.

reagovat
Pátek 10. února 2012 ve 14:47 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

chosebaits>pepčo zde na MO Jirkov něco řešit jentak nejde pokladník si pujčí 25000 a jde mastit automaty a takovíchto problémů je na této MO opravdu spousta nakonec Cudla-Ruda ví oč jde osobně sem mejloval s Kavou mejl mám uložen naprosto zbytečné no když už vtom jede zastupitelstvo,RS tak nevím co řešit ale když zjistili že má pár lidí včetně mě klíče od závor to byl šrumec sjel sem složit člun a ani kamarád nestačil odjet z mím označeným vozem a hned mě přišel peckovat.To ovšem narazil začal vihrožovat až tam přišel hrázný poslalho někam a aby si mě laskavě nevšímal jestli umí číst tak auto označeno Povodím Ohře nakonec se sebral stím že vše bude mít dohru no mělo že tam za mnou nikdo nepříde a mám klídek hrázný mě zná několikrát sme spolu komunikovali

reagovat
Pátek 10. února 2012 ve 14:00 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

1Mara>Když mu noty sebereš tak musí mít postih který se i zapisuje.Postih či sankce co za co jsou ve stanováh.14 dní po odebrání povolenky udělát kontrolu MO-přestupkové komise.Vždy je řešení.

reagovat
Pátek 10. února 2012 ve 13:06 ® 1Mara reakce na …
1Mara

chosebaits> To je hown platný , když mu je hned zase vydaj zpátky , jak jsem psal , nad ním drží ochranou ruku hospodář a další šmejdi , chce to velkostížnost na kraj , aby šli na kobereček všichní a dostali přez pazoury . :-)

reagovat
Pátek 10. února 2012 ve 12:57 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

1Mara> Já si myslím že razantní RS by mohla stačit.Jednou napomenutí a podruhé má papíry fuč a to by bylo aby nebylo.Pán si je dosti jistej a tak počítám že vše nemá OK.

reagovat
Pátek 10. února 2012 ve 12:49 ® 1Mara reakce na …
1Mara

ladamaj> No tak to je on jak mluvíš , viděl jsem ho dvakrát a stačímě to . Chtělo by to na něj poslat stížnost na kraj , tohle co si tam dovolují je do nebe volající !

reagovat
Čtvrtek 9. února 2012 ve 21:51 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

1Mara>ne ten to není ale patří mezi 10 největších masařů je slabé slovo vím že se menuje Arnošt jeho manželka je učitelka a rybařinou se živí a z vrbenskýho od něj kupují ryby má na dvoře krytej bazén a dost velkej.Jinak je agresivní jednou na něj letěl kvér vzal na mě bejzbolku dobrý ne.Jinak nad nim drží ochranou ruku vícero lidí včetně RS proto jsem rád že zde nemám žádnou pravomoc a co provádí tak sem měl možnost to vše shlédnout i ze zastupitelstvem ale takovích tam je víc.Jinak nemohou skousnout že mám klíče od závor a tudíš se dostanu chytat skoto v šude to jsem zařídil pro všechny pohybově postižené stačí zajet na povodí Ohře v CHomutově a stanovoval sem také pravidla za jakých to bude fugovat,Porušení je trestáno odběrem klíčů a povolení-(odebrání karty k vězdu a pokutováno.Takže je vše ošetřeno proti zneužití to platí i samosebou pro mne nejsem vyjímka.Jo vše je zdarma po předložení průkazu ZTP,ZTP/P. klidně to nech zveřejnit na tvé MO všichni to neví i když MO by o tom měla vědět.

reagovat
Čtvrtek 9. února 2012 ve 21:22 ® 1Mara reakce na …
1Mara

ladamaj> Je to ten debil co na každého machruje a v autě má psa ? Je to ten co tam chytal na tři pruty na rybičku a podařilo se mu chytit metrovku a chytal dál ? je to ten co je furt naloženej u toho můstku na Kijicích a okolo něj se nesmí chytat ? A je to ten co je valiký kamarád s jejich hospodářem MO a ten nad ním drží ochranou ruku ? :-(( . myslím si že je to ten samej o kterým se tu bavíš :-((

reagovat
Čtvrtek 9. února 2012 v 19:42 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

tucnak11> to já zase vím o člověku kterej zasakoval do pleteného vezíru 10ks kaprů nad 60cm přezdívka koďa z Jirkova.Vše se odehrálo právě pod tou čerpačkou co sem jeden dotyčnej dal že sou rádi že tam nejsem.Jinak na Kyjicích vzal kapra 18kg také rosekat kachnám takže mne už unás nic nepřekvapuje akorát to bolí.8-(

reagovat
Středa 8. února 2012 v 19:22 ® nnnap
nnnap

pavel68> :-D

reagovat
Středa 8. února 2012 v 17:44 ® tucnak11
tucnak11

My muselisme omezit vuli takovym masniakam počet ulovku za rok .S 50 na 20 kousku.Pra­videlně každym rokem ti stejni vychytali zarybniovacy plan a to se jedna 12 lidi,no 80 procent aš 90.Lide přestali brat povolenki.Přyšlo nove vedeni a ušilo naně bič.kdysi to byl problem po nasazeni za měsic chytit jakeho kapřyka,teras kdy pujdu no přes celej rok vřdycky jisem si zachytal.Nejhorši to bylo jak takovej parhant inač nemužu řyct se hvali že musi vypryzdnit mrařak s lonskych kapru na čerstve,a ja mu jisem žekl,no jen to uš neni ono te maso,odpověč hodim kačenam.Tk co panove řict omezilisme a je klid hvilku řvali jen to im bylo hov… platne.

reagovat
Středa 8. února 2012 v 15:28 ® pavel68
pavel68

KOLIBŘÍK> Hele, já jsem klidnej, o mě neměj obavy.Ty orlická základno.Někdy je mi tě i líto, asi stárnu. bo co …

reagovat