Chytej.cz

Jawa / Stadion KOUPIM necteno

20.10.2010 | PavelOstrava | 8.643 zobrazení | 46 odpovědí | upravit

Ahojte, nema nekdo doma mopeda, stadiona, pionyra na kterem jste jezdili na ryby a ktery uz prekazi? Z okoli Ostravy. Potrebuju nejake nenarocne priblizovatko, ale nechci kupovat drahe skutry. Diky Pavel

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pondělí 13. srpna 2012 v 16:06 ® Hony reakce na …

Na nosiči byl kýbl s rybkami.

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 ve 21:14 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Martin Mošna> ;-)

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 v 19:27 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

MIG-35> no občas.obcas snad jo :-D

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 v 18:52 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Martin Mošna> 2 a více km.. záleží jak daleko chci bejt od lidu. A tykačka mi určo neva, sme lidi (aspoň občas) ne? ;-)

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 v 17:29 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

MIG-35> proč?jak daleko to maš k vode?tedy jestly ti mužu tykat

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 v 16:44 ® Shrek
Shrek

Já to mám rovné 4km k nádhernému sumcovému úseku řeky, bohužel však kvůli vodákům a kulturním akcím v areálu v těsném sousedství řeky je téměř nemožné zde od dubna do září chytat :-((

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 v 16:37 ® jouda.net reakce na …

MIG-35> Tak to je fajn.

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 v 16:34 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

jouda.net> Tak to sme dva… 9-)

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 v 16:27 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

jouda.net> taky by se mi to tak líbylo

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 ve 12:23 ® jouda.net reakce na …

Martin Mošna> Já to mám kvodě necelé 3km.

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 v 11:56 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

jouda.net> taky bych rad chodil pěšky ale k rybníku to mam daleko nejbliši svazový rybník je cca 15 km.Rad bych chodil pěšky protože každou chvíly píchnu duši

reagovat
Pondělí 6. srpna 2012 ve 22:20 ® jouda.net

Na ryby jsem dříve jezdil na mé Jawě 250, byl jsem první majitel, motorka mi šlapala skvěle, nikdy mě nikde nenechala. Jenže před 2 lety jsem se na ní pěkně vyboural, takže šla z domu. Teď chodím na ryby raději pěšky!

reagovat
Pátek 3. srpna 2012 ve 21:36 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Hony> taky jezdím na kole ale ja mam nosič a na nem koš ctveratej zeleznej na zadech batoh a na riditkach kýbl.tak to taky vypada dobře :-D

reagovat
Pátek 3. srpna 2012 ve 21:06 ® Hony

Jezdím na ryby na kole, ale převčírem jsem ušláp při jízdě do kopce šlapku. To bylo žrádlo, ranec s pruty mi přeletěl přes hlavu a klika, že to bylo dámské kolo. Jinak nevím. Diváci měli s toho srandu.

reagovat
Sobota 28. července 2012 v 16:53 ® proLogic
proLogic

mám Jawu 21 a jezdím s ní na ryby celkem pravidelně, když má člověk čas se o to starat tak je to spolehlivý stroj…

reagovat
Pátek 27. července 2012 v 10:19 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Alivio> Tak MZetka je fajne stroj, kdysi sem po ní i toužil. :-> Naposled sem taky dojel i domu, ale pak uh mě vezli..... :-D Z jemně shrnutou kožkou na holeni a rozmlácenym květákem. :-93;

reagovat
foto/forum/2012/th-img20804.jpg
Pátek 27. července 2012 v 8:00 ® Shrek
Shrek

Také občas vyjedu na MZ ETZ 251 na ryby – a Bobo je mi svědkem, že občas i dojedu :-D

reagovat
Středa 25. července 2012 ve 14:06 ® Fryw
Fryw

Já měl pionýra. Jako správnej leteckej fanda jsem si ho „dozdobil“ žraločí tlamou, tak jak to mívali stihači USA na svých p-40 :-D Pak šel z domu a vystřídala ho aprilie rx-125, s kitem polini, převrtaná na 163 ccm s laďákem arrow. Dobry žihadlo, do terénu. Po nákupu auta mě přestalo bavit krmit dvě hladové nádrže tak jsem se s motorkou rozloučil.

Nějak tak to provedl děda se svým skutrem čz 175. To mě celkem mrzí. Taková motorka, to by byla parádička.

reagovat
Středa 25. července 2012 ve 13:03 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Martin Mošna> No a to je vono!! Hrabat se furt v tom šrotu!!! Preferuju stroj ke kerýmu přídu, nadlábnu a valim. A to stadion neumí. :-P

reagovat
Středa 25. července 2012 ve 12:54 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

MIG-35> ja taky mněl stadion s22 a nerozbijel se nikdy se mi nerozbyl jediny co jsem musel delat taky bylo lit benzin s olejem :-D a čistit trisku v karburátoru.:-P

reagovat
Středa 25. července 2012 ve 12:49 ® MIG-35
MIG-35

Jezdil sem na krosečce.. než sem se předloni seznámil se 3ma smrkama a chvíli hajal v nemocnici. Pak sem jí přidřel a je klid a pro mě bezpečno. :-D Stadion sem míval leč mi sr lo jak je to nespolehlivý krám tak šel z domu. 9-)

reagovat
Úterý 24. července 2012 ve 12:21 ® lunimus reakce na …

BoBo-Falknow> to je jedno … i tak ho nepreda :-)

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 11:10 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

Martin Mošna> Nic ve zlém, ale každý ne, určitě ne tímto způsobem a už vůbec tak často :-D Ale v poho, jenom si na to dej alespoň trošku pozor ;-)

Jinak reaguješ na téma staré dva roky…

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 10:54 ® jepice-zruseno

Jezdím také nejraději na kole, obvykle objedu s rozloženým vláčákem či mušákem celý potok. A připojím také historku. V Praze u Hostivařský přehrady jsou celkem prudký svahy, já jezdil už leta po škole jedním z nejprudších míst zkratkou rovnou na oblíbené místo. Jednoho dne mě ale v lese překvapil nově zbudovaný skokánek tamních drsných bajkerů. Poněvadž já tak drsný nikdy nebyl, snažil jsem se mu ze všech sil vyhnout. Odshora dolu byly pak po celý cestičce rozházený kolínka, následoval podběrák, vezírek, židlička, skládačka, vidličky a já s prutama přez rameno …

reagovat
Neděle 22. července 2012 v 15:43 ® osprey reakce na …
osprey

Martin Mošna> Nám se omlouvat nemusíš, to byla rada do života.

reagovat
Neděle 22. července 2012 ve 13:18 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Tak to se vam omlouvam ale prklepne se každý!

reagovat
Neděle 22. července 2012 ve 12:06 ® nnnap
nnnap

haha, nech ho. Protože i proto je svět krásný.

reagovat
Neděle 22. července 2012 v 11:59 ® osprey reakce na …
osprey

Martin Mošna> Hele, když máš celý to okýnko červeně podtrhaný, tak si to ještě jednou přečti. Čert vem i-y, ale udělat chybu ve slově „já“ už je trochu moc. :-))

reagovat
Neděle 22. července 2012 v 11:10 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Jý myslym že jsme tu kuli rybařině ne?Ale to je jedno Já Mněl stadion s22 a ted mam simsona ale taky neprodam! :-D :P

reagovat
Čtvrtek 21. října 2010 ve 21:40 ® 

ja mám Jawu Minora II 1947,ale nepredám:D

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1