Chytej.cz

Prut necteno

21.8.2009 | Ogar | 1.760 zobrazení | 3 odpovědi

Zdravím chci si koupit tento prut na kapry http://pruty.cz/…op/index.php?…

Je to dobrá volba???S kapra­řinou budu teprve začínat a jaký naviják by jste mi doporučuli jestli s bojovou brzdou nebo jiný.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 4. října 2009 v 16:27 ® zazatec
zazatec

Na tu akci jsem pravda zapoměl. Důležitá věc.

reagovat
Neděle 4. října 2009 ve 12:40 ® Kubajs
Kubajs

Ogar:o kaprových prutech toho moc nevím ale i tak se budu snažit poradit.Pro mě není důležité jak mi sedí kaprový prut v ruce tak jako jeho akce!!!Potřebuju prut dělaný pro dlouhé náhozy ale dostatečně pružný na to abych si vychutnal souboj i s kaprem kolem 50cm.K navijáku ta brzda to už je tvá věc co ti sedí já bych třeba u kaprařiny nepoužil jinou než přední ale na feeder si ted chci koupit bojovku je to opravdu člověk od člověka

reagovat
Neděle 4. října 2009 v 9:06 ® zazatec
zazatec

Jestli je to dobrá volba to nevim. Když si kupuješ něco jako třeba prut nebo naviják tak je lepší podle mýho názoru si to kupovat někde v obchodě než na internetu. Když ti prijde prut koupený na internetu tak pak třeba zjistíš že ti nesedí v ruce atp. V normálním obchodě se ti to stát nemůže.

reagovat