Chytej.cz

Ubytování na Staňkově nebo jinde. necteno

5.5.2011 | Byko | 24.305 zobrazení | 7 odpovědí

Zdarec rybáři, plánujeme výpravu na Staňkov 2 rodiny 7 lidiček, hledám nějaké ubytko ale hned u vody, soukromí klídek, veget a ssmosebou taky ryby a houby… Až by jste někdo vědel a doporučil tak pošlu flanděru vynikající meruně. Nebo až máte nějaký jiný tip na super romantickou polohu někde u rybníka nebo u řeky tak to hned nahlaste, já to nikomu neprásknu. Petrův zdarec.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 31. března 2014 v 15:29 @ djpaulnb reakce na …

Dobrý den. Přečetl jsem si Váš komentář o srubech 5m od vody Staňkova. Vím, už je to 3 roky, ale jsou sruby i letos k mání ? Předem děkuji za odpověď a za info. Přeji hezký den S pozdravem Pavel Tesař email....... djpaulnb@seznam.cz

reagovat
Sobota 4. ledna 2014 ve 23:01 ® eduard
eduard

AHOJ VŠEM Hledám ubytování na staňkovském rybníku přímo na břehu rybníka abych nemusel s rodinou a kamarádem nosit výbavu každý den od vody. Děkuji eduard

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 3:17 @ sefl11 reakce na …

Ahoj, my jezdíme už tři roky na Staňkovák k paní Světlíkové, je to malej rodinej kemp se sprchou a karavanama. Loni měli i mimosezóní slevy. Tak na to mrkni – www.autokempsvetlikova.cz Petrův zdar! Vašek

reagovat
Čtvrtek 19. ledna 2012 ve 22:24 ® valcha186 reakce na …

Na prázdniny 2012 sháním kámoše,ky pro vnoučata na ryby k vodě. Ubytování na břehu soukromé vody máme. Loni to bylo super.

reagovat
Pondělí 15. srpna 2011 v 11:52 ® vlsp

scv> ahoj , mohl by jsi mi , prosím , poslat do SZ kontakt na to ubytování? chystám se tam někdy ve druhé polovině září a zatím jsem nic kloudného nesehnala…jednalo by se o ubytování pro 2 rybáře …díky

reagovat
Čtvrtek 11. srpna 2011 v 15:30 @ scv

Ahoj, vím o ubytování ve srubech asi 5m od rybníka. H.

reagovat
Čtvrtek 5. května 2011 ve 21:19 @ vendaik

Zdravím,mohu nabídnout ubytování ve Staňkově cca 500 metrů od Staňkovského rybníka. Více osobkou.

Omlouvám se, text zprávy byl upraven kvůli reklamě. Osprey

reagovat