Chytej.cz

Rychle boilies na par hodin necteno

6.5.2009 | LuboO | 3.279 zobrazení | 11 odpovědí

Mozno sa touto otazkou opakujem, ale ide mi o toto: chodim na ryby tak max. na 8 hodin, vacsinou sa bavim s matchkou a druhy prut mam na polozenu. Chcel by som poradit, kedze v tomto odvetvi sa nevyznam, ake sa daju pouzit boilies na kratku dobu lovu, ci su take boilies a ako sa odlisuju od tych dlhodobo posobiacich. Snad mi rozumiete. Chytam na dohod. Dakujem.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 28. června 2009 v 19:57 ® superweb
superweb

Pred casem jsem cetl na lovkapra.com zajimavy clanek o vyrobe boilies z krmne smesi..porste vajicka a koupena smes do krmitek. Pak se da pod hacek koule a do krmitka smes, ze ktere je vyrobena. Pry to funguje dobre, uz dlouho se to chystam zkusit. http://lovkapra.com/view.php?…

reagovat
Pátek 22. května 2009 ve 23:40 ® barn
barn

zkusil bych nějakou hotovku,ale spíš bych šel do pelet,bude to o štěstí.20mm koule ti nasaje i malej dorostenec.Zkus nějaký rychle rozpadající koule.

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 ve 23:11 ® bejmák reakce na …
bejmák

froliki jsou silně aromatrické psí granule z dírou uprostřed ,jsou takovy gumový a potápivý vypadají jako pelety koupíš je v každým zverimexu,po pul kilech tak za 1,5 eura

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 ve 23:00 ® LuboO reakce na …
LuboO

bejmák> este vediet, co su froliky:))))

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 ve 22:56 ® bejmák reakce na …
bejmák

tak koule 20mm přírodní chut zkus tak pul kila na zákrm a nebo froliki ty fungují spolehlivě a vyjdou podstžatně levněji.

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 ve 22:43 ® LuboO reakce na …
LuboO

bejmák> no, kuku je fajn, ale je tam tak trilion kaprov do 50 cm a tym sa chcem vyhnut prave

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 ve 22:38 ® bejmák reakce na …
bejmák

zkus, chce to ale prvydelně a do steného místa,těch 5 koulí tam leží určitě do dneška ,ta kukuřice bude lepší.tak at se vede.

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 ve 22:29 ® LuboO reakce na …
LuboO

bejmák> no, myslim, ze tie kapre tam videli dokopy mozno 5 guliek boilies, skusim to krmit tak tyzden dopredu po par kuskoch s trochou kuku, potom na dne skusim hodit, uvidim…

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 ve 22:13 ® bejmák reakce na …
bejmák

sory spad mi net.takže pokud se na revíru kam chodíš boili vědšinou nekrmí ,šance je velmy malá.boili na krátkou dobu není.je to o tom:krmyt ,krmyt,krmyt a pak chytat alespon 5 dní.zkus froliki.

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 ve 21:43 ® LuboO reakce na …
LuboO

bejmák> hm?:))

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 ve 21:39 ® bejmák
bejmák
reagovat