Chytej.cz

feederové špičky necteno

20.3.2011 | Adam55 | 11.676 zobrazení | 17 odpovědí

Zdravím všechny feedraře, chtěl bych se zeptat jestli se dá dát na tvrdší prut měkčí špička aby byli vidět i ty nejjemnější zábery. díky za odpovědi

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 22. března 2011 v 7:39 ® M.BURNES
M.BURNES

Zdar neshání nějaký Plzeňák origo špice na Byron?

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 23:03 ® osprey reakce na …
osprey

KóĎA> To nebylo nutný, vzpomínám na to s úsměvem:-D

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 22:56 ® KóĎA reakce na …

osprey> no tak já pomalu zase jdu :-))

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 22:46 ® osprey reakce na …
osprey

KóĎA> Což to je jasné. Pokud doporučit špičky, kde je výběr převeliký a ceny mírné, je Mivardi asi nejlepší volba – a proč to tu veřejně nenapsat.

Mě šímošpice vyhovují – jsou dražší, ale dobře se mi na ně kouká a drží. Ještě jsem žádnou nezlomil a to jsem tři hodil do řeky i s krmelcem (a zase vytáhl). Akorát kdysi dávno jsem dokupoval špičku na Jaxona, ale o tom jsi asi slyšel:-D

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 22:42 ® KóĎA reakce na …

osprey> zdravim. Co se týče špiček, těžko se najde lepší výběr a servis než tam. A ne každá firma, která u nás prodává feederové pruty, má zajištěn prodej odpovídajících náhradních. Tolik skrze špičky prohlínané shimano(cena) je na tom velmi dobře. A s tou cenou se také musím pousmát. Skoro žádná jiná renomovaná firma (garbolino, grey´s, hardy) je neprodává levněji. A taková špička k hardíkovi je sice k mání, ale za lidových 1500 čechokreditů…

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 22:29 ® osprey reakce na …
osprey

KóĎA> Ahoj. U nás je pravidlo takové, že likvidujem reklamu, která je samoúčelná – v podstatě, když někdo inzeruje ve svůj prospěch. Když někdo nezištně radí kolegovi a uvede kontakt, kde se dá ta věc koupit, je to ušlechtilý počin:-))

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 22:19 ® KóĎA reakce na …

Adam55> trochu aktivity kolego :-) Nicméně koukám, že tady stejně bliká reklama, tak se snad nic nestane a nedostanu ban, když už jsem se zaregistroval http://www.mivardi.cz/shops.aspx

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 22:17 ® Adam55 reakce na …

dej mi prosim přesnou adresu toho krámu

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 22:13 ® KóĎA reakce na …

Adam55> nechci dělat reklamu, ale podle karty jsi z Prahy – Východ. Do Horních Počernic k Ouřadovi do krámu to nemáš daleko. Vem horní díl prutu a starej nebo mladej Ouřada pro tebe něco určitě vymyslí a případně zručně přibrousí na požadovanej průměr. Dokonce kamarádovi udělali špičku na garbolino, které dělá své špičky hodně tenké, tuším 2,2 mm a sehnat pasující neoriginální (a vlastně i originální) je docela problém.

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 22:07 ® osprey reakce na …
osprey

Adam55> Ty, které ti ukázal Ondruch jsou nejlevnější. Ale bohatě stačí. Dá se tam vybrat z mnoha průměrů, napřed ale musíš vědět, jaký průměr pasuje do tvého prutu.

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 21:52 ® OndruchM reakce na …
OndruchM

Adam55> třeba tady je odkaz – stačí přítel google http://www.mivardi.cz/products.aspx?…

reagovat
Pondělí 21. března 2011 ve 21:42 ® Adam55 reakce na …

a odkolika do kolika se asi tak pohybuje cena ?

reagovat
Neděle 20. března 2011 v 19:33 ® osprey reakce na …
osprey

Adam55> Průměry nejsou univerzální. V zásadě se dá narazit na cokoli od 2 do 4 mm. Navíc se špičky liší délkou, materiálem a akcí (kde se to ohýbá).

Třeba Mivardi nabízí průměry po dvou desetinách a dá se vybrat. Jde to i tak, že pokud nejde sehnat přímo, to co máš, vezmeš o malinko silnější a opatrně zabrousíš.

reagovat
Neděle 20. března 2011 v 19:33 ® Hora reakce na …
Hora

Adam55> vem si sebou díl do kterého se zasouvá špička a připasuj to v prodejně,většinou tam mají více druhů na výběr.

reagovat
Neděle 20. března 2011 v 19:29 ® Adam55 reakce na …

to zkusim a co průměry ty sou univerzální?

reagovat
Neděle 20. března 2011 v 19:15 ® osprey
osprey

A proč by se nedala? Když jí do té díry zastrčíš, tak tam bude. Žádný předpis na to není.

Hlavně si to musíš zdůvodnit (ono to není vždycky nutné) a dávat na ni při náhozech trochu pozor.

reagovat
Neděle 20. března 2011 v 19:14 ® timbab
timbab

Všechno se dá :-)

reagovat