Chytej.cz

Víkend CHYTEJ. CZ bez ryb, ale o rybách! necteno

19.1.2005 | toulovec | 23.162 zobrazení | 243 odpovědí

Dovoluji si Vás předběžně pozvat na malou akcičku, která mi maličko přerostla přez hlavu, takže když už něco organizuju, tak ať je veselo.

TERMÍN: 18. – 20. 2. 2005 MÍSTO: Vranice, Toulovcovy Maštale, ubytovna TJ Jiskra LItomyšl, okres Svitavy BLIŽŠÍ URČENÍ MÍSTA: na mapě hledejte zhruba průsečík obcí Jarošov, Proseč, Nové Hrady

PROGRAM: vázání much, výroba woblerů made by BigMike ............ a ostatní vychytávky z dílny chytejáků. Kdo co umí předvede ostatním. Navrhována byla i mírná turistika, neb lokalita je v nádherné přírodě, ale to necháme na každém osobně. Pokud bude mrznout, budete mít možnost třeba dopoledne zajet zalovit na 13 km vzdálenou Poličku na dírky … Iniciativě se meze nekladou, ale hlavním programem bude rozhodně vázání hmyzu , pokec atd…

Cena za nocleh by neměla převýšit 100 Kč a na ostatních výdajích se domluvíme. Chata je vybavena společnými WC, sprchami, velkou společenskou místností s krbem, velikou jídelnou. Neb je po sezoně a část vybavení je v údržbě nebo v čistírně, bude nutno si přivézt vlastní lůžkoviny nebo spacák ))).

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 6. února 2005 v 11:35 ® HaD
HaD

bass: video můžeme vzít taky, to už nejni problém

reagovat
Neděle 6. února 2005 v 8:59 ® Bass
Bass

Koukám pánové, že jste se k tomu srazu postavili čelem. Líbí se mi jak nápad s miniburzou, tak HaDovo nápad s G10 !! Chtěl jsem se akorát zeptat Toulavce, jak píše, že bude kino, jestli je to i o VHS, nebo jenom o CD. Na kazetách bych měl pár docela zajímavejch věcí. Přibližně tak 25 hodin tý nejbrutálnější rybačky.

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 3:55 ® parmenides

Karlos: taky mam zajem o toho vyra, ten je velice cenen, pac je chranen. My si to se shimim nejak rozdelime…

reagovat
Sobota 5. února 2005 ve 22:39 ® Shimi
Shimi

Karlos:výra????to si delas srandu jesli nepouzivas nebo nespotrebujes okamzite si velkou vetsinu vseho zabiram )

reagovat
Sobota 5. února 2005 ve 22:27 @ 

Mike:Jo měl bych pár věcí pro vazače,volavku,pár ocasních brk z výra a tak.Čím dál víc mě štve že nemůžu…

reagovat
Sobota 5. února 2005 ve 21:31 ® BigMike

Nějak to blbne?

reagovat
Sobota 5. února 2005 ve 21:29 ® BigMike

Toulovec & all: tak mě napadlo, co tam udělat takovou malou burzičku? Každej něco má, co nepotřebuje a tak by to mohl vzít s sebou a tam vyměnit či za nějakou korunu zpeněžit. Co vy na to?

reagovat
Pátek 4. února 2005 v 19:38 ® jiris
jiris

Mám na Vás prozbu, vezmete někdo knihu od Václava Fikara na sraz? Moc rád bych si ji prohlédnul. Díky

reagovat
Pátek 4. února 2005 ve 13:04 ® HaD
HaD

Já nejsem pivař, takže nevim, ale asi G10 to jistí. Vezmu kelímky ze srazu na Piláku-dost jich zbylo

reagovat
Pátek 4. února 2005 v 11:01 ® toulovec
toulovec

Hele přátelé, nechci do toho moc kecat, ale dohodněte se na značce píva ať tam nejsou rejpalové že nešmakuje. Tímto oficiálně pověřuju a prosím HaDa a Milkyho a dávám vám na starosti nápoje, pumpu atd. Počítám že půllitr si každej doveze svůj, jinak chlastá ze sklenice vod vokurek.

reagovat
Čtvrtek 3. února 2005 ve 23:27 ® pupak

BigMike – baby sou prej povoleny, ale jen nafukovaci:-)) ) a kdo je zarlivej at si ji sfoukne . . .

reagovat
Čtvrtek 3. února 2005 ve 22:22 ® zedus
zedus

Toulovec: Kolik těch směrovek máš? Nechceš mi je dát už od Olomouce, tak každejch 100m.

reagovat
Čtvrtek 3. února 2005 ve 21:54 ® BigMike

Toulovec: hele, a co baby? Jsou povolený? Mám dilema. Jestli vzít křehulinku nebo ne. Spíš ne, trhala by partu,což?

reagovat
Čtvrtek 3. února 2005 v 18:23 ® Chose
Chose

Toulavec-to je hodně dobrej nápad. seš to ale šikovnej klučina. Jinak sem děsně natěšenej…

reagovat
Čtvrtek 3. února 2005 ve 14:41 ® toulovec
toulovec

Tak jsem si nachystal šipečky, aby jste mi tam nebloudili zlatíčka:

reagovat
Čtvrtek 3. února 2005 ve 12:26 ® toulovec
toulovec

1 – HaD – Tábor 2 – já – Litomyšl 3 – pupák – Praha 4 – dědek – Brno 5 – parmenides -Praha 6 – Shimi – Praha 7 – bass – Plzeň 8 – dodo – Plzeň 9 – muf – Boskovice 10 – pif – Boskovice 11 – chose + 1 – Nová Paka

13 – Jiris ??? – Houmeles 14 – Padis – Pardubice 15 – Milky – Tábor 16 – BigMike – Soběslav 17 – Iceman ??? – Česká Lípa ?????? 18 – Fikusák – Praha 19 – kelt – Boskovice 20 – kostnák – Pezinok 21 – zedus – Olomouc 22 – koudy – Frýdek – Místek 23 – Tomucha – Brno

reagovat
Čtvrtek 3. února 2005 v 10:21 ® HaD
HaD

hraji: hory se daj zrušit

reagovat
Čtvrtek 3. února 2005 v 9:07 ® hraji
hraji

Zamlouvám si místo na dalším pokračování, v tomto termínu jsem bohužel za hranicemi všedních dnů na lyžovačce.

reagovat
Čtvrtek 3. února 2005 v 7:33 ® toulovec
toulovec

Padis: buď já, ale já pojedu už tak okolo oběda, abych stihl ještě něco připravit. Nebo kluci co jedou z Prahy by mohli za Chlumcem jet přez Bohdaneč. Pokud bys měl zájem jet dřív už se mnou, ozvi se na meil, nebo osobkou. Telefon mám v kartě

reagovat
Středa 2. února 2005 ve 22:12 ® BigMike

Chose: balzy vemu tedy 2 prkénka a ty pokrutiny taky ve větším.

reagovat
Středa 2. února 2005 v 16:26 ® Padis
Padis

Mam dotaz nepojedete někdo na sraz přes Pardubice nebo okolo.

reagovat
Středa 2. února 2005 v 15:51 ® HaD
HaD

Tomucha: už je pro Tebe zajišěnej odvoz. (dědek je svolnej -pak ti na něj dám tel.)

reagovat
Středa 2. února 2005 ve 14:53 ® Tomucha
Tomucha

zdar muškaři a vazači, té akce bych se rád zúastil, ale v tom termínu mám jet na hory. nicméně se s tím pokusím něco udělat. Zatím se mějte a doufám, že se tam uvidíme Tom Vítek

reagovat
Středa 2. února 2005 v 7:34 ® toulovec
toulovec

Parmenides – s organizací pomoci asi nemůžeš, ale po srazu můžeš vytřít podlahu, neb jsem slíbil že když nám půjčí chatu, že tam uklidíme, aby tam nemusel tahat uklízečku (on tam moc bordel nebude, protoože se tam chodí v bačkorkách, takže jen vytřem chodbu Jo ale mohl by ses po firmě podívat po tom projektoru??? Pokud něco budeš mít, chtělo by to i všechny šňůry na propoj s PC a kamerou. David vezme PC a nějaký filmy, tak že by jsme to hodili na zeď aby jsme nemuseli čučet v zástupu na monitor. Zároveň mě napadlo že vezmu kameru a když bude někdo něco hezkýho vázat, hodilo by se to taky na zeď ať všichni hezky viděj.

Poplatek bude pouze symbolickej za nocleh –50,–/noc/os. jinak ostatní náklady co budou (kuřata, brambory, kafe, čaj, cukr, ryby k večeři, .......) sečtu a podělím mezi poddaný lid. Pivo si budem psát a na konci každej zaplatí co vypije, ostatní věci si musíte přivézt sami. Počítám s tím, že k obědu v sobotu upeču pro všechny kuřata s vařeným bramborem, k večeři bychom udělali duháky,(ty taky každýmu zajistím) ostatní papání si přivezte každej sám.

4all: kdo máte nějakej zajímavej film na CD, nebo DVD s rybářskou tématikou – vemte to s sebou, bude KINO !!!!!!

reagovat
Středa 2. února 2005 v 7:15 ® toulovec
toulovec

Parmenides – ta výroba rotaček by zajímala víc lidí. Už jsem kámoše lámal, jestli nechce přijet to ukázat, ale bohužel se mi nepodařilo (prej by moc lidí vidělo jak je to jednoduchý ). Ale pokud bude zájem, můžu mu říct ať nějakou zásobu nadělá a něco přiveze. Bohužel sliboval, že do vánoc bude mít i vel. 0 a 00, ale kluci co mu dělaj lis na lístky nějak zaspali, takže zatím nic nemá. Velikost 1 a 2 co dělá nafotím a fotku sem někam mrsknu nebo kdo bude mít zájem pošlu.

reagovat
Středa 2. února 2005 v 1:06 ® parmenides

Toulovce: chtel bych zakoupit nejake trpytky – vaskovky – napis prosim par podrobnosti – barvy, velikosti, tvar kridla, ceny a termin dodani.

Kdyz jsme byly u tebe na chate, rikals, ze to ten kamos vyrabi – nepozves ho mezi nas, aby nam to predvedl? Mozna by to zajimalo i ostatni a nejenom mne.

Jak jinak mohu pomoci s organizaci srazu? Budou nejake souteze?

Jaky je ucastnicky poplatek?

reagovat
Středa 2. února 2005 v 0:27 ® muf

copak vas, ale lidicek z bozaka(boskovic) to bude jak kdyby jsme seděli u nás v hospodě

reagovat
Úterý 1. února 2005 ve 21:36 ® Padis
Padis

Kurna nás tam ale bude.

reagovat
Úterý 1. února 2005 v 19:02 ® Milky
Milky

Tolafson: Vídíš, jax to pěkně udělal – ale měls to ještě seřadit do skupin podle směrů!!!!

Je aspoň jasné, kdo s kým a tak … .

reagovat
Úterý 1. února 2005 v 18:17 ® Chose
Chose

Big Majk-ne,mohl by si vyhovující balzu a krouceninu olova dovézt? Bych Ti to pak doplatil. (možná) Toulavec-jestli pojedu s kolegou tak jen do soboty do večera. jinak už by ho prej nemuseli pustit doma přes práh

reagovat