Chytej.cz

Festival FOR FISHING 2010 necteno

4.10.2009 | -zruseno | 21.571 zobrazení | 255 odpovědí

Fórum věnované rybářské výstavě – For Fishing 2010: Rybářský festival aneb výstava tak trochu jinak.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   9 8 7 ...
Pondělí 3. ledna 2011 v 0:08 ® Wet reakce na …

HaD> mozno ani nie konkurencia, ale nejaky ukrajinci. Vraj je to celkom bezna prax ked si vytipuju niekoho zazobaneho vychadzajuceho z banky, narezu gumu, potom idu za nim autom a ked vyfuci guma, jeden akoze pride pomoct a druhy zatial slohne z auta laptop, penazenku, mobil atd.

reagovat
Neděle 14. února 2010 ve 23:19 ® HaD reakce na …
HaD

Co k tomu říct? Obávám se, že dotyčného nechytíme :-((

reagovat
Pátek 12. února 2010 ve 22:04 ® FOR FISHING

HaD> Takový hnus se nedá vůbec pochopit. Pokud tady má jít skutečně o konkurenční boj, tak proboha, co to je za lidi, když jsou schopný ohrozit konkurenci i na životech. A to doslova. Všichni si dokážeme představit, co taková nařízlá pneumatika udělá v rychlosti 100 km/h. A k tomu na sněhu. A pokud se nám organizátorům podaří viníka najít (i s pomocí veřejnosti), budeme postupovat velmi nekompromisně a celou věc předáme kompetentním orgánům. Vždyť závažnost tohoto počínání je za jakoukoliv hranicí, pomalu by se to dalo kvalifikovat jako pokus o úmyslní zabití. Je to to samé, jako kdyby někdo někomu v autě záměrně poškodil brzdy a pak ho do toho auta posadil. Zkrátka pachatelé tohoto činu jsou v rybařině nevítaní!!!!

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 ve 20:00 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

HaD> Tu konkurenci kterou máš na mysli bych vyloučil,spíš bych vyděl konkurenci okolo dvd-asi a nebo jen nějaká lidská závist,to je taky pěknej prevít.Je zřejmé,že něco děláš dobře a někomu to nejde překousnout ,ale chovat se takto je opravdu napováženou.

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 v 19:53 ® HaD reakce na …
HaD

chosebaits> já fakt nevím. Konkurence z moravy by se podle mě takto nechutně rozhodně nechovala. Tomu nevěřím i když se rádi nemáme a jiná konkurence tu není. Pravda ale je, že existují snahy od jisté podezřelé partičky, kterým jsme na kuří očko šlápli. Nevím. Každopádně si budu muset na výjezdech za prací, na závodech apod. dávat větší pozor.

A upozorňuju, že pokud to dotyční čtou, měli by se připravit na to, že budu hodně tvrdej. Víc než si dokážete představit!

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 v 17:16 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

chosebaits> Nejsem blbej, vím jakej HNŮJ myslíš. :-)

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 v 16:22 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

Jak.novi> Neni hnuj,jako hnuj! Hnuj je někdy potřeba i v rybyřině,třeba na žížaly,ale ten VELKEJ HNUJ co se točí okolo nás spatří na vlastní kuži jen pár lidí a to máš pak chuť seknout se vším.

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 v 15:46 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

chosebaits> Hnůj je dnes všude.

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 v 15:30 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

HaD> Toto vážně nechápu,jaký to má duvod.Že by konkurence ???? Pokud ano,tak komu bereš a hlavně co???? Já nechápu,proč se i do rybařiny,tak krásného koníčku dostává tolik hnoje!!!!!! Nemyslím jenom tímto činem,ono toho je trochu víc,určitě si se stím už taky sedkal.Pár lidí dokáže člověku tak znechutit i ten krásnej koníček,že kdyby pro mě nebyla rybařina droga,tak s tím seknu.Myslím ,že ti toto taky občas prolítne hlavou.

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 v 15:16 ® HaD reakce na …
HaD

chosebaits> mě taky ne :-((

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 v 10:49 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

HaD> No tak to mi hlava nebere.

reagovat
Středa 10. února 2010 ve 13:51 ® HaD
HaD

Vyzýváme všechny návštěvníky festivalu FOR FISHING 2010, kteří jej navštívili v neděli a viděli v odpoledních hodinách podezřelé osoby na hlavním parkovišti, aby nás kontaktovali na e-mailu chytej@chytej.cz. Dnes nám v autorizovaném servisu jednoznačně potvrdili, že nám někdo záměrně prořízl ostrým předmětem kolo u jednoho z našich aut.

Naštěstí jsme si toho všimli a k nehodě nedošlo, přesto považujeme tento čin za neomluvitelný a viníka bychom rádi dopadli.

Budeme si moc vážit Vaší spolupráce a jakákoliv informace je vítána.

reagovat
foto/forum/2010/th-img11989.jpg
Středa 3. února 2010 v 8:54 ® Padis
Padis

Libor ty vysačky by byli dobrý i na srazech

reagovat
Středa 3. února 2010 ve 3:08 ® HaD
HaD

on někdo nebyl na stánku? Tak to bude zítra soda! :-D

reagovat
Středa 3. února 2010 v 0:41 ® havel reakce na …
havel

Leník> špatně jsi koukala – v 16:14 jsem seděl na stánku za počítačem a zpracovával fotky.. :-)

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:39 ® sus1 reakce na …

Leník> Kdyby jenom bledá.:-)

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:39 ® sus1 reakce na …

HaDová> :-)

Libor> No abych tam viděl prázdnej stánek??to teda nemrzí.:-))

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:35 ® FOR FISHING

Libor> Dobrý nápad… :-)

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:35 ® Char
Char

Taky sem jsem se zašel kouknout v pátek na FF a mohu říct že pohoda, čímž děkuji organizátorům. Stánek Chytej byl neustále v obležení, jen mě trošku zklamala nabídka klacků, všude samé Shi…, marně jsem hledal Draky nebo Kongry na které jsem měl zálusk takže jsem skončil u Mivardi a s Damem nakonec vybrali co jsem potřeboval. Davide dík za radu a už se těším na zahájení až ho prubnu.

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:28 ® Leník reakce na …
Leník

Libor> Bledá závist :-D :-D :-D z jeho strany :-D

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:24 ® Libor reakce na …
Libor

HaDová> promiňte to susovi1, prostě ho mrzí, že nemohl dorazit.. .

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:21 ® HaDová reakce na …
HaDová

ale to je fakt :-) tak to jsme byli metr od něj … max

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:20 ® HaDová reakce na …
HaDová

sus1> Hele sus1 – nebuď pesimista, prostě nebyl prázdnej :-)) )

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:18 ® Leník
Leník

29.1. v 16:40 h. tam bylo prowtě trochu volněji :-)

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:15 ® sus1 reakce na …

Libor> Hele,hele,nežehli to tady??!!tet už je pozdě,Léna to tady vykecala a už je to,no.:-))

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:14 ® HaDová reakce na …
HaDová

:-)) )))

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:13 ® sus1

Libor> To je zdržávka,rovnou liháčem na čelo.:-))

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:13 ® Libor
Libor

ježiš, on byl někdy prázdný? a já si tam nechával bundu… .:-D , myslím že nebyl nikdy prázdný…

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:13 ® sus1

Leník> Tet si něco vykecala???!!:-) HaD se bude zlobit.:-)

reagovat
Úterý 2. února 2010 ve 23:12 ® Leník
Leník

HaDová> To byla jediná šance vyfotit si volný stánek, jinak tam byla pořád tlačenice :-)

reagovat
novější starší
Stránky:   9 8 7 ...