Chytej.cz

Kvalitní termoprádlo necteno

31.8.2010 | zuzi | 41.202 zobrazení | 134 odpovědí

Dobrý den, prosím o radu a tipy na kvalitní termoprádlo. Blíží se zima a nerada bych někde umrzla:-) Na internetu je toho spousta, ale nevím co vybrat, tak pokud máte dobré zkušenosti s nějakou konkrétní značkou, písněte to sem,moc mi to pomůže:-) Snad vyráběj i dámský:-D

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 25. října 2011 v 17:32 ® yop

A co říkáte na thermo prádlo, které teď budou nabízet v lidlu? má cenu kupovat něco takového?

reagovat
Úterý 25. října 2011 v 15:31 ® sgt.mooody reakce na …

1Mara> Jenom jsem posílal odkaz na dobrý termo. :-) A co jinak,jak ti koušou? Asi se budu muset podívat do diskuze ústí :-D :-))

reagovat
Pondělí 24. října 2011 ve 23:22 ® drobcek

Ja už pomerne dlho používam tieto poižky: http://www.siluruskn.sk/…at-Holders-4 . Vynikajúce ponožky za pomerne rozumné cenu. A teraz doniesli aj spodné prádlo tak ho asi vyskúšam.

reagovat
foto/forum/2011/th-img18643.jpgfoto/forum/2011/th-img18644.jpg
Pondělí 24. října 2011 ve 23:13 ® 

Mám termoprádlo od stairbaitsu a slouží parádně.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 ve 22:09 ® 1Mara reakce na …
1Mara

sgt.mooody> Zdarec sičáku , to je dost , že se taky ukážeš :-)

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 17:33 @ All Armor reakce na …

nnnap> Znal jsem jednoho cvoka, ten nosil v létě červené trencle a bílé triko a v zimě chodil na přednášky v zelené košili(khaki z katedry vojenské přípravy) s vyhrnutými rukávy a v sandálech. Za 14 dní vyřešil problém ve státním úkolu, týkajícím se telekomunikační sítě, se kterým nemohla pohnout celá katedra plná profesorů a docentů. Bylo by možná zajímavé vědět, jak pokračoval v praxi.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 17:28 @ All Armor reakce na …

nnnap> Máš recht. Já ty fusakle od Simmse nosím i v létě.Už mi asi přirostly.:-D

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 17:27 @ All Armor reakce na …

Alivio> A Ježíškovi napiš, ať ti koupí ti perfektní fusakle od Simmse. Ty tě budou hřát i v kanadách.:-D

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 17:25 @ All Armor reakce na …

Alivio> Ále né, dyť jsem už psal, že tě mám rád.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 ve 14:57 ® nnnap reakce na …
nnnap

Robur> zůstanu u spartakiádních trenek.
S tím thermem kuci vopatrně. Vono proč myslíte, že hřebec má pytel venku! Kdo chce miminka, musí trenky. Trenky na hrád.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 ve 14:50 ® Robur reakce na …
Robur

nnnap> to by měl kvalitu každý bezdomovec

reagovat
Pondělí 24. října 2011 ve 14:26 ® nnnap
nnnap

tak jak je to s tím prádlem vlastně? Mám za to, že kvalitní se pozná podle toho, že ho nemám potřebu měnit za jiné.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 ve 13:14 ® Shrek reakce na …
Shrek

All Armor> moje reakce vyzněla jinak, než jsem zamýšlel, to že je to můj problém nemělo vyznít ve stylu „nestarej se co mám za obuv, to je můj problém“, nýbrž ve stylu" mám takový problém, že prostě jiné boty nechci". Tak snad se Tě to, kolego, nedotklo. Za rady jsem vděčný a rozhodně nemám zapotřebí být nezdvořilý k někomu, kdo poradí věcně. Díky za pochopení. :-)

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 10:59 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

Alivio> Taky na kanady nedám dopustit. Tahám je 10 let a pořád drží, vodu nepropustí a párkrát už mi zachránily moje chatrné kotníky. Nosím je celoročně, ale je fakt, že v zimě trochu zebe :-)

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 10:19 ® sgt.mooody

http://www.moirashop.cz/

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 10:04 @ All Armor reakce na …

Alivio> Choď třeba bosý.:-D Je to skutečně tvůj problém. * Měl by ti to říct i doktor až za ním jednou příjdeš se zápalem žil, či reumatickými problémy: je to tvůj problém! * Psal jsem o výbavě na zimu, jak jsi se ptal.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 7:59 ® Shrek reakce na …
Shrek

All Armor> To je můj problém, nedám na kanady dopustit. Jen přes tu zimu jsou naprd. Díky za čtení, budu študovat dnes v práci.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 0:12 @ All Armor reakce na …

Alivio> Našel jsem ty superponožky z novozélansdké vlny (merino) od fy Simms: http://www.i-obchody.info/…rske-ponozky-

Jsou sice trochu dražší, ale mám 2 páry už ze 3 roky a furt jsou perfektní. Kup si je. Zdraví máš jen jedno. Já jsem v minulosti mrzl při lovu hlavatek a mníků a teď mám následky. Taková výbava nebyla na trhu…

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 0:06 @ All Armor reakce na …

Alivio> Ty ponožky Sensor: http://www.ultrasport.cz/o/ponozky

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 0:03 @ All Armor reakce na …

Alivio> Za prvé, nenos kanady. Je to o držku a o zdraví. Dá se koupit relativně kvalitní bota za dobrou cenu. Nemusí to být nutně špička. Dobré jsou např. zateplené boty Weinbrenner, model 4304 s izolací Thermolite, prodávané v síti Baťa. Ponožek jsou na trhu mraky. Zorientuje tě asi dost tento článek s odkazy na české dodavatele: http://hiking.sk/…o_mrazu.html Já upřednostňuji prádlo i ponožky od české firmy Sensor (odkaz také v tom článku). Ale zatím nejlepší ponožky, které jsem kdy měl jsou z novozélandské ovčí vlny. Doporučil a prodal mi je slovenský zástupce fy Simms a nosím je v zimě do broďáků. Ani pot se na nich nerozkládá…

reagovat
Neděle 23. října 2011 ve 22:39 ® Shrek
Shrek

Lidičkové, můžete prosím mému Ježíškovi poradit nějaký dobrý tip na termoponožky? Rád nosím kanady a v zimě to není to pravé ořechové, proto to chci trochu kompenzovat termoponožkama. Díky za rady.

reagovat
Pondělí 16. května 2011 ve 21:46 @ bétéczka reakce na …

http://www.nanosilver.cz/

reagovat
Pondělí 16. května 2011 ve 21:45 @ bétéczka

Zdravím, jestli tím pomůžu, tak kvalitní je i funkční prádlo nanosilver. :-)

reagovat
Pátek 10. září 2010 v 9:16 ® zuzi
zuzi

Tak se nehádejte:-) vždyť o nic nejde ne?každý má svůj názor a zkušenosti, to je správný…sto lidí, sto chutí:-)

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 v 19:13 ® osprey reakce na …
osprey

DJ> Ale jo, trocha srandy musí být, i kdyby měli jednoho věšet.:-D

I proto bych tady trochu ubral. Internetová hádka se vyhrát nedá. Ale zamoří víc prostoru než padesát kilo radioaktivního stroncia a chytej je na pořádný dusno pořád ještě malý…

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 v 18:57 ® DJ reakce na …
DJ

Luban> Ten internetový hrdina ti kdykoli řekne do očí to co napsal a kdykoliv tě pošle tam kam už tě poslal pokud budeš mimo. osprey> to s těma spodkama bylo vtipný, máš bod Míro :-) Stáňa říkala, že jste tam u vás vtipálci :-)

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 v 18:45 ® osprey reakce na …
osprey

Luban> Nejen na tomto serveru, ale v podstatě kdekoli na Internetu, kde se sejde víc lidí. Dokonce znám pár hrozně fajn lidí, kteří se dokáží vituálně tak rozohnit, že by si znepřátelili půlku Evropy.

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 v 18:42 ® osprey
osprey

I já znám hrajiho osobně a není to s ním až tak zlé:-))

Myslím, že kdybyste zasedli u jednoho stolu a postavili před sebe pár sklenic, tenhle tón diskuze by neměl dlouhé trvání.

Takže to chce klid a teplé spodní prádlo. Termoprádlo:-)

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 v 18:34 ®  reakce na …

kerob:iba som reagoval na rady o obmene šatníku,ktoré DJ dával hrajimu.Ja na rozdiel od neho poznám hrajiho osobne a nechodí v maskáčoch vz.60:) A není ani taký rýpal,ako si myslíš:D DJ:kľudne ma posielaj do prdele naďalej,na tomto servere sa už za tie roky takýchto internetových hrdinov objavilo dosť,aby si človek zachoval nadhľad:)

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 ve 14:16 ® kerob
kerob

hraji> nevim, neznam tvou diagnozu.

reagovat