Chytej.cz

Víkend CHYTEJ. CZ bez ryb, ale o rybách! necteno

19.1.2005 | toulovec | 23.162 zobrazení | 243 odpovědí

Dovoluji si Vás předběžně pozvat na malou akcičku, která mi maličko přerostla přez hlavu, takže když už něco organizuju, tak ať je veselo.

TERMÍN: 18. – 20. 2. 2005 MÍSTO: Vranice, Toulovcovy Maštale, ubytovna TJ Jiskra LItomyšl, okres Svitavy BLIŽŠÍ URČENÍ MÍSTA: na mapě hledejte zhruba průsečík obcí Jarošov, Proseč, Nové Hrady

PROGRAM: vázání much, výroba woblerů made by BigMike ............ a ostatní vychytávky z dílny chytejáků. Kdo co umí předvede ostatním. Navrhována byla i mírná turistika, neb lokalita je v nádherné přírodě, ale to necháme na každém osobně. Pokud bude mrznout, budete mít možnost třeba dopoledne zajet zalovit na 13 km vzdálenou Poličku na dírky … Iniciativě se meze nekladou, ale hlavním programem bude rozhodně vázání hmyzu , pokec atd…

Cena za nocleh by neměla převýšit 100 Kč a na ostatních výdajích se domluvíme. Chata je vybavena společnými WC, sprchami, velkou společenskou místností s krbem, velikou jídelnou. Neb je po sezoně a část vybavení je v údržbě nebo v čistírně, bude nutno si přivézt vlastní lůžkoviny nebo spacák ))).

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 20. ledna 2005 ve 23:18 ® Dědek
Dědek

Chose : neboj, MB ani neví, jak alkohol chutná

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 ve 22:11 ® Chose
Chose

BM-hlavně ty woblery. jen abyste se neožrali a pak na ně ani nedošlo. to bych ho asi dost nasral…

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 ve 22:03 @ 

[quote]

  • Margolin (SSSr) a dle výr. čísla pamatuje Stalina:-))

To není blbá značka. pán má vytříbený vkus…

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 ve 21:52 ® BigMike

Chose: w. jo, ale mouchy tak leda plácám plácačkou.

Vydrain: s tou malorážkou jsem jako myslel prohnat někde kormorány a vydřičky! Je to malinká pistolka – Margolin (SSSr) a dle výr. čísla pamatuje Stalina:-))

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 v 16:46 ® Chose
Chose

Toulovec-neva když s sebou vezmu jednoho kámoše z práce? taky rybář a rád by se od BM přiučil dělat woblery a mouchy.

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 v 16:03 ® Dědek
Dědek

wolové, ne že se ožerete hned po příjezdu, chci se něco naučit )) Ostatně tuláku, jak je to tam s proviantem? To už by se hodil pomalu soudek a mohl bys udělat maso jako HaD na srazu.

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 ve 14:25 ® pupak

jo Milky ma pravdu toulovec privez tam nejaky mistni svrbeny a at sou cisty aby nam filcky nerozmotavaly dubbing:-)) ))

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 ve 13:04 ® Milky
Milky

Toulavec – nelžil! Volals mi a říkal, že by to šlo a že bychom si aspoň mohli uvázat kundíka – čerstvého!!!!

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 v 7:41 ® toulovec
toulovec

Vydra: Milé děvče, to není náhoda, to je naschvál, neb tam budem všichni zapíjet žal že se vdáváš. Budem celý víkend jenom bulit, trhat si vlasy a tlouci hlavami o zeď že vstupuješ do stavu manželského. Termín neposunu, neb chci bulit v době kdy ty se veselíš.

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 v 7:34 ® toulovec
toulovec

CeP: super! díky, já se na mapu ráno chystal, ušetřil jsi mi práci.

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 ve 2:37 ® CeP
CeP

malej pokus

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 v 0:14 ® Vydrain
Vydrain

Chose/ tak budeš muset ukecat nějaký pražáky, bo to nejde hergot vám budu závidět

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 23:16 ® Padis
Padis

A musím vymyslet jak se tam dostanu to by ale neměl být problém.

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 23:14 ® Padis
Padis

Díky za pozvání Toulovec rád se přijedu podívat.

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 23:01 ® Vydrain
Vydrain

Chose/ o týden později …

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 22:57 ® Chose
Chose

ale pokusím se

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 22:54 ® Chose
Chose

Seš z HK? jak mám ukecat termín?ten stanovil toulovec…

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 22:52 ® Vydrain
Vydrain

Chose/ jsetli mi ukecáš ten termín, tak tě klidně z hk vemu

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 22:49 ® Chose
Chose

4All: jedete někdo přes Hradec Králové-nebo ze severu kolem Jíčína a tak?Kdyžtak bych se svezl,nebo někoho případně velmi rád přibalím!!!!!

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 22:35 ® Vydrain
Vydrain

BigMike: co si říkal o té malorážce?

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 22:31 ® BigMike

Tak doma nadneseno a vypadá to dobře:-))

Bond 007: myslíš tu malorážku? Možná s ní vládnu lépe než s proutkem v lapáním candátů!:-)) ) A někdy bych to na těch 50 m do toho ohnutozobáku snad trefil:-) Akorát jí nemám asi 2 roky zastřílenou. Ale zase zvládám rychlopalbu, tak než by ho 1. minula, ta 10 už by ho dohnala dozajista!

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 22:24 ® Chose
Chose

doufám že moje dodo těch 100km udejchá ))

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 22:10 ® Chose
Chose

pokud to půjde tak rád přijedu. uvidíme.

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 21:43 ® muf

jak už bylo řečeno přijecham. Už se moc těším, měla to být akcička a pak se to zvrhne v megapárty, toť podle mého gusta…

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 21:35 ® Vydrain
Vydrain

Toulovče, tos přehnal, to to musíš udělat v termínu, když se vdávám? nešlo by to o týden dýl? prosím prosím pěkně

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 20:57 ® playboy007

BigMike: drž se prutu, ať si neublížíš

reagovat
Středa 19. ledna 2005 ve 20:16 ® Rico
Rico

Skoda ze tak daleko jinak byste me tam meli jak na ferari (((( (((

reagovat
Středa 19. ledna 2005 v 19:50 ® BigMike

Toulovec dal dobré finanční podmínky, tak myslím, že mu tam nějaké ty přednášky zvládnu. A bez alkoholu – buď rybařina nebo toulky po okolní, tak krásné přírodě!!! Svěží lesní vzduch, kormoráni kroužíci na nebi, vydry hrající si v nedaleké, tak kdysi krásně zarybněné říčce… Beru asi malorážku!!!

reagovat
Středa 19. ledna 2005 v 18:43 ® pupak

To zas bude v alejich nablyyyyyyyto . .

reagovat
Středa 19. ledna 2005 v 18:27 ® Milky
Milky

Jedu s HaDem Myslím, že v pátek bude ve vzduchu hodně vitamínu A-power. Vedu svařákovou peruť (sekci) CH. cz

reagovat