Chytej.cz

spánek u vody? necteno

1.1.2010 | Ciffik | 58.849 zobrazení | 491 odpovědí

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden…za jakékoliv reakce díky…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 9. ledna 2010 ve 22:03 ® Patlaloš
Patlaloš

Nooooo pánové nic moc !!! Tedy na jiných foréch mají proti spací skupiny větší fantazii !!!

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 22:03 ® RedBass reakce na …

Filoušek( CS )> Nic proti tobě, ale on se ani v nejmenším nezmínil, že bere tolik ryb jak píšeš…

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 22:02 ® Filoušek( CS )
Filoušek( CS )

Nepochopis: že na rybych jsi aji od nečeho jieho než aby jsi klepal ryby pohlave a chlubil se doma…

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 22:02 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

RedBass> Ano je.

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 22:01 ® RedBass reakce na …

Beer.Beda> Ano, příspěvky tomu nasvědčovaly… Ale pravda je jiná

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 22:01 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

Beer.Beda: :-D DDDD NEMACHRUJ!!! :p

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 22:00 ® Beer.Beda
Beer.Beda

Filoušek( CS )> Jasně a naplnit si mrazák.Wole.Říkám ti běž spát.Na takovéhle názory máš ještě dost času.V tvém věku bych stáhl ocas mezi nohy a držel : vždyť ty víš co.Vysvětli mi co nepochopím.

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 22:00 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

Beer.beda to je ale tvuj problem že to nikdy nepochipiš!!!

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:59 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

:DDDDD

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:58 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

RedBass> odvodil jsem si to z tvých příspěvků.Nemám ve zvyku koukat do profilu.Je pravda, že můžeš, ale neměl bys. howk domluvil jsem

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:58 ® RedBass reakce na …

Filoušek( CS )> :-D DD klid

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:57 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

Beer.beda: ty to ale pořadd echapeš..Ty t yryby chces beztak dostat na břeh aby jsi je mohl klepnout a pochlubit se doma, co!!!

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:54 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

džigit> Tady to nemá cenu.To je jako házet perly sviním.To já bych s tebou i pokecal.Myslím, že by to bylo přínosné.Někda se potkáme popijem a pujdem spát pruty nepruty.:-))

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:54 ® RedBass reakce na …

Beer.Beda> „Vy kapraři?“ Proč usuzuješ, že jsem kaprař?… Doma spát můžem, ale i na rybách…

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:53 ® Filoušek( CS )
Filoušek( CS )

Hej Beer.Beda…hej nevim co máš pořad proti tomu aby se a rybách spalo…Ryby nemáš jenom otom aby jsi ráno přišel k vode, nahodil, a čeakal až ti nejaka ryby příjde na pánvičku!!!!

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:51 ® RedBass reakce na …

džigit> Rozumnou řeč s tebou?:D… Ne promiň, ale podle příspěvků co píšeš to podle mně není možné :-D Beer.Beda video jsem viděl taky, co s tím?

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:50 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

Filoušek( CS )> Tam je budili až když byla RS na břehu.To je to vaše spaní na jedno oko co.

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:49 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

RedBass> Ja taky mám signalizatory, ale když se mi chce spat nebo sem tak ožralí :-) tak to smotám a jdu spát.A to nemám žádnej bivak a takovéhle vymoženosti.Mám jen sedačku a ta mi stačí.Sedím u prutů, ale přesto to stáhnu, protože jsem pochopil co se v řádu píše a nesnažím se s tím vychcat jako vy super extra ultra kapraři.(aby mě zase někdo nenapadal,kapraři nemyslím všechny jen ty co nechápou o co tady jde.Děkuji za pochopení)

A dále co tady někdo z vás psal, že neni nic špatnýho na tom, přijít k vodě nahodit a jít spát.Mám k tomu jen toto jděte do pr…de…le.Můžete spát doma.

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:48 ® Filoušek( CS )
Filoušek( CS )
reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:48 ® Filoušek( CS )
Filoušek( CS )

No…a kdo řikal ze nahodim a idu spát???…nic takoveho jsem nerekl!!! jenom se snažím řict že není spatné mít nahozené pruty a spat…

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:45 ® džigit reakce na …

Filoušek( CS )> nevím kam míříš,k tématu fóra jsem řekl své.Z jistých důvodů nesnáším lidi s nastraženýma prutama a zalezlýma v bivaku.Toť vše.Už k tomu nemám co říct.Někdy se potkáme a dáme rozumnou řeč,tady už nee

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:44 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

Beer.Beda> no…super aaaaa???

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:42 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

Filoušek( CS )> Koukni se na video s Orlíka co točil HaD a pak můžeš kecat takovéhle voloviny.Tak se přikrej a běž spát.

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:41 ® Filoušek( CS )
Filoušek( CS )

džigit…ty asi taky nejsi nejaky zastance ze??? tohoto tématu

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:26 ® RedBass

džigit-tak tvoje některé přípěvky mě fakt fascinují „některé“ více jak 3/4…

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:15 ® RedBass reakce na …

džigit> Pan nadrybář se ozval…

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:15 ® Filoušek( CS )
Filoušek( CS )

RedBass..přesně taaak…a nevim proč to pořad řešite…

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:12 ® džigit

Beer.Beda> se Ti divím.S rekordmany ve skoku z bivaku nemáš šanci :-D

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:10 ® RedBass

Beer.Beda> Signalizátor tě probere a vzpruží ihned a mnohem lépe než budík ani nevíš jak a během sekundy jsi u prutu…

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:10 ® Filoušek( CS )
Filoušek( CS )

Beer.Beda: a kdo rikal ze budu zabaleny ve spacaku na lehatku???!!!…staci byt jenom prikryty ne!!!!

reagovat