Chytej.cz

Kvalitní termoprádlo necteno

31.8.2010 | zuzi | 41.202 zobrazení | 134 odpovědí

Dobrý den, prosím o radu a tipy na kvalitní termoprádlo. Blíží se zima a nerada bych někde umrzla:-) Na internetu je toho spousta, ale nevím co vybrat, tak pokud máte dobré zkušenosti s nějakou konkrétní značkou, písněte to sem,moc mi to pomůže:-) Snad vyráběj i dámský:-D

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 9. září 2010 ve 13:57 ® DJ
DJ

kerob> Děkuju za oporu a vážím si kladného slova, ale nedělej si tu kvuli mě nepříjemnosti. Hraji neni zlej kluk, jen je tam asi něco špatně – ačkoli nejsem v pozici kdy bych mohl či chtěl soudit pdobnýho člověka. Zakladatel fóra snad našel vhodný prádlo a to přece šlo.

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 ve 13:42 ® hraji
hraji

Ajaj chlapci, že by komplex a nebo vrána k vráně?

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 ve 13:39 ® kerob reakce na …
kerob

Luban> myslim, ze se Hraji ani na radu netazal, ptala se Zuzi… Hraji si jen (opet) neodpustil moznost udelat z nekoho pitomce jako obvykle. Z koho ho udelal, at si kazdej tipne sam, ja mam jasno – a pro mene chapave – DJ to neni :-)

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 ve 12:34 ® DJ
DJ

Luban> Ptal se tě někdo. Ne, tak di do pr… Pročti si co píšu a pak říkej slovo dogma. Možná že má ve slovenčině jiný smysl.

reagovat
Čtvrtek 9. září 2010 v 10:07 ® 

DJ:Myslím,že hraji fakt tvoje rady nepotrebuje a uisťujem ťa,že on na oblečení na ryby nešetrí.Asi by si bol sám prekvapený z jeho šatníku a prehodnotil svoj dogmatický a samoľúby pohľad na vec.

reagovat
Úterý 7. září 2010 ve 12:05 ® DJ reakce na …
DJ

hraji> Slyšel :-) V době kdy já tahal nudli a kačera jistě bylo prádlo kvalitní. Po těch letech už by si ale mohl šatník trochu obnovit nemyslíš? Věda přec pokročila a jenom proto že tě prudí muj dominantní postoj přece nebudeš lidem doporučovat to, co bylo kvalitní před třiceti lety.

reagovat
Úterý 7. září 2010 v 11:18 ® hraji reakce na …
hraji

DJ> už jsi slyšel tu o prázdném sudu? Nemám potřebu se řídit radami géniů z internetu. Používal jsem kvalitní oblečení v době, kdy jsi ještě tahal po dvorku kačera a nudli u nosu.

reagovat
Úterý 7. září 2010 v 10:49 ® DJ
DJ

zuzi> Chceš li kvalitní prádlo, koukni do nějaký lyžařský speciálky. Já nakupuju v www.heliasport.cz Maj vyškolenej personál a ten vždy poradí. Polovičce jsem koupil CRAFT a je spokojená. Prádlo maká i po desítkách hodin na svahu. Pokud nemusiš šetřit, nevrhal bych se do neznámých značek. Z textu tady si vyber tři značky a zkus si je obléct v obchodě. Vybral bych si podle toho jak ti sedne a bude pohodlný dle střihu a materiálu na těle.

reagovat
Úterý 7. září 2010 v 10:36 ® DJ reakce na …
DJ

hraji> Konečně jsi procitl. Máš jedinečnou možnost mě následovat a naslouchat.

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 14:20 ® Tutan
Tutan

tomashr> Mi kdysi dovezla Lucka modré triko s krátkým. Cca po roce z toho začaly lézt gumy, ale za tři kila, při běžném denním nošení a nějakých 40 vypráních dobrý…

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 14:12 ® 

kerob:Sensor je vcelku dobrý,ale trochu sa robia žmolky,konkrétne na type e-lite a double-face.

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 14:02 ® tomashr reakce na …

Tutan> Nutno dodat, že některé věci prodávané v Canisu vůbec nejsou marné – pokud má někdo v okolí prodejnu, tak to stojí za vidění…

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 13:39 ® Tutan reakce na …
Tutan

zuzi> od Moiry mám hrubé spodky. Po pár vypráních ztratily tvar a vypadají jako tepláky po dědovi. Tenká guma v pase škrtí. S těmi od Hannahu se to nedá srovnat :-((

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 13:37 ® zuzi reakce na …
zuzi

Tutan> jo, Hannah už jsem taky viděla..a taky Husky, nemáte s tím někdo zkušenosti?

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 13:36 ® zuzi
zuzi

jinak mě ten pán dal ještě katalog termoprádla značky CANARD. mají hezké věci,ale co kvalita…nevíte o tom někdo něco???:-)

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 13:35 ® Tutan reakce na …
Tutan

zuzi> Pod stromeček jsem dostal spodek a vrch s dlouhým rukávem od Hannah. I přes časté používání je stále, až na pár žmolků, bez známek opotřebení. Koupíš to v každém Hervisu a podobných krámech. Fakt levné termoprádlo se dá pořídit třeba v prodejnách Canis nebo jiných pracovních potřebách…

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 13:34 ® zuzi reakce na …
zuzi

DJ> jak jsem byla v tom obchodu s progressem, pán mi říkal, že nechce odrazovat, ale že moira není dobrá volba, že prý má jen jméno a kvalita je na nic. věřím, že je hodně lepších značek než moira, ale nezdá se mi, že by byla tak špatná.nemůžou si přece se svojí tradicí dovolit vyrábět šunty, ne?…ale nevím, je to jen můj názor

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 13:26 ® zuzi reakce na …
zuzi
  • tom → Myslím, že pro rybařinu to moc praktické není…navíc nepatřím mezi ty tuctovky z kalendářů, co se máchaj ve vodě s prutem a je jim vidět až do krku…!
reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 12:58 ® kerob reakce na …
kerob

DJ> ja mam jejich firemni prodejnu kousek od baraku a obcas se tam zastavim. Jinak nedam dopustit (a polovicka taktez) hlavne na pradlo Senzor… dobra cena a super obleceni. Jinak pochybuju, ze narodnost delniku, kteri Moiru sijou ma vliv na vyvoj :-)

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 12:55 ® hraji reakce na …
hraji

DJ> máš recht barde, jedině tvůj názor a životní zkušenost je ta pravá pro celé lidstvo.

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 12:34 ® DJ reakce na …
DJ

kerob> Nebudu se přít, jejich nový sortiment neznám. Loni jsem si koupil novej spodek od MC David – super prádlo, má ochranu při pádu, tuhle novinku doporučuju. Jinak mam vše od craftu a jsem spokojenej. Vývoj MOIRY ve skupince Mongolů co ji šijou někde u Strakonic mě tak už mijí :-) Navíc Craft dělá dámskou řadu kterou si vybrala na lyže drahá polovička a je spokojená. Každej druhej tady si nakoupil krámy na ryby za desitky tisíc a určitě si tak taky může i našetřit na pohodlný hadry. Při odpočinku u vody jsou přece součástí výbavy.

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 12:18 ® kerob reakce na …
kerob

DJ> ja ti nevim, me vyrobky Moira prijdou minimalne na stejne urovni, jako vsechny ostatni cenove srovnatelne vyrobky. Dobu, kdy Moira zaspala a zila jen z toho, ze byla prvni uz davno dohnala. S levnym termopradlem nemam uplne dobre zkusenosti – zmena po prvnim pouziti a vyprani o jednu velikost a od te doby od levneho termopradla radeji ruce pryc… a taky jsem mel jednou krasne modry zada od toho, jak to pustilo barvu v potu pod batohem na kole.

reagovat
Pondělí 6. září 2010 ve 12:04 ® DJ
DJ

kerob> Mám tím na mysli, že MOIRA zaspala před konkurencí ve vývoji a dnes se stejně kvalitní a nepáchnoucí prádlo dá koupit za mnohem míň peňez. Jediný štěstí který ta značka má je, že tu byla první a lidi si ji pamatujou.

reagovat
Pondělí 6. září 2010 v 11:28 ® kerob reakce na …
kerob

DJ> jak to myslis ze je Moira prezitek? Moira je firma vyrabejici nekolik mnoho rad ruznych vyrobku pro ruzne pouziti a z ruznych kombinaci materialu a je v tomhle naprosto rovnocena jinym firmam vyrabejici podobne vyrobky. Ja osobne pouzivam jak Moiru (ruzne rady), tak Sensor a nemam s tim problem.

reagovat
Pondělí 6. září 2010 v 11:03 ® DJ
DJ

Pánové a dámo na trhu je tolik levnýho termoprádla:) Moira už je přežitek. Ano, jeden čas to bylo to jediný co bylo na trhu mám od ni voňavé XXL ribano. Dnes je ale tolik možností, tak nechápu, proč se 50% lidí tady dobrovolně s prvnim mrazíke, navléká do tchoří kůže :-)

reagovat
Pondělí 6. září 2010 v 10:51 ® DJ
DJ

Dost mě překvil produkt značky MC David. Mají do termoprádla zapracovaný osmihrany, který pracujou podobně jako hadí kůže. Prádlo je nejen pohodlný a pracuje dokonale pří termo procesech, ale je i nárazu vzodrný a upravený povrch dokonale tlumí případný pád či náraz. www.mcdavidusa.com, navíc jejich prádlo nesmrdí, což je velkej problém moiry. Ta fakt páchne jak zatuchlej hadr.

reagovat
Pondělí 6. září 2010 v 10:39 ® Zmata

Protože kromě rybaření ještě jezdím na kajaku a v zimě a na jaře, kdy se nejčastěji vyskytne první tání nebývá zrovna teplo, vlastním několik druhů termoprádla a samozřejmě je využívám i na rybaření. Z těch co mám je suveréně nejlepší Polartecové prádlo od Kwarku. Je to sice pálka, ale hřeje a je to i příjemné na tělo. Moiru mám taky (několik typů) a rozhodně to z pohledu komfortu nelze srovnat.

reagovat
Pátek 3. září 2010 ve 22:03 ® -tom-

A co vybrat něco tady → http://www.sexy-pradlo.com ? Sice to není termo, ale člověka to stejně celkem rozehřeje :-)

reagovat
Pátek 3. září 2010 ve 20:28 ® macek2 reakce na …
macek2

zuzi> přeji ti při výběru štastnou ruku,

reagovat
Pátek 3. září 2010 v 15:56 ® zuzi
zuzi

nene, maj samý L a XL a já potřebuju XS nebo S,ale byla jsem v kamenným obchodě a za 14 dní jim přijde nová kolekce, tak se tam zastavim a uvidim…ale ten progress je mi sympatickej,kouknu i na devold:-)

reagovat