Chytej.cz

spánek u vody? necteno

1.1.2010 | Ciffik | 58.849 zobrazení | 491 odpovědí

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden…za jakékoliv reakce díky…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 10. ledna 2010 v 19:47 ® Patlaloš
Patlaloš

timbab> I když spíš tak máš potencionální možnost záběru,ač je to zvláštní je tomu tak .

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 19:26 ® cormoran reakce na …
cormoran

džigit> Nechme to na něm. Ne nadarmo se říká, že každý je svého štěstí strůjcem.. Jinak ta „ústnatost“ je moc pěkný slovo:-)

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 19:14 ® džigit

cormoran> Ale může trénovat.Až přijde o noty,což při jeho ústnatosti nebude dlouhu trvat,přítomní pedálisti nepomůžou a pak mu ani nic jiného nezbude

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 19:10 ® cormoran
cormoran

Ale prdlačky onanii, ta blbost z hlavy nevymlátí..

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 19:04 ® Robur
Robur

Filoušek, ber to co píšu jako přátelské varování. Tvoje výkřiky do tmy plné velkých písmen, D a urážek asi moc lidí nečte, proto ti ani neodpovídá. Dej myšlence řád, formu a kulturu. Pokud by tě to co píšu neuspokojovalo, tak zkus třeba onanii, výsledky vidíš rychle a taky to nezaťežuje hlavu.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 18:35 ® Filoušek( CS )
Filoušek( CS )

HEJ JERSEJ…TY ASI BUDES TAKY NEJAKY DEMENT :-) …Jako ŘEKNI MI PROČ BY SE NEMELO NA RYBYCH SPAAT???!! TO SE TU ASI TE ODPOVĚDI NEDOZVIM :-) :-) :-)

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 18:32 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

xDDDDDDDDD

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 18:09 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

timbab…a co tbe vede ktomu proc by se to nemelo delat?!!!!

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 18:03 ® Beer.Beda
Beer.Beda

timbab> Na to ti nikdo rozumě neodpoví.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 18:01 ® Filoušek( CS )
Filoušek( CS )

Zcuter> xDDDD…cože…to jako chceš říct že jsem ti to na vypravě nikdy neřekl :-D DDDDD…a co na antoškach kde si nas chctel ZABIT xDDDDDDDDDD..hej a ty bys sis mohl podat ruku s BEERBeedem xDDDDDD to jetaky takovy NERVAAK…ale nebooooj…na tebe NEMAA xDDDDDDDDDDDDDDD

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 18:01 ® timbab
timbab

Já mám jen dotaz-co vás vede k tomu aby jste měli nahozíno když spíte?

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 17:47 ® RedBass reakce na …

Patlaloš> Tyyy jooo :-D se divím, že mu NEVZALI povolenku. Já bych mu ji ihned odebral :-D takto se přece nechová rybář!:D Spát může doma!:D

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 17:36 ® Patlaloš
Patlaloš

Hrůza co se děje kolem vody,už i na dírkách chrápou !!!

reagovat
foto/forum/2010/th-img11461.jpg
Neděle 10. ledna 2010 v 17:03 ® PatIaIoš
PatIaIoš
:-)
reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 17:02 ® RedBass reakce na …

Zcuter> Podle příspěvku jsi ale asi fakt velký nervák :-D

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 16:59 ® RedBass

Zcuter> xDDDD

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 16:36 ® Zcuter
Zcuter

Filip..ty chytráku..proč jsi mi to nikdy neřekl do očí že jsem nervák..po internetu mi to napíšeš co ale na to nejsi dost velkej machr, kterého tady ze sebe děláš, abys mi to řekl do očí…srabe malej…ty jsi takový hnis,který je třeba zmáčknout…(sory adminům)a jak tady kdosik psal…až ti někdo tu hubu rozbije, bude jen a jen dobře…mě se to neoplatí abych kvůli tomu přišel o všechny papíry..za to mi fakt nestojíš…

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 15:33 ® RedBass reakce na …

jersey> ty jsi fakt dement xD… A tak čistá závist no :P a nevím proč já a ostatní by to neměli pochopit, nejsme tupí jako ty ;-)

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 15:15 ® 

…a takto to tu končí…ach jaj,regulus zmaž prosím tie blitky…na druhú stranu,tu už sa ničomu nedivím…

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 13:32 ® jersey reakce na …
jersey

Hm, sic pěknej příspěvek, nicméně si myslím, že Vypatlaloš,Pedofil a Dítě to stejně nepochopí.Tím končím v této diskuzi já.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 13:29 ® Robur
Robur

tak jsem místy přemýšlel, čím zde uzavřu svoji působnost. Ano, může se stávat, že nekapraři mohou „závidět“ rybářům chytajících za každých podmínek jejich úlovky, tj. za pomoci nonstop lovu, za pomoci nepřiměřeného vnadění atp. úlovky velkých ryb. Myslím ale, že nejde o závist, ale o to, že lidé, kteří tak nechytají si částečně uvědomují, jaký devastační účinek by to na přírodu mělo, kdyby se tak choval každý.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 0:59 ® Patlaloš reakce na …
Patlaloš

Robur> A má fantazii ?

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 0:39 ® Patlaloš
Patlaloš

Beer.Beda> Já né to bych si ani ve snu nepomyslel ,na to jsou tu jiní !!!

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 0:38 ® Patlaloš
Patlaloš

RedBass> Asi tak nějak,je to sice smutné ale zato velice vtipné :-)) )

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 23:25 ® RedBass reakce na …

Filoušek( CS )> dobrou noc:D

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 23:22 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

hej ja uz pudu RedBAAASSKU. xDDDD zatim zitra papa.. :-*

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 23:21 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

xDDDDDDD

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 23:20 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

hm…

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 23:20 ® RedBass

:DD

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 23:20 ® Robur
Robur

na to že zde někdo psal, že protispící skupina nemá fantazii, tak se divím, že to mohl vůbce napsat, protože to vypadá, že vůbec neví co za slovo použil. Pokud tedy velke D není nějká zkratka pro označení fantazie.

reagovat