Chytej.cz

tygří ořech necteno

31.8.2010 | kurell | 8.804 zobrazení | 9 odpovědí

Chtěl bych vědět názor i ostatních rybářů na chytání s touto návnadou!Já sem byl 3 dny na slapech a za cca20 hodin sem nachytal 18 kaprů od 42 do 76cm.Zkoušel jsem ho poprvé a řekl bych že úspěšně.nevím jestli to byla náhoda nebo opravdu na „tygřáky“ kapři berou i na jiných revírech.Příchuť byla mušle

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 13. srpna 2018 ve 21:05 @ Palivec

To by člověk nevěřil…Vořechy…

http://snamanatomas.cz/…le-se-jedna/

reagovat
Pondělí 6. srpna 2018 v 8:58 @ miki2666 reakce na …

Nie je pravda, čo tvrdíš. Tigrí orech som testoval na dvoch stojatých vodách . 1. miestny rybník o rozlohe 8 ha.- 2× kapor. 2. zväzová voda – 1520 ha. – 6× pleskáč, 2× kapor. Podotýkam, že sa jednalo o rýchle vychádzky – cca 6 hodín. Bez predchádzajúceho zakŕmenia. Tigráč na vlas zmes do kŕmitka a už po cca 30 min 1. záber. Chlapík, ktorý chytal vedľa mňa, kŕmil s raketou ako blázon, mal tam aj bójku a zo zábermi bol na to biedne. Vždy pozeral, ako ťahám rybu za rybou :-D . Nechápal, čo sa deje. Takže tigrí orech funguje na min. 90%.

reagovat
Pátek 3. září 2010 v 10:28 ® tucnak11
tucnak11

Nevim nevimmjak mam se dostat do tygřich ořehu jak ma takovou tlamu,to ide o život:-D :-D

reagovat
foto/forum/2010/th-img14710.jpg
Čtvrtek 2. září 2010 v 17:37 ® GEERS CZ reakce na …
GEERS CZ

Odkaz na Tygří ořech.

http://www.ryby.estranky.sk/…sa-diskutuje

reagovat
Středa 1. září 2010 ve 22:23 ® GEERS CZ
GEERS CZ

TYGŘÍ OŘECH není OŘECH!!!

JE TO HLUZA.

Má výrazne sladkou chuť.

Neco vic na: http://www.ryby.estranky.sk/…/tygri-orech

reagovat
foto/forum/2010/th-img14703.jpgfoto/forum/2010/th-img14704.jpg
Středa 1. září 2010 v 11:20 ® džigit reakce na …

Robur> kukuřice pečená či vařená,potřená solným roztokem z česnekem je náhodou velká mňamka :-)) Aspoň u mne a co se týče ryb?Zřejmě jako u nás,rozmlsaní chajzli :-D

reagovat
Středa 1. září 2010 v 11:12 ® Robur
Robur

poučte mě, tygří ořech je druh nějakého plodu či semeno. Takže by to mělo mít svoji chuť a vůni. Proto nechápu, že se k tomu dělá ještě příchuť mušle.

Prostě nesedí mně to kombinovat. Nebo je to jen výživná hodnotná hmota bez chuti a zápachu a je třeba ji dipovat? Al e vlastně, když se dipuje kukuřice po česneku, tak se vlastně nedivím.

reagovat
Středa 1. září 2010 v 9:45 ® chose120 reakce na …
chose120

Plně souhlasím a hlavně je tato nástraha na zakrmování asi trošku drahá.Moje pravidlo čím krmíš tím chytáš!!

reagovat
Středa 1. září 2010 v 9:32 ® hraji
hraji

Tygří ořechy jsou jako každá jiná nástraha. Někdy a někde jsou úspěšné a někdy a někde jsou neúspěšné. Ale stejně je to se všemi nástrahami. Není taková, která by vždy a všude fungovala. Ty jsi měl štěstí a trefil jsi místo a čas a ryby ti braly. Ale třeba za 14 dnů bys na stejném místě s tygřími ořechy vyhořel. Prostě je to jedna z dobrých a osvědčených nástrah, ale není to rozhodně zaručený recept na lovení kaprů vždy a všude.

reagovat