Chytej.cz

zkušenost s ABU GARCIA??? necteno

21.6.2011 | mišák | 23.350 zobrazení | 7 odpovědí

čusan lidičky chtěl bych se poptat.neměl jste náhodou už v ruce mačku od Abu Garcia Diamond Match 393.Mám doma dvě mačky a přemíšlím že bych desetiletou obměnil.Ale dost mi zaráží prodejní cena???tak málo???nebude to na úkor kvality???

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 27. května 2017 ve 20:17 @ Trambi

393 Abu mám a maximální spokojenost… Druhý rok na něm jedu a zatím nebyl jediný problém. Poradil si i s kapry 86cm a 89cm a jinak průměr jsou kolem 50–60cm a s vlascem KARPUM FEEDER 300m 0,181mm je to hračka :-)

reagovat
Středa 6. července 2011 v 18:01 ® lubic
reagovat
Středa 22. června 2011 v 11:34 @ minatrix

Mám Abu Garcia Diamond feeder… Je to sice feeder,ale je to stejná řada. Ta cena je podle mě dole z několika důvodů, prut byl vyroben v Číně a nestydí se za to. Byla tam velká nálepka na rukojeti Made in China. A ten korek je jen imitace, ale velmi příjemná ,jako-by gumový povrch. Jen bych si zkontroloval vyvázání oček,blank a sedlo. Jen nevím,jak je na tom z váhou. Já bych se ho nebál…

reagovat
Středa 22. června 2011 v 8:21 @ Bernini reakce na …

mišák> Podívej se, co dělají ceny aut. Pokud to firma A-G dostane z výroby za 3 stovky, může být vstřícná. Oni na špatný prut jméno nenapíší

reagovat
Úterý 21. června 2011 ve 23:27 ® osprey reakce na …
osprey

mišák> A co když cena není normálně 2100, ale právě těch 1300? Takové finty se používají běžně.

Srovnej si ho ve více e-shopech a najdi si ho třeba i v zahraničí – na e-bay nebo podobně.

reagovat
Úterý 21. června 2011 ve 22:37 ® mišák reakce na …
mišák

cena je „prý“ normálně 2100 a teď 1300.kč.jak můžou být slevy uprostřed sezony,to nechápu…jinak moc zajímavý dizajn

reagovat
Úterý 21. června 2011 ve 22:26 ® osprey
osprey

Cena a kvalita chodívají většinou ruku v ruce. Pravda je, že dnse se i za relativně nízký peníz dá sehnat slušný prut.

reagovat