Chytej.cz

Tropic liberec necteno

31.1.2011 | Mr. Vydra | 8.139 zobrazení | 39 odpovědí

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli máte stejné zkušenosti s dodávkouu zboží z tropic liberec.Mám objednáno a neustále tam musím volat jestli to tam už mají nebo ne volám poprvé : ne ještě ne. Volám podruhé asi po čtvrt hodině: jo už to tu je všechno druhým dnem. Pak přijde balík od firmy DPD a po rozbalení chybí pytlík traperu s omluvným papírem:omlouváme sae ale zboží není na skladě.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Středa 2. února 2011 ve 20:11 ® dvorma
dvorma

Obchod je celkem dobrý, doba dodání taky v pohodě, ale mají oproti některým jiným obchodům o dost vysoké ceny.

reagovat
Středa 2. února 2011 v 18:09 ® talE

Docela hodně v poho shop, neměl jsem jedinej problém. když neco bylo skladem(ale nakonec neměli) tak informovali o zpoždení nebo doposlání až bude. ale také nejsou 100% bez chyby, bral jsem si řadu popů + nějaký další krámy. Sice vše dorazilo, ale po otevření jsem místo klasic popů od rapaly dostal nějaký zářivé s jedním velkým hákem na konci. Což mě zklamalo, ale nebyl to takovej velkej důvod poslání zpátky do obchodu..

reagovat
Středa 2. února 2011 ve 14:53 ® pagin77
pagin77

Nakupoval jsem u nich cca 3 krát. Poprvé mě balíky přišly 3× – nepřišel potvrzovací mejl, tak jsem volal a řekli mě že žádnou objednávku tam nemají. Podruhé objednám, nepřišel mejl, volám a zase nic. Tak jsem to s paní objednal přes telefon. Nakonec přišly všechny 3. Ty dva extra jsem poslal zpátky. U dalších dvou objednávek pokaždé něco chybělo. I když mají na vebu – skladem, tak po mojí zkušenosti to tak není. Asi jsem s Tropicem měl smůlu. Ze zásady už nakupuju jinde.

reagovat
Středa 2. února 2011 ve 14:12 ® Hony

spokojenost, reklamace vyřízená rychle

reagovat
Středa 2. února 2011 ve 13:24 ® Mr. Vydra reakce na …
Mr. Vydra

saman> když je doručovací doba do 5 pracovních dnů a trvaá to přes dva týdny a ty jim zavoláš a oni řeknou že mají vše že už to posílají a přijde balík a vněm chybí zboží

reagovat
Středa 2. února 2011 v 5:08 ® saman
saman

dokonce jsem chtel tyhle proutky na mensi vodu Prut Albatros Educator 2,4m/10–40gr nemeli je v nabidce po konzultaci rekli ze je budou mit do 14 dnu to bylo nekdy v rijnu a opravdu meli vyhovi bych rekl ve vsem staci se slusne chovat:-P

reagovat
Úterý 1. února 2011 ve 22:22 ® sus1 reakce na …

tomashr> Jj, to je pravda.:-)

reagovat
Úterý 1. února 2011 ve 20:53 ® tomashr reakce na …

sus1> V Praze to musíš brát jinak – pokud musíš přejet centrum, tak se ti i poměrně malé kilometry časově pořádně natáhnou :-(( To holt jsou ty nepříjemnosti velkoměsta a jednoho z těch obchodů se to týká…

reagovat
Úterý 1. února 2011 ve 20:22 ® sus1 reakce na …

tomashr> Jen mě zajímali ty km, jinak je to jedno.:-)

reagovat
Úterý 1. února 2011 ve 20:07 ® tomashr reakce na …

sus1> V tomto případě znamená „děsně daleko“ to, že cesta tam a zpátky zabere skoro hodinu – jistěže to jde, ale když to máš přes net ještě navíc levněji, tak co chceš řešit?

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 19:50 ® sus1 reakce na …

tomashr> Kolik je to ,,děsně " daleko??:-)

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 19:34 ® sgt.mooody reakce na …

sus1> Já většinou využívám jen akčních cen,jinak si všelijaké drobnosti také pořídím v normálním krámě.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 19:31 ® sgt.mooody reakce na …

tomashr> S tím skladem máš možná pravdu,ale myslím že by se kdyžtak ozvaly. Já tedy vždy když jsem si od nich ještě před upravením e-shopu něco objednal jsem měl i hned druhý den po vyřízení objednávky zboží doma což se mi u nich líbí asi nejvíc,s objed­návkama se moc nepáraj a rychle vyřizují :-) A ted po úpravě doufám,že budou stále tak ochotní.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 19:28 ® tomashr reakce na …

sus1> Tak třeba Tropic má při objednávce nad 3000 poštovné zdarma… Já to využívám právě takhle – tak 2–3× za rok nakoupím větší „hromadu“, drobnosti a „specialitky“ přirozeně kupuju spíš osobně.
Navíc u mě je to dost i o pohodlnosti – třeba rotačky Mepps sice v Praze mají ve dvou krámech (myslím větší výběr, něco málo mají leckde), jenže v jednom z těch obchodů mě nebytečně serou a druhý je děsně z ruky – eshop je pak velmi příjemný…

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 19:24 ® sus1

Kolik ušetříte,když je k tomu ještě poštovné s dobírkou??oproti kamennému obchodu??kde vám též zboží objednají bez zmiň.poplatků.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 19:17 ® tomashr reakce na …

sgt.mooody> Hele bylo to naprosto nepřehledné, úplně chybělo provázání se skladem (v podstatě jsi jen odhadoval co mají a co ne). Navíc mi tam často blbnul košík (to by bylo na delší výklad, který už nemá smysl, protože to už je jinak) – prostě moderní eshop fakt vypadá dost jinak.
Ale zapracovali na tom a možná je někdy zas zkusím, zasílání bylo přijatelné už u té staré verze, tak pokud se nezhoršili, můžou se teď dostat hodně nahoru :-)

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 19:12 ® sgt.mooody reakce na …

tomashr> Nevím co se ti natom zdálo být jako parodie. Já nehledím na úpravu e-shopu,ale na spolehlivost a bez problémové jednání. To že se ti zdá být nesympatický už je jen tvoje věc.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 19:08 ® sgt.mooody reakce na …

Tak se omlouvám,spletl jsem si obchod :-) Pod Tropicem jsem si vybavil Raven Fishing tak pardon,jináč jsem na Tropicu taky už hodněkrát objednával a bez komplikací a s nějvětší ochotou to je pravda.Ještě jednou se omouvám,jsem jen člověk :-)) . Jinak o tom vařiči co jsem tu psal,jsem měl problém právě na Ravenu bez odezvy na mou objednávku..

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 18:52 ® Marty Mcfly
Marty Mcfly

Nakupuji poměrně často v tropicu a můžu říct že je to asi nejlépe komunikující e-shop.Vždy hned volali zdělili co a jak.Strašně příjemní lidi.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 16:35 ® tomashr

Mr. Vydra> No a co měli u toho zboží napsáno v eshopu – byl tam status „Skladem v eshopu“ anebo něco jiného? Pokud skladem, tak pak je to jejich chyba, pokud ale něco jiného, tak pak moc nevím, co se ti nezdá…

Jinak ale jeden nedostatek Tropic přece jen má – přijde mi, že ten údaj „Skladem v eshopu“ mají celkem pravdivě u zboží, které je jen jedinou položkou (třeba prut), ale není to až tak na 100% u případů třeba vlasců, kde je jediná položka (třeba Shimano Technium) a pod ní 10 různých průměrů. U těchto „multizboží“ mi připadá, že dají „Skladem“ i v případě, že mají třeba jen 8 z 10ti typů a když pak má člověk smůlu a trefí se do toho chybějícího, tak je pak zklamán. Fakt ale je, když se mi to jednou stalo (právě u vlasce), tak mi hned sami volali a nabízeli alternativy.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 16:25 ® kapr1 reakce na …

Mr. Vydra> jo to je docela dlouho. A jestli to nemeli na sklade tak ti meli dat vedet.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 15:33 ® Mr. Vydra
Mr. Vydra

kapr1> 15.lEDNA A PŘIŠLO TO 26.lEDNA

reagovat
Úterý 1. února 2011 ve 13:46 ® lukyno123456 reakce na …

tomashr> já mám s tropicem dobré zkušenosti.ted jsem si dokonce vybral akci 1+1zdarma ale nehodily se mi dva pruty,napsal jsem email že bych misto druhého prutu chtěl zdarma naviják,sami zavolali,udělali mi akci podle mého přání,naprostá ochota a když mi to přišlo,tak jsem dostal ještě jeden prut navíc asi jako dárek plus čelovku.spokojenost a zas jen spokojenost

reagovat
Úterý 1. února 2011 ve 13:31 ® tomashr reakce na …

sgt.mooody> Braunstar mi sice také nějaké věci dodal a průběh celkem OK, nicméně jejich eshop byla naprostá parodie. Teď to ale nedávno předělali, na pohled to vypadá lépe, ale objednávku jsem na tom novém ještě nedělal.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 11:59 ® kapr1 reakce na …

sgt.mooody> Je to o stesti zda to maj zrovna na sklade, to se neda nijak ovlivnit. ale dodani a komunikace je s nima v pohode.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 11:54 ® sgt.mooody reakce na …

kapr1> Tak to vidíš,za to já jsem s nimi byl vždy spokojen.Ohledně Navijáků a Prutů.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 11:46 ® kapr1 reakce na …

sgt.mooody> Braunstar? tam sem si obbjednal dvakrát neco kolem 6 veci a druhy den mi vždy volaly že polovinu nemaj.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 11:44 ® sgt.mooody

U mě je jednička Braunstar.Bezvadná komunikace a objednávky chodí po domluvě v čas.

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 11:40 ® sgt.mooody

Já jsem u nich měl objednaný vařič.A až po půl roce mi zaslali email že vařič nemají :-D naštěstí jsem pořídil jinde. Ale od nich už nikdy víc…

reagovat
Úterý 1. února 2011 v 10:49 @ KarelM

Ahoj, nevím jak kolega, ale v Tropicu vždy jen spokojenost. Asi mám velké štěstí, ale během 3 let, jsem objednával v cca 16-ti e-shopech, a nikdy se nestala jakákoliv negativní zkušenost, spíše naopak.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1