Chytej.cz

Když je rybář masařem necteno

25.7.2011 | | 38.248 zobrazení | 247 odpovědí

Od kdy se rybář stává masařem? Je nějaký všeobecný pohled na takového rybáře? Co si o něm myslíte a jaký má pro to důvod? Jaká hmotnost ponechaných ryb u vás znamená,že je rybář masař?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pondělí 25. července 2011 ve 21:11 ® skwor
skwor

Měl jsem napsaný krásný, dvojsmysly a černým humorem oplývající příspěvek… Nakonec jsem se neodvážil ho odeslat :-)

reagovat
Pondělí 25. července 2011 ve 21:05 ® LuboO
LuboO

masiar pre mna nie je ten, kto si zoberie za rok 30 kaprov, lebo mu chutia a zje ich. Pre mna je masiar ten, co berie ryby, nezalezi na pocte, druhu, aj ked dodrziava predpisy, ale ryby rozdava za protisluzbu, predava, vymiena. Alebo skrmuje pre sliepky, macky. Proste ten, kto ma z nich iny uzitok, ako ten, co ich zje.

reagovat
Pondělí 25. července 2011 ve 21:00 ® Sander
Sander

Hranici si netroufám odhadnout. Každopádně masař jako Brno je ten, kdo se snaží bezezbytku využívat svazodebilních předpisů pro povolené množství ponechaných ryb.
Není tedy Svaz masař?

reagovat
Pondělí 25. července 2011 v 19:56 ® kety.vydra
kety.vydra

mannice> Osobně bych ještě NEpovažoval za masařinu dvojnásobné množství,co jsem uvedl.Ale je mi jasné,že se tímhle názorem pouštím na tenký led a určitě se najde dost „citlivek“ co mě za takový názor odsoudí podle vzorce-Ryba je kámoš,né žrádlo…Ale jsem v klidu,znám a zažil jsem daleko horší případy,z čehož by měly citlivější povahy přinejmenším smrt,takpivo

reagovat
Pondělí 25. července 2011 v 19:55 ® -tom-

Pro mě je masařina spíš relativní pojem. Někdo nachytá za rok 6 kaprů a všechny si nechá, pak je pro mě masař (byť to neberu hanlivě), někdo si nechá 15 kaprů a masař pro mě není, protože jich za rok chytil 80. A pak jsou ti, kdo si vezmou i každou plotičku pro slepice a když má kapr 2cm pod míru, šoupnou ho do saku též. To už ale nejsou masaři, nýbrž dacani.

reagovat
Pondělí 25. července 2011 v 19:46 ®  reakce na …

kety.vydra> podle mě ne,je to uplně normální takový ponechání množství.

Mě se neptej,já vložil otázku s tim,že mě zajímá názor všech :-)

reagovat
Pondělí 25. července 2011 v 19:42 ® kety.vydra
kety.vydra

mannice : Příklad výkazu v povolence na konci roku: 12 kaprů,3 šti­ky,8 candátů,4 o­kouni,7 úhořů Otázka zní-jsem masař?

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1