Chytej.cz

Veletrh Brno 2018 SRAZ bohužel nebude necteno

8.11.2009 | regulus | 309.523 zobrazení | 3.185 odpovědí

Vzhledem k tomu, že letošní veletrh Rybaření byl z neznámých důvodů zrušen, nebude se v Brně konat ani (nevím už ani kolikátý) veletržní sraz.


Vždy v období rybářského veletrhu v Brně se Chytej národ schází k malému posezení v hospodě a honosně tomu říkáme veletržní sraz. Veletrh se pak navštěvuje buď už v průběhu pátku nebo až v sobotu ráno po večírku, což je tedy mnohdy náročnější.

Letošní veletržní sraz je v pátek 24. 3. 2017 a bude se po předchozích úspěších konat opět v restauraci U třech čertů http://ucertu.cz/…arobrnenska/ na ulici Starobrněnské 7, což je jak se u nás říká ve Štatlu nebo-li ve středu města, kousek nad Zelným trhem. Bližší informace včetně dopravy jsou ve fóru, tady https://www.chytej.cz/…tahnout/287/ si můžete stáhnout podrobný popis jak se dostat z Výstaviště ke Třem čertům.

Spinkalíci: Venca Zelenka, Prutos, Vydrýsek, džigit, KK

Bumbalíci: Regulus, Kubas, sethy, Venca Zelenka, muradbear, Ladis, Prutos, Vydrýsek, džigit, Tomik, vagi, nunna, Draky, KK, HaD, Radek

Jídlo a pití: ze srazové klasiky žebra a koleno, plus slušnej výběr i z jiných pokrmů http://ucertu.cz/…arobrnenska/#… , pivo bratčické zámecké a ještě třeba nějaké viz http://ucertu.cz/…arobrnenska/#…

Pokud se týká noclehu, tak ubytování opět v ubytovně Moravan na ulici Podnásepní 1 http://www.ubytovna-moravan.cz/. Cena za osobu je podle typu pokoje, počtu lůžek, orientačně okolo 150 Kč. Je to asi 1,5 km pěšky od hospody, takže se nemusíte vázat na autobusy, jet jednu zastávku snad ani nemá cenu.

Doprava ubytovna: nebudu to tady rozepisovat, jak se tam dostat autem a jak od tam do hospody najdete zde https://www.chytej.cz/…tahnout/286/

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   107 106 105 ...
Úterý 27. února 2018 ve 23:32 ® džigit reakce na …

regulus> jojo,Brno má zřejmě jiný problémy…

reagovat
Úterý 27. února 2018 ve 20:31 ® regulus reakce na …
regulus

Gejza Šlapka> jo, to tvrdí BVV, ale je to na jejich webu trochu schovaný.

reagovat
Úterý 27. února 2018 ve 20:29 ® regulus reakce na …
regulus

kubas> co by kamenem dohodil ne, ale co by Karpaty přelezl … :-))

No s tou vzdáleností bych to tak namalovaný neviděl. Do Hradiště je to z Brna nějakejch 75 km a do Trenčína asi 140 km (přibližná půlka). Všechno co je na jih to má do Brna blíž nebo stejně, akorát na sever po cca Rožnov to mají možná do Trenčína blíž. :-))

reagovat
Pondělí 19. února 2018 ve 22:02 @ Gejza Šlapka

Prodejní výstava Rybaření se na výstaviště vrátí v roce 2019

Vážení vystavovatelé a návštěvníci, chtěli bychom vám oznámit, že v letošním roce se Prodejní výstava rybářských potřeb Rybaření z organizačních důvodů v původně avizovaném termínu 16.–18. 3. 2018 neuskuteční.

Výstava Rybaření samozřejmě zůstává v portfoliu akcí společnosti Veletrhy Brno a již nyní pracujeme na tom, abychom pro vás na rok 2019 připravili kvalitní prodejní výstavu pro oblast rekreačního, sportovního a částečně produkčního rybářství. Zároveň vás bude čekat atraktivní

reagovat
Pondělí 19. února 2018 v 15:23 ® kerob reakce na …
kerob

Klobasa> byl jsem patek a sobota. Jen na čumendu, nestál jsem na žádnym stánku.

reagovat
Sobota 17. února 2018 v 19:15 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

kerob> Kdy jsi byl v Praze nebo teprve pojedeš, nějak jsem Tě tam u kluků u stánku přehlídnul? To Ondra pěkně roste a stoupá, vidět byl s Davidem až nad akvárkem a brzy tě přeroste i přechytá:-))

reagovat
Středa 14. února 2018 ve 20:03 ® kerob reakce na …
kerob

regulus> kdyby tohle byl ten duvod, brnenska vystava by skoncila uz po prvnim rocniku jako ta v olomouci si myslim.

reagovat
Středa 14. února 2018 v 17:09 ® kubas reakce na …
kubas

regulus> Zapominas jeste na Trenčín, který je před Brnem a ktery je pro mnoho Moravaku co by kamenem dohodil… Úroveň veletrhu byla poslední dva roky taky rozhodne lepší jako Brno, co jsem mel moznost vidět.

reagovat
Středa 14. února 2018 ve 14:59 ® regulus reakce na …
regulus

kerob> to je diskutabilní, pro zastoupení velkých firem to nehraje roli, ale jak se zdá, není to pro ně až tak zajímavý. Jen čistě ekonomicky, Praha + střední Čechy téměř 3 miliony obyvatel, Jižní Morava i s Vysočinou ani ne 2 miliony obyvatel, takže prakticky poloviční klientela, navíc možná skoro 2/3 obyvatel ČR to má do Prahy blíž jak do Brna (5–6 miliónů), když pominu vyloženě věci pro rybařinu, tak ty související na kterých jsou největší zisky (lodě a motory) jsou na Moravě pasé (skoro to tu nemá smysl vystavovat), troufám si tvrdit, že je tu z celé ČR tak 1/10 (od oka) vodních ploch na kterých se dá používat k rybolovu loď a pokud vezmu spalováky (i když se to už může na dost nádržích), tak jediný kde to má cenu jsou Dalešice.

Pochopitelně ta cena (pokud to je pravda) možná hraje roli u menších vystavovatelů, ale to jsou jen domněnky.

reagovat
Středa 14. února 2018 v 11:27 ® kerob reakce na …
kerob

regulus> co jsem tak slyšel, tak příčina je spíš nechuť vystavovatelů v Brně vystavovat vzhledem k nehoráznejm cenám za stánek.

reagovat
Středa 14. února 2018 v 8:03 ® kubas reakce na …
kubas

regulus> Proto jsem to psal ;-) … A jinak sraz můžeme dát i tak ne? Místo sobotní brzké ranní vstavacky na veletrh se půjde domů no, vyjde to skoro na stejno :-D .

A nespekuluj, seš horší jak Kelišová s Bleskem dohromady :-D .

reagovat
Úterý 13. února 2018 ve 23:16 ® LeoC reakce na …
LeoC

Ahoj starý brachu, myslím, že s olympijským parkem to nebude mít co do činění, neb v původním termínu konání rybářského veletrhu jsou tam dva jiné a ty asi celé výstaviště nezaberou. Spíše jde o to, že během měsíce 2 veletrhy pro tuto naši krásnou zemi jsou přespříliš a hold asi Prágl je pro vystavovatele zajímavější. Snad bude alespoň sraz…

reagovat
Úterý 13. února 2018 ve 23:13 ® regulus reakce na …
regulus

kubas> mimochodem, ještě že jsem se neplašil, jak jsi správně napsal, „ještě je čas“, každej rok jsem to už v lednu bukoval, ale letos mám kvůli objektivním potížím mírný zpoždění a díky tomu nejsem za vola, že nejdřív něco objednám a pak to zase ruším.

reagovat
Úterý 13. února 2018 ve 22:58 ® regulus reakce na …
regulus

kubas> mlč a nic se ti nestane ........

reagovat
Úterý 13. února 2018 ve 22:55 ® regulus
regulus

No dnes jsem chtěl zabukovat hospodu a tak jsem mrknul na BVV kdy že ten veletrh vlastně je a von vlastně není. V tom případě mi nezbývá, než částečně dementovat svoji původní informaci z 23.ledna, veletžní srazík možná bude, ale letos v Brně asi ne.

Na dotaz „brńáci víte něco?“ se dá odpovědět jen že nevíme.

Můžeme se jen domnívat:
1/ Město Brno získalo v loňském roce 90% akcií společnosti BVV a podle platných zákonů přinutila zbývajících 10% akcionářů jim prodat svoje akcie aby jim do toho nekecali. Dovolím si malou poznámku, dovedu si představit jak bude vedení města výstaviště řídit, mají dlouhodobé zkušenosti s neřešením čehokoliv, zimní stadion, fotbalový stadion za Lužánkami ...... no to bych se upsal. Takže bych se vůbec nedivil, kdyby loňský rybářský veletrh nebyl poslední.
2/ Mohu se mýlit, ale v lednu jsem na stránkách BVV nezahlédl nic o Olympijském parku (mohl jsem to přehlédnout) a tak mne napadá, jestli ty dvě olympijský šarády v Brně a Ostravě (Praha se toho tuším neúčastní) nejsou jen jakýmsi flastrem na českou olympijskou dušičku, když se ČT podařilo vyjednat pouze 190 hodin přenosů z olympiády a jestli to náhodou nevzniklo na poslední chvíli a BVV díky tomu náhodou nemusela některý akce přesunout a možná i některý zrušit. Je to ale jen moje spekulace, nesledoval jsem, kdy se jaký akce konají a jestli se náhodou neposunuly.
3/ je docela možný, že se letos přihlásilo tak málo firem, že to asi opravdu nemělo cenu pořádat.

Tolik názor brňáka, kterj ví stejný PRD jako vy. :-) :-) :-)

reagovat
Pátek 9. února 2018 v 18:49 ® kubas reakce na …
kubas

vagi> Jsem pro, regulus to zařídí :-D .

reagovat
Pátek 9. února 2018 v 17:38 ® vagi
vagi

A co udělat malý srazík v Práglu? :-)

reagovat
Středa 7. února 2018 v 19:48 ® kubas reakce na …
kubas

LeoC> Už je to asi tak…

https://www.bvv.cz/rybareni/

reagovat
Pondělí 5. února 2018 ve 21:51 ® LeoC
LeoC

Tak dle podle webu Krmiva Hulín je rybářský veletrh v Brně zrušen !!! :-((

reagovat
Sobota 3. února 2018 v 0:30 ® LeoC
LeoC

A co toto: https://www.rybarskyrozcestnik.cz/…-zatim-taji/

reagovat
Pátek 2. února 2018 ve 12:33 ® džigit reakce na …

Mysak1> https://www.bvv.cz/rybareni/

reagovat
Pátek 2. února 2018 ve 12:18 ® Mysak1

Zaregistroval jsem nějaké zprávy že se snad veletrh bude konat v jiném termínu????!!!!! Brňáci víte něco???

reagovat
Středa 24. ledna 2018 v 19:05 ® kubas reakce na …
kubas

regulus> Pohoda, ještě je čas pivo .

reagovat
Úterý 23. ledna 2018 ve 23:30 ® regulus
regulus

Přátelé, kamarádi, my vám ty medaile dovezeme ..... :-)

Teď vážně, letošní veletržní srazík opět bude, jen jsem momentálně kapinku indisponován, ale na přelomu ledna a února uvedu vše na pravou míru. S největší pravděpodobností se nic nezmění ani v místě srazu, ani v ubytování, jen to musím pozařizovat a ověřit.

reagovat
Čtvrtek 30. března 2017 v 0:40 ® Klobasa
Klobasa

Mysak1> Já jen vím, že nic nevím;-)

HaD> Jsou půjčený od Vás, lustroval jsem v jeho rubrice z lovu kam chodí smáčet žížalku, nebo ouhoře:-))

reagovat
Středa 29. března 2017 v 17:38 ® HaD reakce na …
HaD

kubas> :-P

reagovat
Středa 29. března 2017 v 15:49 ® kubas reakce na …
kubas

HaD> Myslel jsem si to :-D .

reagovat
Středa 29. března 2017 ve 14:39 ® HaD reakce na …
HaD

kubas> podle očí wole!

reagovat
Středa 29. března 2017 ve 14:25 ® kubas
kubas

HaD> Jen aby… Podle čeho jsi to poznal :-D ?

reagovat
Středa 29. března 2017 ve 12:49 ® Mysak1

HaD> Jj,JESTŘABICEEEE !!!!!pivo

reagovat
novější starší
Stránky:   107 106 105 ...