Chytej.cz

Prut Fox Stalker 9ft 2.50lb necteno

1.7.2011 | Bulb | 3.756 zobrazení | 6 odpovědí

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat jestli nemáte zkušenosti s tímto prutem.Popřípadně jakou má akci a vrhací zatěž.

Děkuji

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 3. července 2011 v 19:52 ® Bulb reakce na …

Asi se vidám na průzkum do obchodu a podle toho se rozhodnu

reagovat
Sobota 2. července 2011 v 16:32 ® osprey reakce na …
osprey

Bulb> Doporučuju si to osahat.

Ony tyhle krátké pruty nefachčí podle stejných měřítek jako dlouhé kapráky. Jsou pro lov nakrátko a pod větvemi a pokud jde o to hodit krmelec nebo těžší olovo, tak to dáš i s tím 2.5 lb. Taky si uvědom, že když to bude tyč s vysokou gramáží, že se s tím bude blbě zdolávát.

Tady jen spekulujeme, opravdu bych se rozhodl na základě vlastní zkušenosti – anebo by se tu musel objevit někdo, kdo s tím už aspoň rok chytá.

reagovat
Sobota 2. července 2011 ve 12:15 ® Bulb reakce na …

Díky za odpověď ten prut bych chtěl pro bráchu já už jsem si koupil ty vláčáky.

reagovat
Sobota 2. července 2011 ve 12:13 ® Bulb reakce na …

Dík moc ale to je na moje účely málo tak já bych asi potřeboval těch 2,75lb to je něco kolem 100g ne?

reagovat
Pátek 1. července 2011 v 17:31 ® osprey
osprey

Akce bude delší a plynulejší (rozhodně oproti vláčákům), gramáž bych viděl někde kolem 70 g (hrál jsem si s podobným nebo dokonce přímo tímto prutem na jaře na výstavě).

Při nelpění na značce a snaze ušetřit je možno nahradit takovýto prut vláčákem s dlouhou akcí a odolným blankem (a ten koupit nejlíp bazaru).

reagovat
Pátek 1. července 2011 v 16:48 ® hraji
hraji

Vrhací zátěž se dá odvodit z údaje 2,5 lb, mělo by to být někdo kolem 70–80 gramů.

reagovat