Chytej.cz

Pocheň necteno

2.5.2011 | Scorpionius | 7.686 zobrazení | 16 odpovědí

Zdravím rybaře z Moravskoslezskoho kraje kteří navštěvují revír Pocheň.Zde mužete vkladat své přispěvky ohledně tohoto reviru.Vést diskuzi o tomto revíru a přidavat fotky svých ulovku v tomto reviru:-)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 18. října 2020 ve 12:36 ® T90

Aktuální stav – Pocheň ke dni 18.10.2020 Celé album: https://imgur.com/a/3DmL5xv

reagovat
Pátek 25. října 2013 v 16:13 ® Alov reakce na …
Alov

David Turták> Všeobecné hájení kaprovitých ryb bylo od letoška v SM kraji zrušeno, ale může být hájeno hospodářem. Každopádně Pochen se bude hájir 14 dní od zhruba 4 – 6.11. Přesný termín zatím není. Až bude, objeví se zde.
http://www.mocrskrnov.wbs.cz/

reagovat
Pátek 25. října 2013 ve 12:26 ® David Turták
David Turták

dobry den chtel bych se zeptat jestli je na pohni hajeni kapru jeste dekuji .

reagovat
Neděle 19. června 2011 v 17:12 ® Scorpionius
Scorpionius

Zdravim vas rybari,koukam ze je to tady mrtve.zadne ulovky z pochně?zadny kapr?a jak se vede v lovu dravcu?ma to cenu tam na dravce?tesim se na vase nazory;-)

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 17:44 ® Scorpionius reakce na …
Scorpionius

Alov> to je dobře že tam jsou hezke ryby.nojo trefit se do chuti rybě je těžke :-D

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 17:40 ® Alov reakce na …
Alov

Scorpionius> S místama tě můžu uklidnit. Pochen není zas tak velká (20ha), aby se ryba vyskytovala jen na určitých místech. Pokud je hejno aktivní, tak prostě jezdí. Na tobě je, aby ses trefil do chuti a aby si hejno donutil žrát na tvém lovném místě. Ale vzhledem k velkému množství bílé ryby je to docela problém. Ale ryby tam jsou nádherné. To ti můžu potvrdit. Aspon to ti poslouží jako motivace :-)

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 17:32 ® Scorpionius reakce na …
Scorpionius

Alov> ahoj.díky za vysvětlení ;-) no tento rok jsem byl na pochni 3× Nějakej zaběr byl ale jen to vyletělo a byl klid,takže nic.něco malo jsem četl o pochni na MRKu. Ja jsem členem a papiry mam tento rok poprve takže se snažím abych měl všechno v pořadku;-) ja znam jednoho co dělá Rybařskou straž,ted nedavno na to dělal papiry ;-) jen jsem chtěl vědět jak to na pochni chodi,jestli jsou nějake vymezene mista kde si ryby najiždí ;-)

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 17:25 ® Alov reakce na …
Alov

sympatic> Tobe přeju na Hartě taky pevné nervy. Voda tam je ještě dost ledová, takže větší ryba ještě moc aktivní není. Pokud narazíš na hejno násady, tak chytáš, jinak smolík. Ke všemu je voda o 2,2m upuštěna, což ryby na Hartě oplácejí téměř nulovou aktivitou v době odpouštění vody. Takže pevné nervy, hodně bižuterie a návazcového materiálu a alou na ně. :-)

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 17:20 ® Alov reakce na …
Alov

Scorpionius> sympatic to myslel tak, že bude chytat tak, jak je povoleno, tudíž 4:00 – 00:00.
Jinak co se týče té Pochně. Je to moje v podstatě domácí voda. Vyprávět bych ti mohl spoustu zkušeností, ale na rovinu říkám, že nechci. Neznám tě a za druhé na Pochen je tak enormní rybářský tlak (lidi z MO Krnov, MO Bruntál, MO Opava,Ostraváci, Karviňáci atd.), že to až hezké není.
Takže pokud skutečně na Pocheň chceš ject, tak v podstatě je jedno, kde si sedneš. Bez delší krmné kampaně se přes menší ryby stejně neprochytáš, takže budeš bojovat s bílou rybou, v lepším případem s násadou kapra 35 – 40 cm.
Jen bych tě rád upozornil na to, že tam jsou kontroly RS na denním pořádku (MO Krnov má 15 RS), což vítám. Dost se hledí na úklid lovného místa a berou se tam noty i za nenapsaný nebo špatně napsaný revír do docházky. Petrův zdar :-)

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 16:31 ® Scorpionius reakce na …
Scorpionius

sympatic> ja myslel že je tam zakaz chytani přes noc.a ty si vem brusle :-D

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 15:46 ® sympatic reakce na …

Na noc pod bivak jinak chytat tak jak je dovolen.No možna vezmu děckam sebou sanky paradni počasi.

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 15:04 ® Scorpionius reakce na …
Scorpionius

sympatic> tak at ti berou ;-) ale jak se tak koukam ven a ten snih tam tak nevim jestli budou brat.na hartě je zakaz stanovani,ne?a ani nonstop tam nemužeš chytat,ne?

reagovat
Úterý 3. května 2011 ve 14:50 ® sympatic reakce na …

Zdarec,na pochni mužeš sedět kde chceš pokud tam je misto ryby jsou tam krasne kapr candat štika amur atd je to jen o štěsti.No ale když si spočitaš kolik tam chodi rybařu tak co se vysadi kapr tak je to hned na pekači.Jinak jedu to zkusit v patek sob.ned na noc pod stan na hartu tak uvidime,když ne ryby tak si aspon vypijem a pokecame čus.

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 1:43 ® Scorpionius reakce na …
Scorpionius

sympatic> parada,i takovej kapr je dobrej;-) ja jsem clenem a rybarem tento rok popreve,tak se ucim:-) jinak jsem tam jeste nic nevytahl.a jake tam jsou ryby.je jich tam dost nebo malo?a kde je nejake misto kde se dobre chyta a kde to nejlepe bere,nevis?

reagovat
Úterý 3. května 2011 v 0:06 ® sympatic

Zdar ja asi před třemi tydny kapr 49 jinak sam cejn a lidi jak na zavodech.

reagovat
Pondělí 2. května 2011 v 17:58 ® Scorpionius
Scorpionius

Zdravím vas rybaři,tak jak se vam vede lov na pochni?:-) ja jsem tam zatim jestě nic nevytahl a jak jste na tom vy? :-)

reagovat