Chytej.cz

Kvalitní termoprádlo necteno

31.8.2010 | zuzi | 41.202 zobrazení | 134 odpovědí

Dobrý den, prosím o radu a tipy na kvalitní termoprádlo. Blíží se zima a nerada bych někde umrzla:-) Na internetu je toho spousta, ale nevím co vybrat, tak pokud máte dobré zkušenosti s nějakou konkrétní značkou, písněte to sem,moc mi to pomůže:-) Snad vyráběj i dámský:-D

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Úterý 31. srpna 2010 v 15:22 ® hraji
hraji

První je 1. vrstva, která odvádí pot, druhá je 2. vrstva a třetí jej 3. vrstva, což už je opravdu extrém. U nás jsem nezažil, že by byla potřeba

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 v 15:21 ® zuzi reakce na …
zuzi

pro hraji- to termo prádlo chci fakt jen na ryby a možná pak na jaře na motorku,ale přednostně pouze na ryby.chci aby mi bylo teplo, když budu někde 3 hodiny v kuse házet a stát na místě:-) asi si koupim ještě ty gelové polštářky, jak hřejou zhruba hodinu:-)

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 v 15:19 ® zuzi reakce na …
zuzi

pro macek2 a FISHERBOY- teď jsem asi hodinu četla na moira.cz všechno o těch vrstvách. je to zajímavé, ale vůbec se nevyznám v tom, co přijde první. Vím že 1. vrstva má odvádět pot, 2. izolační a 3. ochranná. Ale stejně budu muset do kamenného obchodu a tam teprv něco vymýšlet:-) děkuji za pořádné rady, vážím si i těch níže, ale kdyby byly bez těch dodatků:-D

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 v 15:04 ® hraji
hraji

Před nákupem prádla doporučuji dlouho přemýšlet pro jaké účely si prádlo pořizuješ, protože nepředpokládám, že by to bylo pouze na ryby. Hlavně z hlediska případného možného vrstvení na sebe. Potom doporučuji vyčlenit příslušnou částku peněz. A pak vyrazit na nákup do nějakého specializovaného obchodu. Určitě se nevyplatí nerozumně šetřit.

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 14:29 ® FISHERBOY reakce na …
FISHERBOY

souhlasím s mackem2– já jsem koupil termohadry Moira loni v prodejně v Hradci Králové- triko s dlouhym rukávem, a spodky, hřejou perfektně, vlhko odvádí též skvěle. Cena sice 1300, ale mám zas na dlouhou dobu vystaráno. Mají ještě jednu možnost- pro případ že je oblékneš naruby, hřejí na 50%. Což je dobré třeba když se v zimě pohybujes a nestojíš na místě).. Být tebou, neváham.

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 14:26 ® petrcech reakce na …
petrcech

Robur> Ach bože…

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 14:17 ® macek2 reakce na …
macek2

zuzi> no nevhodných návrhů od robura už bylo dost tak tet vážně, skus se podívat na www.moira.cz, ceny jsou sice vyšší ale na oblečení se šetřit nemá kvalitní oblečení je základ:-> , třeba si něco vybereš.

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 14:10 ® Robur
Robur

díky za rychlou reakci, už jsem měl sbaleno do posilovny

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 14:07 ® zuzi reakce na …
zuzi

Děkuji za návrh, ale musím odmítnout. šáhnout si můžu doma…;-)

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 13:41 ® Robur
Robur

ještě jsem ti obnovil kosu, viz. fóra, jinak dojeď na sraz, něco budu mít na sobě, nechám tě šáhnout:-D

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 13:40 ® zuzi reakce na …
zuzi

ale děkuji mockrát za radu, jdu si to přečíst..;-)

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 13:39 ® zuzi reakce na …
zuzi

Vtipné:-D

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 13:24 ® Robur
Robur

http://www.chytej.cz/…sobe-dil-11/

reagovat
Úterý 31. srpna 2010 ve 13:23 ® Robur
Robur

http://www.chytej.cz/…nimi-trendy/ nějaký článek a bylo zde i fórum, ale spíš o maskáčích.

Každopádně prádlu rozumím jako nikdo, akorát potřebuji vidět foto postavy bez prádla, abych mohl vhodně doporučit…:-D

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1