Chytej.cz

Hrozno ako nástraha necteno

30.9.2009 | LuboO | 2.654 zobrazení | 6 odpovědí

Zdarec, skúšal niekto niekedy niekde niečo chytit na bobulku hrozna? Teraz to je dosť aktuálne a dokonca je aj skvelý rok, čo sa týka cukru. Ja som to zatial neskúšal, skôr chytilo hrozna mňa, ale v tekutom stave, hlavne zo Sahary, kto pozná, ten vie… Inak, vdaka za postrehy a skúsenosti.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 22. prosince 2009 v 19:13 ® tom_f
tom_f

na řece sem chytl tlouště, ale to je tak asi vše

reagovat
Čtvrtek 1. října 2009 ve 22:29 ® Robur
Robur

vidíš, v sobotu v Lídlovi výběr z bobulí 0,5l za 129Kč, ale kdyby mne zabil, tak si nevzpomenu na odrůdu, ale mám to na chalupě ve sklepě:-)

reagovat
Čtvrtek 1. října 2009 ve 21:44 ® LuboO reakce na …
LuboO

standas> a mal si pozdny zber alebo vyber z bobul? A chytil si nieco?

reagovat
Čtvrtek 1. října 2009 ve 21:07 ® standas reakce na …
standas

osprey> nevím cos mněl za víno ale já chytal i na půlky,možná asi záleží na odrůdě.:)D

reagovat
Středa 30. září 2009 ve 22:01 ® LuboO
LuboO

So svestkami (slivkami) mam skusenosti na tlouste (jalce). Od malicka sme na ne chytali. Ale som zvedavy specialne na to hrozno. Ja teraz nemam cas to vyskusat, lebo prace vyse hlavy, a ked bude volnejsie, hrozno uz bude v inom skupenstve. Inak, skusal som to aj so slivkami v tekutom stave a takisto na mna uspesna nastraha, ani netreba vela vnadit…

reagovat
Středa 30. září 2009 ve 21:58 ® osprey
osprey

Jde to, ale peckoviny jsou obecně lepší. Teď jsou aktuální švestky – ty napůlíš nebo načtvrtíš a do vody se uvolňuje dost šťávy. Kuličku z hroznu musíš nechat celou. Je i křehčí na nához. Dá se chytat i na rozinky.

reagovat