Chytej.cz

Veletrh Brno 2018 SRAZ bohužel nebude necteno

8.11.2009 | regulus | 309.523 zobrazení | 3.185 odpovědí

Vzhledem k tomu, že letošní veletrh Rybaření byl z neznámých důvodů zrušen, nebude se v Brně konat ani (nevím už ani kolikátý) veletržní sraz.


Vždy v období rybářského veletrhu v Brně se Chytej národ schází k malému posezení v hospodě a honosně tomu říkáme veletržní sraz. Veletrh se pak navštěvuje buď už v průběhu pátku nebo až v sobotu ráno po večírku, což je tedy mnohdy náročnější.

Letošní veletržní sraz je v pátek 24. 3. 2017 a bude se po předchozích úspěších konat opět v restauraci U třech čertů http://ucertu.cz/…arobrnenska/ na ulici Starobrněnské 7, což je jak se u nás říká ve Štatlu nebo-li ve středu města, kousek nad Zelným trhem. Bližší informace včetně dopravy jsou ve fóru, tady https://www.chytej.cz/…tahnout/287/ si můžete stáhnout podrobný popis jak se dostat z Výstaviště ke Třem čertům.

Spinkalíci: Venca Zelenka, Prutos, Vydrýsek, džigit, KK

Bumbalíci: Regulus, Kubas, sethy, Venca Zelenka, muradbear, Ladis, Prutos, Vydrýsek, džigit, Tomik, vagi, nunna, Draky, KK, HaD, Radek

Jídlo a pití: ze srazové klasiky žebra a koleno, plus slušnej výběr i z jiných pokrmů http://ucertu.cz/…arobrnenska/#… , pivo bratčické zámecké a ještě třeba nějaké viz http://ucertu.cz/…arobrnenska/#…

Pokud se týká noclehu, tak ubytování opět v ubytovně Moravan na ulici Podnásepní 1 http://www.ubytovna-moravan.cz/. Cena za osobu je podle typu pokoje, počtu lůžek, orientačně okolo 150 Kč. Je to asi 1,5 km pěšky od hospody, takže se nemusíte vázat na autobusy, jet jednu zastávku snad ani nemá cenu.

Doprava ubytovna: nebudu to tady rozepisovat, jak se tam dostat autem a jak od tam do hospody najdete zde https://www.chytej.cz/…tahnout/286/

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 20. února 2017 v 8:12 ® Mysak1 reakce na …

regulus> T+K+Ž

reagovat
Pondělí 20. února 2017 ve 3:28 ® regulus
regulus

FOR ALL

Vím, že to je trochu dopředu, ale bylo by dobrý, kdyby se ti co pojedou určitě nebo téměř určitě a třeba i ti co to mají 50/50 a chtěli by přespat na ubytovně se ráčili přihlásit, ono když jeden nebo dva lidi vypadnou, tak se nic tak hroznýho nestane, bylo by dobrý hodit alespoň přibližnou cifru pro ubytko. Takže spinkalíci do konce tohoto týdne ! ! !

Pokud se týká jídla (už jsem to psal ve Čtvrtek 16. února ve 22:29), tak nad tím hoďte přemysla, abych mohl tak týden před srazem v hospodě alespoň orientačně nahlásit co po nich budeme chtít.

reagovat
Pondělí 20. února 2017 ve 3:17 ® regulus reakce na …
regulus

džigit> a co ty, mazaču, už víme jak máš směny, ale nevíme jestli jedeš … :-|

Mimochodem, co velký BAMBOO, taky drží bobříka mlčení … ;-)

reagovat
Pondělí 20. února 2017 ve 3:14 ® regulus reakce na …
regulus

kubas> plkáš tady, ale nehlásíš se … :-P

Tak šup, šup … :-93;

reagovat
Pondělí 20. února 2017 ve 3:11 ® regulus reakce na …
regulus

Prutos> jj bylo mě to jasný, ale nechtěl jsem předbíhat … :-))

reagovat
Pondělí 20. února 2017 ve 3:11 ® regulus reakce na …
regulus

muradbear> no furt z toho nejsu moc chytrej, ale seš tam ty +2 (teda jestli jsem to dobře pochopil) předtím ty a Laďa, pak jsi přidal Z+K … :-O
No nebudem to škrábat, mám napsaný 3 kósky, možná jsou to jen dva nebo možná i čtyři, pokud je to blbě tak se ozvi. 9-)

reagovat
Neděle 19. února 2017 ve 22:34 ® Prutos reakce na …
Prutos

regulus> Čus strécu! Tož s Vydrýskem si to tradičně ujít nenecháme, takže bumbalíci, spinkalíci…díky :-)

reagovat
Neděle 19. února 2017 v 19:18 ® muradbear reakce na …

Jen bumbalici a Z+K díky Regulusi

reagovat
Neděle 19. února 2017 ve 2:41 ® regulus reakce na …
regulus

Robur> no nevím co mě propadne, ale jak myslíš. Bohužel buď nefungují odkazy nebo se to nějak jinak mrší. Odkaz nehodí na jídelní lístek, ale na menu který se připravuje a je taky docela možný, že úplně někam jinam, já sem teď lezu přes IE, protože mi to na normálním prohlížeči nefunguje.

reagovat
Pátek 17. února 2017 ve 23:13 ® Robur reakce na …
Robur

regulus> aktualizuj si … páč ten jídelníček ti propadne. Tak to dej na úvod.

reagovat
Pátek 17. února 2017 ve 22:26 ® regulus reakce na …
regulus

Robur> nerozumím … :-O

reagovat
Pátek 17. února 2017 v 11:51 ® Robur
Robur

TKŽKK :-) , Regule, aktualizuje si záhlaví.

reagovat
Pátek 17. února 2017 v 10:34 ® hraji reakce na …
hraji

regulus> ubytování jsem včera předběžně zamluvil v ubytovně, detailně to mám nahlásit příští týden.

reagovat
Pátek 17. února 2017 v 0:34 ® regulus
regulus

No tak jsem zaktualizoval i tu hlavičku, nevím jestli je to mrvosoftím IE nebo nějakou krpou na Chytej.cz, ale nefungují úplně odkazy na jídelák a nápojovej lístek (alespoň mě), tak si to musíte dohledat, protože mě už pár dní normální prohlížeč na Chytej prostě nejede. Ještě že se mi podařilo nahrát alespoň aktualizované návody jak se kam dostat.

reagovat
Čtvrtek 16. února 2017 ve 23:29 ® regulus
regulus

No takže hospoda je jistá, klasicky podzemní bunkr nefumáre, když už to ti oranžoví komunisti prosadili … 9-)

Ubytko zatím nemám zprávy, ale předpokládám, že se nic zásadního nezměnilo.

Poslední věc je žrádlo, není to úplně povinný, ale asi by bylo dobrý, tak jako každej rok, připravit hospodu na to co je čeká, takže pokud tušíte, co si z největší pravděpodobností dáte za baštu (ve finále je to možný změnit, ale přece jen když půjde 15 kolen, tak by se mohlo stát, že se na všechny nedostane, protože na to hospoda nebude připravená), tak to nahlaste, v zadání fóra to bude jako zkratky, takže T=tatarák, K=koleno, Ž=žebra KK=kuřecí křídla což jsou takový klasiky který jdou ve větším množství, u ostatních jídel který budou asi v menším množství je to asi v podstatě jedno.

reagovat
Čtvrtek 16. února 2017 ve 23:07 ® regulus reakce na …
regulus

muradbear> jenom bumbalíci nebo i spinkalíci???

Je třeba se vyjadřovat jasně … :-D

reagovat
Sobota 11. února 2017 v 10:53 ® muradbear

Určité se přidáme já i Lada

reagovat
Pátek 10. února 2017 ve 13:24 ® kubas reakce na …
kubas

džigit> Jo a navíc neumí číst, netolerantní Brňák :-D .

reagovat
Pátek 10. února 2017 v 10:07 ® džigit reakce na …

regulus> woe, já si to zkopčil taky,ale včil to možu s klidem máznout.
Sepsat znova nějaké čtyry věty by Ti rozhodily čakry a zkurvily zbytek života,ni? :-))

reagovat
Pátek 10. února 2017 ve 3:08 ® regulus reakce na …
regulus

Mysak1> no na přezdržku to bylo, ale von za to nemůže, naštěstí mám známý na vyšších místech :-)) takže se to jen vylovilo ze zálohy, pro jistotu jsem si ten text zazálohoval taky, kdyby měl zase někdo nějakej hovězí nápad.

To víš iniciativní blbec je horší než třídní nepřítel … :-) :-)) :-D :-93;

reagovat
Pátek 10. února 2017 ve 3:04 ® regulus
regulus

No ubytko je ještě v jednání, snad se za rok nic nezměnilo, čekám na zprávu, do štatlu se dostanu asi až příští týden, maximálně budem v jiný hospodě … 9-)

reagovat
Úterý 7. února 2017 ve 21:03 ® sethy reakce na …
sethy

Mysak1> tvl, nějakej šotek :-D

reagovat
Úterý 7. února 2017 v 15:40 ® Venca Zelenka reakce na …
Venca Zelenka

regulus> Jurko tak mě tam taky zapiš, jak do hospody, tak na záchytku :-)

reagovat
Úterý 7. února 2017 v 15:08 ® Mysak1 reakce na …

sethy> Tvl ,jsi se rozepsal…

reagovat
Úterý 7. února 2017 v 15:06 ® Mysak1

Jsem čekal jestli se Regul s Džigitem poperou. Tak tedy letos soutěž nebude. :-)) Jo a Juro prosím napsat dva kusy. Ich und palec. Oboje.

reagovat
Úterý 7. února 2017 ve 14:24 ® Švejk
Švejk

Zdarec, hlásím se k Bumbalíkům, spinkat budu ve svým ;-)

reagovat
Úterý 7. února 2017 ve 13:17 ® kubas reakce na …
kubas

regulus> Seš moc hŕ, Mysak nestihnul vyhlásit žádnou soutěž pro letošní rok pro prvního přihlášeného :-D .

Tak mě tam taky napiš no ;-)

reagovat
Úterý 7. února 2017 v 11:03 ® sethy
sethy
reagovat
Úterý 7. února 2017 v 10:50 ® džigit reakce na …

regulus> Vaše Lenosti,čekal jsem od Vás nějakou změnu a Vy?!? :-))

reagovat
Úterý 7. února 2017 v 1:03 ® regulus
regulus

Tak díky Radimovi to máme ze zálohy zpět, takže doufám, že to už nějaká … zase nepřepíše. Zaktualizuju to během týdne.

reagovat