Chytej.cz

Prut Mivardi Reactor Feeder 3,6m 20-75g necteno

2.3.2011 | michal94 | 25.016 zobrazení | 20 odpovědí

Je tenhle prut vystačující na začátky s feederem ??? Díky za odpovědi .............­........

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 19. července 2011 v 17:34 ® osprey reakce na …
osprey

fR4Nk13> Já je kupoval, když se tady feeder rozjížděl a s ohledem na své potřeby jsem si vybral dobře. Ten Jaxon je právě ostrý rychlý feeder, který mi u Shimana chyběl.

No a cenově – půlku jsem jich koupil z druhé ruky, takže cenově to nebylo zlé. Na značce jako takové nijak nelpím, líbí se mi i spousta jiných – i od Mivardi (např. Professional 330 cm ve dvojdílu), abychom zůstali v otázce. Ale bylo by to jen hromadění dalších a dalších věcí.

reagovat
Úterý 19. července 2011 v 16:17 ® fR4Nk13 reakce na …
fR4Nk13

☺ len som troska zaparal ☺ mne veci od Shimana, aj kvoli ich cenovej strategii sa nepacia, ale to uz odbocujem od temy.

reagovat
Úterý 19. července 2011 v 11:03 ® osprey reakce na …
osprey

fR4Nk13> Špatně jsem to napsal. Mám několik feederů a skoro všechny jsou od Shimana. Všechny ne, protože jeden je Jaxon. Poslední jsem kupoval před třemi lety jako použitý. O koupi nového neuvažuju, nevyužiju ani to, co mám.

Pokud to vyznělo jako že mám všechny feedery co Shimano dělá, tak ani náhodou. To bych je nestačil využít ani jako tyčky k rajčatům, natož s nimi chytat.:-))

reagovat
Úterý 19. července 2011 v 10:32 ® fR4Nk13
fR4Nk13

osrpey- mat skoro vsetky pruty/feeder od Shimana, je zas nasilie pachane na penezenke. PS: ten joy feeder je fakt džad/omyl.

reagovat
Úterý 28. června 2011 ve 21:00 ® skwor reakce na …
skwor

tomashr> Já měl 300M, proti parametry prakticky stejnému staršímu Spectrum 300 jsem si na něj nedokázal zvyknout.

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 19:45 ® tomashr reakce na …

skwor> U Imperia je kupodivu zcela zásadní rozdíl mezi heavy a medium – sice stejná řada, ale chovají se úplně jinak, není to jen o zátěži. Heavy je dost „kláda“ s vyloženě špičkovou akcí, médium ale jde hodně do paraboly. Mám 330H a 360M – to 330H už je vyloženě náhradní prut na zlé časy, naproti tomu 360M mám docela v oblibě.

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 19:41 ® osprey reakce na …
osprey

michal94> Jako nástrahu to, co budou žrát.

Na rybařinu nejsou šablony, rybařina je umění možného.

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 19:35 ® michal94 reakce na …
michal94

osprey> nástraha asi nejlepší červ že…

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 19:32 ® osprey reakce na …
osprey

michal94> Dlouhý návazec(60 – 90 cm), jinak je to jedno.

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 17:45 ® skwor reakce na …
skwor

tomashr> Reactor je na svou cenovou relaci docela fajn, aspoň na mě nepůsobil špatně. Právě Imperium mi ale nesedlo, zdálo se mi až moc humpolácký, tak šlo o dům dál.

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 17:27 ® kerob reakce na …
kerob

tomashr> Joy je to absolutne nejhorsi, co jsem kdy pod pojmem „feeder“ videl. To i ty nejlevnejsi feeder Robinsony jsou proti tomu slusny (ale stejne je to strasny). To s hazardovanim se jmenem je naprosta pravda… vzali jsem to na kram jen jednou a nakonec to skoncilo jako cena na nejakejch lokalnich zavodech… nedokazal bych to prodat :-)

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 17:20 ® tomashr

Řady Mivardi Reactor (nejen feedery) jsou takový lowend v dobrém smyslu slova. Prostě levná řada, která si na nic nehraje a plní asi tak to, co se dá očekávat – žádný zázrak, ale ani žádný kix. Dovolím si říct, že Joy je podstatně horší a přijde mi od Shimana jako úlet a hazard se jménem.

Imperium je už někde trochu jinde, to už je velmi slušný průměr za pořád přijatelnou cenu, ale holt už to není tak vyloženě levné.

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 17:03 ® michal94 reakce na …
michal94

jj mám dotaz jakou montáž použít na řece Moravě na jelce ????

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 16:39 ® osprey reakce na …
osprey

michal94> To nebyla špatná volba. Cartel je povedený prut za rozumnou cenu.

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 16:34 ® michal94
michal94

nakonec jsem si pořídil prut SEMA CARTEL FEEDER a jsem sním naprosto spokojen…

reagovat
Úterý 28. června 2011 v 16:15 ® osprey reakce na …
osprey

fR4Nk13> Shimano Joy Feeder je násilí páchané na rybáři:-)) A to mám skoro všechny feedery od Shimana, takže proti značce zaujatý nejsem.

reagovat
Pondělí 27. června 2011 ve 20:56 ® compaq reakce na …

souhlasím s tebou imperium od mivardi je hodně povedený proutek.Já osobně mám teda feeder profesional 360H a nedám na něj dopustit super proutek lehký pracuje perfektně nemá chybu.Ale to je cenová relace uplně jinde.

reagovat
Středa 9. března 2011 ve 20:46 ® fR4Nk13
fR4Nk13

Priatel ho pouziva na stojaku a aj na stredne silne tecucich tokoch. Je z nim spokojny. Ja osbne by som siel do Imperia. Mam ho v Mediu a z Reactorom sa neda porovnat celkovou kvalitou spracovania. Kazdopadne ten Reactor nema problem ani z mrenami alebo kaprami, ale na vacsi tok, silne prudiaci tok, uz nepusti gramaz. Mne na Reactore vadi spracovanie, male ocka a akcia pruta. Na druhu stranu som mal napr… Shimano/Joyfeeder co je cca..ta ista cenova relacia a ten mi nepride v nicom lepsi.

reagovat
Středa 2. března 2011 v 19:08 ® Jeff
Jeff

Myslím že v poho, já začínal s telefeedrem (teleskop) od Mivardy, po roce jsem koupil Imperium feeder a jsem spokojenej :-)

reagovat
Středa 2. března 2011 v 17:58 ® michal94
michal94

http://www.nasoutokushop.cz/…20-75g-d5370 Tady je ještě odkaz …

reagovat