Chytej.cz

FOR FISHING 2011 necteno

1.1.2011 | Mr. Vydra | 70.530 zobrazení | 871 odpovědí

Zdravím členy Petrova cechu kdo se chystá na výstavu FOR FISHING 2011. A kdo už tam byl tak jaké to tam je a další podrobnosti. DÍKY Mr. Vydra

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 10. března 2011 ve 14:47 ® skwor reakce na …
skwor

HaD> To je solidní.

reagovat
Čtvrtek 10. března 2011 v 1:11 ® HaD reakce na …
HaD

skwor> necelých 20 tisíc

reagovat
Středa 9. března 2011 ve 21:56 ® skwor reakce na …
skwor

HaD> Kolik vlastně For fishing navštívilo lidí? Nikde jsem to nenašel a docela by mě to zajímalo. Díky.

reagovat
Středa 9. března 2011 v 10:18 ® cercer reakce na …
cercer

CeP> P.S. píšu si: zajít do papírnictví a koupit do Brna nesmazatelnou fixu.

reagovat
Středa 9. března 2011 v 1:37 ® cercer reakce na …
cercer

CeP> tak hele,trpět bude krutě každej,kdo usne dýl než ty!!

reagovat
Úterý 8. března 2011 ve 23:30 ® CeP reakce na …
CeP

cercer1> zvonecku ty hajzle.. esli za tebe budem trpet vsichni, tak ti dam pocitit co je to slimak!

reagovat
Úterý 8. března 2011 ve 23:11 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Mary> :-D Je vidět že si cercer řekl o průšvih :-))

reagovat
Úterý 8. března 2011 v 19:40 ® Mary reakce na …
Mary

cercer1> chceš se vyspat????!!!!!!! sis o něco řek,

reagovat
Úterý 8. března 2011 v 16:59 ® cercer reakce na …
cercer

Mary> tak to hodně trénuj,bo nemysli si,že pujdeš po pečených žebrech chrnět-ZAPOMEŇ:-P

reagovat
Úterý 8. března 2011 v 11:59 ® sus1 reakce na …

Mary> Noooo,tak to jsem zvědavej, jak to uděláš v Brně,protože tam to tak bude vypadat – zvládnout obojí.

reagovat
Úterý 8. března 2011 v 11:56 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Mary> Musíš stíhat , správnej čech stíhá vše a někdy ještě mnohem víc :-D

reagovat
Úterý 8. března 2011 v 10:53 ® Mary reakce na …
Mary

cercer1> Já bych doplnila: dle mého, jsou unaveni, jak vystavovatelé, tak návštěvníci, kteří jedou x km a potom obejdu výstavu několikrát, tak jsou rádi, že si v té hospůdce v klidu sednou. Posedí, poklábosí, no a na plese začne hrát hudba a je po klábosení, jelikož, se už tak neslyší. To jsou dvě akce najednou. a dvě akce v jeden den, není aspoň pro mne nic moc. Buďto jedu na výstavu, nebo na ples.

reagovat
Úterý 8. března 2011 v 9:04 ® sus1 reakce na …

cercer1> Ale jo.:-) Škoda že písmena nedokážou doopravdy vyjádřit to, jak to člověk myslí.:-)

reagovat
Úterý 8. března 2011 v 1:50 ® cercer
cercer

sus1> nemyslím si,že by neměli zájem o lidi,kdyby ho chtěli jen pro sebe,tak ho pro sebe prostě udělají a nikdo by neřekl ani ň.

IVO> věřím že ano.

reagovat
Pondělí 7. března 2011 v 15:31 ® IVO reakce na …
IVO

cercer1> rozhodně dobrý postřeh hodný zamyšlení

reagovat
Pondělí 7. března 2011 ve 14:43 ® sus1

cercer1> Přesně tak.Reklama 0,nikdo neví, co ta ,,500ka " obsahuje, jaká je tombola – kolik stojí,brzký konec(když už tam jedu 200Km).
Ted jde o to, jestli je opravdu zájem o lidi na bále mít,kolik a nebo ho mít ,, jen " pro ,,sebe ".

reagovat
Pondělí 7. března 2011 ve 13:42 ® cercer
cercer

jestli mohu napsat svůj názor,tak malý počet účastníků rybářského bálu spatřuji hlavně ve dvou bodech.Nebudu se zamýšlet,zda byla či nebyla vhodně zvolená kapela či moderátor.Své kvality mají jistě všichni a ověření jsou..takže o tom komu sedí či ne to nebude…já vidím chybu jinde-první a dle mého podstatná je v prezentaci bálu.Letos se o něm prakticky nenapsalo ani slovo..Plno lidí,kteří loni ještě nebyli na veletrhu ani netušilo,že nějaký bál je…kdyby tu občas v průběhu doby,jak by se FF blížil někdo občas přihodil něco ,,o hodnotných cenách v tombole či vybraných lahůdkách"které čekají na ty,co se přijdou pobavit na bál,případně pojmout bál i jako takovou zvláštní slavnostní příležitost setkání CHytějáků,určitě by nějaký ohlas byl…samozřejmě ruku v ruce s tím jde i o to,sehnat pro návštěvníky nějaké rozumné ubytování,aby po plese měli kde spočinout-je to jistě komplikace ale myslím,že by se tato starost vyplatila.Druhá zásadní chyba dle mého je striktní dodržování doby.CHápu,že bál je hlavně pro vystavovatele,že jsou unaveni a navíc je čeká hned ráno další náročný den,ale to ,,obyčejné" návštěvníky vůbec nezajímá..pokud pojedu z Děčína na veletrh za kamarády a hodlám vyrazit večer na bál,chci se tam asi bavit..nezlobte se na mě,ale začít v 19h a zavřít ve 23.30 ,to asi moc zábavy neužijeme…v tu dobu se zábava teprve většinou rozjíždí a když už je to takový slavnostní večer,chce si ho každý užít..vystavovatel může jít spát,když má ráno povinost ale ostatní se můžou bavit dál a taková standartní doba bálů a plesů je do 2,3hodin. a ne,že kapela po 23h.přestane hrát. Takže můj lék na to,jak zvýšit návštěvnost bálu(pokuď je zájem ho zvýšit) je větší reklama akci a malá úprava v průběhu akce co se délky konání týče…no a po zajištění nějakého rozvozu do předem zajištěného noclehu =´jistá o hodně vyšší návštěvnost celé akce. No a vyšší počet=větší zábava i lepší atmosféra…tak asi tak to vidím já.Nikoho nehaním,chápu,že do všeho nevidím,mluvím jen,jak to vidím očima obyčejného zájemce o bál.

reagovat
Pondělí 7. března 2011 ve 13:32 ® Cudla
Cudla

Vlezný za pětibábu?To je za „hubičku“to je pomalu levnější než candrbál v nějaký zaplivance sedumadvacátý cenový skupiny.Kdyby mi to čas dovolil tak bych za tu cenu ani neváhal.

reagovat
Pondělí 7. března 2011 v 9:46 ® sus1

cercer1> To si asi teda udělam volno i já.:-)) )

Budu se celej rok krotit,nebudu nikam chodit abych mohl ,, jednou za rok oželit bankovku za kterou má člověk pět smažáků s hranolkama v průměrné restauraci není podle mě problém " – a jít si zabálovat do Prahy.:-))

reagovat
Pondělí 7. března 2011 v 1:51 ® cercer reakce na …
cercer

sus1> příští rok ukecám SANYBÓJ a vlítneme tam-to si piš,že parket nebude stačit!9-) …budeme dost nezávislí na následné hodnocení??:-D

reagovat
Neděle 6. března 2011 ve 22:18 ® sus1

HaD> Myslel jsem třeba někoho ,,nezávislého".:-)
Ale tak díky za hodnocení.

reagovat
Neděle 6. března 2011 ve 22:05 ® HaD
HaD

Bál byl fajn. Pravda, že já jsem si ho stejně jako vloni moc neužil, neboť jsem se snažil něco zaznamenat, měl jsem určité milé povinnosti atd.

Raut byl více než báječnej, muzika fajn. Lidí bylo letos méně, neboť před sobotou se vystavovatelům chtělo méně než vloni a ti co byli, se více šetřili.

Umělecké hodnoty Maxíků hodnotit nehodlám, ale je pravda, že stejně jako vloni, tak i letos když začali hrát, lidi začali „pařit“. Nakonec přeci ale nešlo o koncert, ale o zábavu a tu tihle fajn kluci umí :-)

Ivo a jeho band hráli fajnově, ale to se lidi teprve rozkoukávají, baští apod, takže stejně jako vloni byli spíše jen k poslechu.

Tombola byla bohatá a hlavně dlouhá (losoval jsem společně dámami z ABF nejméně půl hodiny)

P. Martiňák je vtipný elegantní moderátor, který dokáže pobavit všechny přítomné.

Celkově tedy velmi příjemný večer za cenu možná diskutabilní, nicméně za ojedinělou akci tohoto typu jednou za rok oželit bankovku za kterou má člověk pět smažáků s hranolkama v průměrné restauraci není podle mě problém :-)

reagovat
Neděle 6. března 2011 ve 20:24 ® sus1

IVO> Asi.:-)
Bylo by dobré,aby napsal i někdo jiný,postřeh a jak se líbilo, at je to více objektivní.:-)

reagovat
Neděle 6. března 2011 ve 20:23 ® IVO reakce na …
IVO

sus1> prostě příští rok musíš přijet na bál :-)) )

reagovat
Neděle 6. března 2011 ve 20:15 ® sus1 reakce na …

IVO> S tim Karlem ??,to je dobrý.:-)

Jasný,vystavovatelé mají také hlad.:-))

…,, moderátor z kategorie těch nejuznávanějších."

reagovat
Neděle 6. března 2011 ve 20:03 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

IVO>-)))

reagovat
Neděle 6. března 2011 v 19:54 ® IVO reakce na …
IVO

sus1> Nenapsal jsem, že Petr je nejuznávanější. Napsal jsem, že patří k nejuznávanějším. Což je rozdíl. Za další – rybářský bál byl tak trochu postavený i pro vystavovatele, kteří vlastně byli na výstavišti na svých stáncích v jednom kole od časného rána až cca do osmnácti hodin. Podle mne – pokud bych byl jedním z nich – tak bohatý raut na bále jistě uvítám. Maxíci vystupují jak v odpoledních hodinách pro děti, tak ve večerních hodinách na plesech, zábavách či diskotékách. Je to individuelní. Každopádně – o zábavu se postarat dokáží. Jeden příklad za všechny. Cca před dvěma roky vystupovali v Mostě na jednom prestižním plese. Před nimi zpíval Karel Gott. Karlovo vystoupení brali lidé spíš jako koncert (se domnívám…) , neboť na parketu bylo jen asi pět tanečních párů. Zbytek (šlo o cca 500 lidí) seděl a pozoroval Mistra v akci. Po Karlovi vlezli na pódium maxíci a parket byl během první písničky narvaný. Bylo cca 22. hodin. Když jsme pak šli společně po vystoupení do baru, přišel k nim Karel a odlehčeně s noblesou sobě vlastní pronesl : Nikdy by mne nenapadlo, že bude dělat předkapelu skupině Maxim turbulenc ….

reagovat
Neděle 6. března 2011 v 19:04 ® sus1

IVO> Martinák je nejuznávanější??!!to si četl kde??
Je fakt, že když se pije(já)snim 4 chlebíčky a jsem plnej.Nevim jestli bych to dovedl celej večer něco pojídat a ještě k tomu pít,ale jinej člověk třeba zase jo.:-)
Max.Turb. se hraje(neučinkují) nejdřív až tak kolem 23 hodiny,až když jsou lidé opivněni,aspon co chodim na podobné akce tady u nás.:-)

reagovat
Neděle 6. března 2011 v 19:00 ® IVO reakce na …
IVO

sus1> tak že za všechno může tvoje neúčast…:-)) ))

reagovat
Neděle 6. března 2011 v 18:57 ® sus1

Robur> Tak je mě ,, neúspěch " jasnej.:-)

reagovat