Chytej.cz

Vtipy necteno

19.6.2009 | Robur | 1.467.201 zobrazení | 4.666 odpovědí

kdysi zde nebožtík ženáč ALivio založil fórum Vtipy, už se mně po tom stýská a řekl bych,že jsme o ně definitivně přišly. Dávejte sem vtipy noblesní a kvalitní, tak jako dřív. Ne každou ptákovinu, hlavně ne ten o té štice:-D

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 5. května 2017 ve 13:03 ® vasik

Číňan přijde do židovské prodejny koupit černou podprsenku, velikost 38.
Majitel, Žid známý jako velmi šikovný obchodník, podotkne, že se černé podprsenky těžko shání, že se málo objevují na trhu. Proto je jejich cena 50.00 $ za kus. Číňan koupí 25 kusů. Vrátí se za pár dní a koupí 50 kusů. Žid podotkne, že mezitím zdražili a prodá mu je za 60.00 $ za kus. Číňan se po měsíci opět vrátí a koupí všechny zbývající podprsenky v obchodě a to za 75.00 $ za kus.
Velký zájem o černé podprsenky č. 38 zaujal židovského obchodníka a proto se zvědavě ptá Číňana: „Pověz mi, prosím tě, co vlastně děláš se všemi těmi podprsenkami?“ Číňan odvětí: „Stříhám je na dvě poloviny a prodávám jako jarmulky Židům za 200.00 $ za kus.“

reagovat
Středa 3. května 2017 ve 23:56 ® superweb
superweb

Do krámku přijde kontrola z ministerstva financí. Starší pán za kasou je očividně židovského vyznání. Na stole má kalkulačku, tužku a bloček papíru. Úředník se představí a ptá se „Víte, že podle nového zákona musíte mít registrační pokladnu s podporou evidence tržeb?“
Prodavač pohotově odpoví „No víte jak to my židé máme s Novými zákony..“

reagovat
Pátek 21. dubna 2017 v 19:19 ® vasik

reagovat
foto/forum/2017/th-img123383.jpg
Pondělí 13. března 2017 v 15:24 ® regulus
regulus
reagovat
foto/forum/2017/th-img123003.jpg
Pondělí 13. března 2017 ve 14:06 ® džigit
reagovat
foto/forum/2017/th-img123002.jpg
Neděle 12. března 2017 v 18:57 ® Hora
Hora
reagovat
foto/forum/2017/th-img122989.jpg
Neděle 12. března 2017 v 18:56 ® Hora
Hora
reagovat
foto/forum/2017/th-img122988.png
Neděle 12. března 2017 v 10:31 ® džigit

po ránu pobavilo :-) /ateo/

reagovat
foto/forum/2017/th-img122984.jpg
Neděle 12. března 2017 v 0:47 ® džigit
reagovat
foto/forum/2017/th-img122983.jpg
Pondělí 6. března 2017 ve 13:27 ® Draky reakce na …
Draky

Bigpista> Teď jsem se fakt nasmál :-D

reagovat
Pondělí 6. března 2017 ve 13:17 ® Bigpista
Bigpista

Na učilišti: „Vy jste tak hloupí, že 80% z vás propadne.“ Ze třídy se ozve: „Haha, tolik nás tu ani není!“

reagovat
Pondělí 6. března 2017 ve 13:16 ® Bigpista
Bigpista
  • „Kámoš spadl z motorky. Má poškozený mozek, obě ruce zlomené a na jedno oko nevidí.“ – „To se ani nedivím, že spadl.“
reagovat
Sobota 25. února 2017 ve 21:51 ® džigit
reagovat
foto/forum/2017/th-img122871.jpg
Čtvrtek 23. února 2017 v 11:55 ® Bigpista
Bigpista

Škoda, že roky navíc získané zdravou výživou a pravidelným cvičením strávíte přípravou zdravé vyživy a pravidelným cvičením.

reagovat
Čtvrtek 23. února 2017 v 11:55 ® Bigpista
Bigpista

Vědci se nám snažili namluvit, že ze sacharidů zkonzumovaných po 18:00 se tloustne. Teď se zjistilo, že sacharidy vůbec neví kolik je hodin.

reagovat
Středa 22. února 2017 v 10:11 ® Bigpista
Bigpista

Bolest při porodu je tak silná, že má žena unikátní příležitost se na pár okamžiků vcítit do muže, který má rýmu.

reagovat
Středa 22. února 2017 v 10:10 ® Bigpista
Bigpista

Rada do života: Pokud ve snu uvidíš toaletu, nepoužívej ji, je to past!

reagovat
Středa 22. února 2017 v 8:50 ® vasik

:D Pane doktore, moje manželka je studená jako ledovec. Co s tím mám dělat?
Dám vám pilulky, dáte jí je do kafe a uvidíte ten cvrkot v noci.
Bajéčné, děkuji. Večer strčí manželce jednu do kafe, sobě dá taky, aby jako muž nezklamal. Oba si lehnou na postel a manželka říká:
Ty jo, Karle, já mám takovou chuť na chlapa!
Marie, a víš, že já taky!?

reagovat
Pátek 17. února 2017 ve 12:06 ® Robur
Robur

Syn milionáře má kulatiny a otec se ho ptá: „Co by si chtěl k narozeninám?“ „Otče, já mám všechno, ja už nic nepotřebuji. Helikoptéru mám, auto mám, vilu mám, jachtu mám…“ „Ale víš máš 20 narozeniny. Bude oslava a chtěl by sem ti něco darovat, co by tě potěšilo.“ Syn rozmýšlí a potom poví: „Otče, chtěl by sem 10 mrtvých černochů.“ Je oslava, otec zavolá syna a na stromě vysí 10 černochů. Syn se na ně dívá a usmívá se. „Synu, ten na levo ješte dýchá, běž za ním, možná ti chce něco říct.“ Syn přijde k němu, černoch si povolí smyčku a začne:

„Happy birthday to you.“

reagovat
Pátek 17. února 2017 ve 12:05 ® Robur
Robur

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : „Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10“ Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: „No a slipy potřebujete velikost 36“ Chlap na to: „Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34“ „Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36“ „No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34“ „Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava.“

reagovat
Sobota 11. února 2017 ve 12:44 ® jepice-zruseno

Jedou dva teplouši taxíkem a po chvíli jeden povídá: Prosím vás pane řidiči, můžu si tu pšouknout? Řidič na to: Jó, klidně si tu user. Zezadu se ozve pššššššššš… Po chvíli druhej: Pane řidiči, můžu si taky pšouknout? a řidič: Vždyť říkám, klidně si urvi jak chceš, mě je to jedno. a zezadu se ozve pššššššš… Potom řidič: tak pánové, a teď vám ukážu, jak se prdí. Řidič se usere hrozně nahlas pvrrrrrrrr a zezadu se ozve: Tak pán je ještě panna?

reagovat
Sobota 11. února 2017 ve 12:31 ® jepice-zruseno

Načapá fotr kluka s vibrátorem a povídá: To si děláš prdel …

reagovat
Sobota 11. února 2017 ve 2:10 ® regulus reakce na …
regulus

jepice> jenže tady začaly tyhle kecy na témata o kterých tu polemizujem díky vtipu který jsem sem dal 6. září a reakcím na něj nebo spíš jedné reakci, která byla nepochopena a překroucena do úplně jiné roviny. V kontextu politické situace to byl vtip jak se říká na aktuální téma, nevidím na něm nic extra nevhodnýho, na klasiku „Maminko já nechci bratříčka…“ „Nekej a jez …“ to nemá. Na takový témata se prostě fóry dělaly, dělají a doufám že dělat budou. Před asi 40 lety se v Brně propadla silnice i s šalinovým ostrůvkem (mám pocit, že to bylo v únoru nebo v březnu) zahučeli tam dva lidi, chlap se zachytil a ženskou už myslím nikdy nenašli. No a v létě už po Brně letěl fór, že kde je nejdelší metro na světě? V Brně, ženská tam na Pekařské v únoru vjela a ještě nevyjela. Pro většinu lidí asi dobrej vtip, ale pro rodinu té paní asi trochu morbidní.

Já totiž furt nechápu co máš na mysli nesnášenlivým chováním. Pokud řeknu nebo napíšu vtip o arabovi, židovi, černochovi není to to samý jako když po nich hodím dlažební kostkou.
Pravda je relativní, takže 80% lidí se tomu vtipu zasměje, vezmou to jako fór a basta. Třeba 5% řekněme rasistů se na něj budou dívat se sobě vlastním specifickým náhledem no a 15% sluníčkářů v něm začne hledat ten „hozenej šutr“.

No ale to je pak soudruzi v prdeli (píšu to tak jak si to myslím), naprostá menšina vznese námitku případně návrh, někdo se toho ujme a začne to propagovat a stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Najednou tomu začne věřit víc a víc lidí, ujme se to a vznikne z toho zákaz.

Zjednodušeně, když řeknu vtip, kterej má nějakej kontext, tak nemohu předjímat, že ho někdo pochopí nějak jinak a bude za ním vidět jak píšeš nesnášenlivý chování.

reagovat
Sobota 11. února 2017 v 1:21 ® džigit reakce na …

jepice> poslouchej zlato,tenhle problém už tu byl pár týtdnů,Ty sis jej všiml teď a máš potřebu něco vysvětlovat? Z jakého titulu? Meleš tu akorát nesmysly ohledně házení šutru a podobných keců.Já tu mazal taky a nestydím se za to,udělám to znova,pokud kdokoli bude napadat ostatní diskutující.
Proč si se tedy o tohle forum nezajímal dříve???
Dotyčný neprojevil aktivitu nikde na tomto webu,než zde ve vtipech. A to dosti nevhodným způsobem.A po­liticky korektni agitku se nech někde jinde,tady se na to nehraje!

reagovat
Pátek 10. února 2017 ve 22:11 ® Venca Zelenka reakce na …
Venca Zelenka

jepice> To opravdu nemusíš mít strach, vrána k vráně, v každé té knajpě se postupně osazenstvo ustálí zhruba na stejné vlně a právě proto je všude takových hospod :-)

reagovat
Pátek 10. února 2017 ve 21:53 ® jepice-zruseno reakce na …

Venca Zelenka> Tak doufám, že ta tvoje hospoda ještě nějakou dobu nezkrachuje, nerad bych tu lepší společnost potkal tam, kam chodím já.

reagovat
Pátek 10. února 2017 ve 21:00 ® Venca Zelenka reakce na …
Venca Zelenka

jepice> ??? a proč by měl něco psát, či se už předem obhajovat? Víš u nás v hospodě by ta fousatá transka chytla scela demokraticky po tlamě hned ze startu a byl by klid. Udělal si jen pořádek k obrazu svému, což je v celku logická věc na vlastních stránkách. Čára byla překročena již dávno, tady je to o vtipech a tak by tomu mělo i zůstat. Když si založí fórum Rejpali, prudičí a hńidy, bude to tak i bráno a můžou se tam napadat a debatovat nekonečně dlouho, třeba jak to hnědé v míse vzniklo a co je toho příčinou.

reagovat
Pátek 10. února 2017 v 19:06 ® jepice-zruseno reakce na …

Robur> No mohl tam alespoň David napsat na co reagoval a proč to smazal.

Víš, jak se pozná finanční poradce? Ví toho o penězích víc než ten, kdo je má.

reagovat
Pátek 10. února 2017 v 16:29 ® Robur reakce na …
Robur

jepice> myslíš tu oběť, která každého, kdo měl jiný názor, vulgárně urážela. Včetně cílených provokací.

reagovat
Pátek 10. února 2017 v 15:48 ® jepice-zruseno

regulus> No je otázka, do kdy se jedná o pouhý vtip. Otázka totiž je, jestli je akceptovatelné nesnášenlivé chování v případě, že je vtipné. Když na někoho hodíš šutr, těžko to bude omluvitelné tím, že to bude vypadat vtipně. Kompletním vymazáním reakcí Pr3v1t3ka v podstatě Chytej.cz kouká na to, jak na někoho letí šutr a oběti sváže ruce, aby se nemohla bránit.

reagovat