Chytej.cz

výběr prutu pro začátek necteno

24.10.2010 | mcflurry | 16.728 zobrazení | 14 odpovědí

myslíte že je tohle dobrá investice

http://aukro.cz/…it_cena.html

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 27. října 2010 v 18:05 ® chose120 reakce na …
chose120

JSOB> Souhlasím s tebou a přidávám se seme cartel special feeder delky 3.30..

reagovat
Středa 27. října 2010 v 9:58 ® JSOB

Zalezi co a kde chces chytat. Ja bych ti doporucil pro zacatkem zacit s feederem. Neni to nudny zpusob a muzes na to chytit cokoliv. Z prutu bych ti asi doporucil napr. Sema Cartel Feeder nebo Z-Force Feeder.

reagovat
Úterý 26. října 2010 v 8:36 ® hraji
hraji

mcflurry> o prutech, co ti tam vložil deniiis, si myslím, že to jsou jedny z nehorších možných pro začátečníka a hlavně, nejsou to vůbec feedrové pruty.

reagovat
Pondělí 25. října 2010 ve 22:53 ® osprey reakce na …
osprey

mcflurry> Nenačítá se mi ten jeho odkaz.

Ale jde o jedno – napřed si ujasni co a kde chceš chytat. Pak zvaž jakou technikou – pro začátek jestli na plavanou nebo na položenou. A pak má smysl vybírat náčiní a pak taky dostaneš rady, které budou mít smysl.

Dnes jsou tisíce dobrých prutů, vybrat nějaký, to není až takový problém. Jde ale o to, aby ti vyhovoval a u té vody sis ho užil. Dobré pruty jsou dnes většinou trochu speciální – hodí se na některé konkrétní věci a na jiné už míň.

reagovat
Pondělí 25. října 2010 v 18:27 ® mcflurry

co si myslíte o těch prutech o kterých mluvil deniiis

reagovat
Pondělí 25. října 2010 v 15:05 ® osprey reakce na …
osprey

mcflurry> Hraji to řekl za mě. Když nevím s čím cheš začínat, jak chceš začínat, kde budeš chytat, co budeš chytat, tak prostě nemůžu odpovědět.

A pro úplný začátek si stejně myslím, že je nejlepší chytat na plavanou – ale zase- třeba nechceš a třeba nemám pravdu.

reagovat
Pondělí 25. října 2010 ve 13:12 ® hraji reakce na …
hraji

mcflurry> já bych ti doporučil tento prut http://www.milorybarskepotreby.cz/…-multifeeder

reagovat
Pondělí 25. října 2010 ve 13:10 ® hraji reakce na …
hraji

mcflurry> ale vůbec ne, ale slovo feeder skrývá pruty od jemných pickerů pro extraheavy pruty na lov na velkých řekách. Feeder je dobrý začátek, ale feeder přiměřený tomu, co budeš chytat. Jako přirovnání bych uvedl toto: když se budeš chtít jen tak povozit po vodě, abys zjistil, zda se ti to bude líbit, nebudeš si kupovat námořní jachtu. Pokud chceš začít chytat feeder, pak bude pravděpodobné, že budeš spíš lovit menší ryby na řece i na stojáku, na to ti bude stačit prut s vrhací zátěží od nějakých 40 do 80 gramů, těžší je pro začátek určitě zbytečný.

reagovat
Pondělí 25. října 2010 ve 12:57 ® mcflurry

vy myslíte že feeder není dobrý pro začínajiciho rybare?a deniiis ta cena je fakt dost divná to je tak cena jednoho prutu ne?mate s těmi pruty někdo jiný zkušenosti?

reagovat
Pondělí 25. října 2010 ve 12:53 ® deniiis

podle mě bys měl začít se standartním kaprařením.feeder na ůplný začátek není to pravé ořechové ja sem měl na začátku tyhle a mám je i dnes vím sice ta cena je trochu zavádějící ale nemůžu si je vynachválit

http://www.chytapust.cz/…rma/d-71789/

reagovat
Pondělí 25. října 2010 ve 12:28 ® hraji reakce na …
hraji

mcflurry> na začátek čeho? Abych ti objasnil, co myslí kolega osprey. Chystáš se lovit parmy a kapry na velké řece a nebo se chystáš na lov bílé ryby na rybníce? Ten prut, co sis vybral, je spíš na velké ryby a velké řeky se silným proudem. Lov běžných ryb s ním sice půjde provozovat, ale nebude to zřejmě to pravé ořechové.

reagovat
Pondělí 25. října 2010 v 11:59 ® mcflurry

prostě jestli tohle je vhodný prut na začátek

Rod MITCHELL ELITE FEEDER 3.90 60–120g

reagovat
Pondělí 25. října 2010 v 9:39 ® tucnak11
tucnak11

Prd s toho otkazu rozumim.:-|

reagovat
Pondělí 25. října 2010 v 0:08 ® osprey
osprey

Zdá se, kolego, že ti ten odkaz nefunguje.

Pak je tu problém, k čemu má ta investice sloužit.

reagovat