Chytej.cz

Rybářské hodinky necteno

3.11.2010 | Klon | 16.555 zobrazení | 32 odpovědí

Zdravím Vás pánové.Chtěl bych se zeptat na názor jestli myslíte že funguje doopravdy rybolov podle ukazatele na hodinkách..hodinky se řídí fází měsíce a podle toho Vám ukazují kdy je nejlépe jít na ryby…Má někdo zkušenosti???Já jsem si takové hodinky pořídil,ale nebudu zde psát názor abych neovlivnoval.­....Všem Děkuji…Budu hlavně rád za názory samotných uživatelů..

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Středa 3. listopadu 2010 ve 12:02 ® hraji
hraji

Asi takto, mám ozkoušeno, že úplně nejlepší, jak nachytat ryby je chodit na ryby. Protože i kdyby tvoje hodinky ukazovaly, že ryby berou jako divé, nebude to znamenat vůbec nic, pokud budeš sedět doma. Pokud by ryby skutečně braly pouze dle fází měsíce, musely by hodinky, aby byly relevantně použitelné, mít možnost vložit souřadnice místa, kde se nacházíš. Protože bez tohoto údaje a korekce fází měsíce na konkrétní místo na zeměkouli, je údaj na hodinkách pouze a jen ukazatelem měsíční fáze někde. Moje dlouholetá zkušenost je, že všechny způsoby předpovědí, zda ryby berou či ne, jsou na nic. Nachytám ryby téměř vždy. Dnů, kdy jsem na rybách a nechytím ani jedinou je tak málo, že se to dá zanedbat. A rozhodně nekoukám na to, jaká je fáze měsíce. Koukám se vždy na to, abych stál na břehu a nahazoval tam, kde si myslím, že budou ryby, nabízel jim to, o čem jsem přesvědčen, že budou brát a používal vybavení, které splňuje moje požadavky na slušný rybolov. Takže moje doporučení je: nekupovat hodinky a ty ušetřené peníze věnovat na chození na ryby. Vyplatí se to.

reagovat
Středa 3. listopadu 2010 v 11:52 ® Klon
Klon

Jen abych dodal pořídil jsem si tyto: Casio AMW-706D-7AVEF

reagovat
foto/forum/2010/th-img15377.jpg
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1