Chytej.cz

Víkend CHYTEJ. CZ bez ryb, ale o rybách! necteno

19.1.2005 | toulovec | 23.162 zobrazení | 243 odpovědí

Dovoluji si Vás předběžně pozvat na malou akcičku, která mi maličko přerostla přez hlavu, takže když už něco organizuju, tak ať je veselo.

TERMÍN: 18. – 20. 2. 2005 MÍSTO: Vranice, Toulovcovy Maštale, ubytovna TJ Jiskra LItomyšl, okres Svitavy BLIŽŠÍ URČENÍ MÍSTA: na mapě hledejte zhruba průsečík obcí Jarošov, Proseč, Nové Hrady

PROGRAM: vázání much, výroba woblerů made by BigMike ............ a ostatní vychytávky z dílny chytejáků. Kdo co umí předvede ostatním. Navrhována byla i mírná turistika, neb lokalita je v nádherné přírodě, ale to necháme na každém osobně. Pokud bude mrznout, budete mít možnost třeba dopoledne zajet zalovit na 13 km vzdálenou Poličku na dírky … Iniciativě se meze nekladou, ale hlavním programem bude rozhodně vázání hmyzu , pokec atd…

Cena za nocleh by neměla převýšit 100 Kč a na ostatních výdajích se domluvíme. Chata je vybavena společnými WC, sprchami, velkou společenskou místností s krbem, velikou jídelnou. Neb je po sezoně a část vybavení je v údržbě nebo v čistírně, bude nutno si přivézt vlastní lůžkoviny nebo spacák ))).

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 27. ledna 2005 ve 22:07 ® BigMike

Chose: ať prdí na manželku, dojmy a nové pojmy přehluší domácí ticho po příjezdu:-)) Jo, já to znám. Už nyní začíná houstnout atmosféra která je už tak hustá! Ale mušíme si užívat! Včera hráli chlapi v tělocvičně fotbálek. Najednou jeden, r. 1964 zkolaboval a už ho neanahodili!!!! Fakt si užít každej den, každou radůstku! Zní to jako fráze, ale je to tak! Nevíme kdy škytnem, prdnem, tak ať každej den jest někde nějaká dobrá věcička pro pozvednutí nálady!

reagovat
Čtvrtek 27. ledna 2005 ve 20:26 ® jiris
jiris

toulák – na 95% estli mě děduch vezme…

reagovat
Čtvrtek 27. ledna 2005 ve 20:05 ® Chose
Chose

Toulovec-předvedu výrobu splávků,jestli bude zájem. a ještě netuším jestli tu akcičku kolegova manželka vydejchá. nějak se jí to nelíbí,ale snad to dopadne…

reagovat
Čtvrtek 27. ledna 2005 ve 14:00 ® toulovec
toulovec

právě jsem byl pověřen dát dohromady symfonický orchestr, takže kdo vlastní hudební nástroj schopný vyloudit melodii, bude vítán a hýčkán.

1. člen fikusák – banjo (eště vo tom neví)

reagovat
Čtvrtek 27. ledna 2005 ve 12:59 ® toulovec
toulovec

19 – kelt

reagovat
Čtvrtek 27. ledna 2005 v 7:39 ® toulovec
toulovec

BigMike: na nějaké organizační informace je ještě dost času. Pívo bude mít na starosti pravděpodobně Milky, k jídlu v sobotu k obědu asi upečeme pro všechny kuřata, neb to nedá žádnou práci a po pátku teplej oběd určitě všichni uvítají. k večeři koupím pro všechny duháky, který upeče pro změnu pupák a aby dědek mohl trénovat žraní ryb. Ostatní jídlo každý sám svoje. Úrčitě koupím takový blbiny jako čaj na ráno a kafe, cukr atd...... ale to si domluvíme až těsně před akcí. Zatím mi sem pište jakýkoliv návrhy a připomínky, neb já si na všechno taky nevzpomenu.

Co se týká spaní, jde o turistickou ubytovnu s kapacitou přibližně pro 40 lidí s elektrickým vytápěním, takže z omrzlin strach mít nemusíte, spíš naopak. K dispozici jsou sprchy s teplou vodou pro všecky, takže NO PROBLEM. Spaní jsou pokoje po 2–5, takže pokud nás bude okolo 20, tak pohoda. Bohužel je po sezooně, takže má správce stažený všechny lůžkoviny. myslím že tam jsou malé polštářky, ale povlečení a deky má v čistírně, takže si vezměte spacáky(nebo peřiny ), popřípadě choulostivější prostěradlo a potah na polštář. já osobně patřím mezi ty choulostivé, takže bych alespoň prostěradlo doporučil. Jo a pokud bude takovýhle počasí, tak bez zimních gum a řetězů nemáme šanci se tam dostat, ale kdyžtak dám vědět změnu trasy. Jo a počítejte s tím, že se jedná o hluboký údolí kde nebudete mít signál na mobil, ale je tam pevná na kterou všichni dostanete číslo.

Ale to všechno Vám týden předem dám vědět. Jen očekáváme více nabídek šikulků a kutilů kteří by přijeli něco ukázat a něco se přiučit.

reagovat
Středa 26. ledna 2005 ve 22:59 @ 

Nesedí mě termín,škoda přeškoda…

reagovat
Středa 26. ledna 2005 ve 22:17 ® BigMike

Toulovec: tak kdo tam co předvede? Jídlo s sebou, spacák a jak s tou kofolou? Bude soudek nebo si mám vzít ještě svou zásobičku? ?:-)) )

ALL: Vemte něco s sebou i klidně k prodeji. Rád bych omrkl vázání těch „chlupatic“ co tu někde předvedl Kostnak!

reagovat
Středa 26. ledna 2005 v 9:54 ® Vydrain
Vydrain

Dědek/ pindík není Vydra in ta tam nebude, ale zeptej se pupáka

reagovat
Úterý 25. ledna 2005 ve 22:23 ® Padis
Padis

Tu 14 beru Toulovče

reagovat
Úterý 25. ledna 2005 ve 20:43 ® Dědek
Dědek

Pindík rovná se Vydra in? ))

reagovat
Úterý 25. ledna 2005 v 15:04 ® HaD
HaD
reagovat
Úterý 25. ledna 2005 v 15:04 ® Dědek
Dědek

Fikusák, toulavec : to nebylo na vás, ale Davida

reagovat
Úterý 25. ledna 2005 v 15:04 ® Vydrain
Vydrain

19: pindík

reagovat
Úterý 25. ledna 2005 v 7:48 ® toulovec
toulovec

18 – Fikusák

reagovat
Pondělí 24. ledna 2005 v 10:56 ® toulovec
toulovec

Takže frajeři, aby se už ukázal nějakej zasedací pořádek – jen předběžně:

1 – JÁÁÁ 2 – HaD 3 – pupák 4 – dědek 5 – parmenides 6 – Shimi 7 – bass 8 – dodo 9 – muf 10 – pif 11 – chose + 1

13 – Jiris ??? 14 – Padis 15 – Milky 16 – BigMike 17 – Iceman ???

reagovat
Neděle 23. ledna 2005 ve 20:30 ® Milky
Milky

jaryn: opravdu tam s ní musíš? Nemohla by si manželka s sebou vzít někoho jiného ?

reagovat
Neděle 23. ledna 2005 ve 20:02 ® Dědek
Dědek

Jarin: touloec to neposral, ukecal jsem ho, protože předcházenící vejkend jsem na horách já a žena má kulatiny ale musím uznat, že mi budeš chybět. nepřijedeš aspoň v pátek?

reagovat
Neděle 23. ledna 2005 v 18:54 ® jaryn

Toulovec tos posral, 18–22.2. jsem na horách

reagovat
Sobota 22. ledna 2005 ve 21:53 ® BigMike

Dědek-Toulovec: abstinuji, včerejší ples doprava autem a moc jsem se neodvázal. Máme doma zase ticho, že jsem netancoval a jen seděl a koukal. Jo, chce abstinenta, bude ho mít!!:-)) )

Chose: na tu M. nedám dopustit. Má za ty léta tak „doladěnou“ spoušť, že na ní jen kouknu a už letí včelka. Jak na rychlopalbu a tak s ní střílím rychlé série. Lidi na čáře mě zdržujou. Já jich vysázím za 5 vt. 10 a oni maj třeba jen 1. Pak čekám, čekám… Měl jsem CZ85(jsem levák), ale nikdy jsem jí nepřišel na chuť. Prodal a koupil CZ 83 9 mm Br. Lehčí, na nošení tak akorát.
No, na ten srázek bude asi nejlepší, když ten, co bude chtít okouknout výrobu w. si vezme s sebou balzu, pilník, šmirgl, krouceninu olova, vteřiňák, drátek a nějaké menší kleštičky. Vemu vše s sebou, ale není nad to, když si každý udělá svého (než se tahat o jeden pilník atd.) a barvit + lakovat, může až doma. Už se tam těším. Dnes jsem udělal základ + vrtulky na 5–7cm propy a jednoho popa 5 cm s nově vymyšlenou puklicí. Tak jsem zvědav.

reagovat
Sobota 22. ledna 2005 v 9:40 ® Tomash
Tomash

muf : „Hampejzáckou akci“ ??? No dovol!!!

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 v 17:18 ® Dědek
Dědek

Toulovec : hele, neprovokuj, nebo tady uveřejním to, co jsi mi ve slabé chvilce prozradil ))

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 v 16:29 ® Milky
Milky

Tolavec, ty kuwa, tys mě natřel – fůj! Já nemyslel na to co myslíš ty, ale myslel jsem na vázání kundíků!!! A ty takhle – fůůůůůůůj!

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 v 15:57 ® jiris
jiris

toulovec – seru, to by se mi vikend proměnil v tyden kdybych to po Vás měl uklizet, co po Vás po tobě a pupakovi....... vy toho zbaštite nejvíc

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 ve 14:30 ® muf

jinak beru sebou vzorek, aby nás v noci nebudila zima…

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 ve 14:30 ® toulovec
toulovec

muf: ještě mi je nevylekávej, oni ještě nevědí, že vstupenkou je přinést velému rytíři Toulovci dubbing nebo peří v hodnotě ................. no řekněme ................. to si ještě rozmyslím

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 ve 14:27 ® muf

toulovče, všem kdo chce tuto skvělou akci vázačského charakteru přeměnit na akci hampejzáckou, zakaž přístup, neb by nám pak mohli místní molice napadnout naše sbírky chlupů…

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 v 11:34 ® Dědek
Dědek

Ty kuo, nejmenuj

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 v 10:06 ® toulovec
toulovec

Tak přáteleé, jediné dotazy, které se mi shromažďují na ICQ jsou typu:

  • opravdu bez bab ??? Milky
  • co bude k jídlu? Dědek
  • naložíš masíčko? Dědek
  • budeš péct ty cizé struhy? Dědek
  • koupíš ty kuřata? Dědek
  • co bude za pívo? Dědek

HOVNO chlapečkové, mouchy se budou vázat !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 v 8:37 ® toulovec
toulovec

Tak popořádku:

Milky – ty lumpe vydra je pod mou osobní ochranou, ještě že se vdává

pupák: serem na baby – bez bab vole

big mike – tato akce je abstinentská – čepuje se jen kofola, to jsem Ti zapomněl říct

Chose – každej dobrej typ je vítanej

Dědek – o proviantu ještě přemýšlím, ale rozhodně každý vlastní ze svého. Pupák předložil revoluční myšlenku, že bych na sádkách nakoupil pár duháků a večer by jsme je tam usmahli, aby to tam taky trochu smrdělo rybinou. Napadlo mě taky, že bych mohl nakoupit balík kuřat a hodit to do trouby abychom měli i teplej oběd v sobotu, ale to ještě rozmyslím, neb bych se mohl změnit v služku a děvečku. Možná v případě, že by pak Jiris umyl nádobí

reagovat